Блог колектора Задати питання

OnCredit (ОнКредит) — оформлення онлайн кредиту

OnCredit (ОнКредит) — оформлення онлайн кредиту

Імовірність схвалення

90%

Отримати гроші

Інтернет-платформа OnCredit надає різнопланові фінансові послуги: грошові перекази з картки на картку, оцінку кредитного рейтингу і видачу мікропозик. Отримати фінансову допомогу в OnCredit можна тільки після реєстрації на онлайн-ресурсі. Офісів у організації немає, тому особистий кабінет виступає в якості майданчика, на якій зосереджені всі основні послуги.

Сума до:3 000 грн.
Ставка: 1,9%
Термін:До 28 днів

Результати пошуку за запитом:

На карту На дому
Сумато 500 до 15 000 грн
Термінвід 1 до 28 днів
Ставка в день 1,9%
Переплата відРозраховується індивідуально
Вік18+ років
ДокументиПаспорт та ІПН
Швидкість розгляду заявки15 хвилин
Швидкість виплатиМиттєво після схвалення
ІдентифікаціяВвести достовірні дані
Графік роботиЦілодобово
 • Вигідні кредитні умови
 • Низька процентна ставка
 • Гроші через 15 хвилин
 • Відплата тільки за дні користування кредитом
 • Кредити без довідки про доходи
 • На будь-яку банківську карту
 • Паспорт та ІПН

Свідоцтво про реєстрацію: ФК №964 від 05.12.2017

Ліцензія Нацкомфінпослуг: №4561 від 19.12.2017

В огляді ми докладно розповімо про правила кредитування в ОнКредит і поетапно опишемо реєстрацію, звертаючи Вашу увагу на нюанси, що впливають на отримання схвалення.

Переваги та недоліки кредиту в ОнКредит

Найбільш повне уявлення про якість сервісу можуть дати тільки відгуки клієнтів організації. Тому ми вивчили роботу сайту ОнКредит, його функціонал аккаунта і ознайомилися з різними відгуками позичальників ресурсу. На цій основі ми склали характеристику мікрофінансової організації.

До позитивних сторін можна віднести наступні моменти:

 1. Сервіс Кредітон приймає і обробляє заявки цілодобово в автоматичному режимі.
 2. Видача грошей при схвальному відповіді проходить на карту позичальника.
 3. Прозорі умови договору, тобто немає прихованих відсотків та страховок.
 4. Існує ймовірність отримання позики особам з низьким кредитним рейтингом. Тобто при своєчасному і повному погашенні вони можуть поліпшити свою історію в УБКІ.

Згідно відгуками клієнтів ОнКредит до негативних моментів можна віднести:

 1. Високий відсоток в порівнянні з іншими мікрофінансовими організаціями.
 2. Необхідність відправляти на перевірку скани документів і робити фото з паспортом в руках.
 3. У функціонал особистого кабінету немає можливості вивести на друк договір і квитанцію про оплату.
 4. При утворенні прострочення співробітники Служби стягнення поводяться по-хамськи і викладають в соціальні мережі порнофотоколлажі позичальників з їх контактами.

Хто може оформити кредит в ОнКредит

Для укладення договору необхідно ознайомитися з вимогами мікрофінансової організації ОнКредит до позичальників:

 • вік від 18 років;
 • громадянство України.

Під час оформлення заявки Вам знадобляться:

 • Український паспорт.
 • ІПН.
 • Мобільний телефон.
 • Компанії, випущена на ім’я заявника українським банком. На її рахунку повинно бути не менше 5 гривень.

Онлайн-сервіс ОнКредит надає позики на наступних умовах:

 • При первинному зверненні ліміт становить 4 000 гривень.
 • При наступних оформленнях сума підвищується і може досягати 10 000 грн.
 • Термін, на який видаються гроші: від 1 до 28 днів.
 • Щоденна ставка 1,8%, але в дні проведення акцій вона може змінюватися в меншу сторону.

Можливі причини відмови в кредиті в ОнКредит

Менеджери мікрофінансових організацій можуть не повідомляти клієнтам інформацію про причини відмови. Онлайн-сервіс ОнКредит досить лояльно ставиться до позичальників і видає позики з розрахунку 8 з 10 поданих заявок.

Ми пропонуємо Вам ознайомитися з основними помилками, що впливають на видачу кредиту:

 1. Персональні відомості внесені в анкету не українською мовою. Справа в тому, що дані перевіряються за офіційними баз, інформація в яких зберігається на державну мову. Розбіжність розцінюється системою як помилковий введення.
 2. Прострочені платежі в базі кредитних історій. Тут варто зазначити, що ОнКредит може схвалити заявку клієнта з низьким рейтингом, але за умови, що він не належить до злісних неплатників.
 3. Оформлення другого кредиту при активній позикою в ОнКредит. У мікрофінансової організації не можна оформити два договори одночасно.
 4. В анкеті допущені помилки і помилки. Особливо це відноситься до паспортних даних та ІПН, так як за ними проводиться ідентифікація.
 5. Невідповідність клієнта вимогам до позичальників.
 6. Банківська картка випущена на іншу людину, а також якщо на її балансі немає коштів. За даними картки, проводиться звірка особистості позичальника через банк. Робиться це для виключення оформлення третіми особами кредитів за паспортними даними інших громадян.

Що робити, якщо заявка в ОнКредит не схвалено?

Ви можете необмежену кількість разів вносити зміни в свою анкету. Але рекомендується перевіряти всі поля до моменту подачі заявки в обробку ОнКредит. Це дозволить швидше отримати схвальну відповідь.

Якщо відмова була пов’язана з простроченими виплатами, то необхідно спершу погасити борг і тільки потім звертатися в ОнКредит.

Оновлення інформації в БКІ проходить раз в 30 днів. Тому не варто відразу ж направляти заявку на розгляд. Зачекайте 10-15 днів і потім заповнюйте анкету.

Як оформити кредит в ОнКредит?

Коли Ви ознайомилися з умовами видачі позики в мікрофінансової організації ОнКредит і згодні оформити заявку, то необхідно пройти реєстрацію особистого кабінету.

На головній сторінці сайту ОнКредит в онлайн-калькуляторі за допомогою бігунків встановіть суму до отримання та термін, за який Ви готові її повернути. Для ознайомлення внизу представлений розрахунок за договором, що включає в себе повну суму до повернення і крайній термін погашення.

OnCredit (ОнКредит) — оформлення онлайн кредиту

На наступному етапі система пропонує заповнити анкету позичальника. Персональні відомості в ній необхідно вносити тільки українською мовою, щоб пройти ідентифікацію. Заповніть наступні поля:

 1. Прізвище, ім’я та по батькові.
 2. Номер ІПН.
 3. Стать.

Після цього виберіть документ, що засвідчує Вашу особу: паспорт старого зразка або ID-карта і вкажіть відомості з нього.

Нижче заповніть поле “Мобільний телефон”. На номер надійде повідомлення з коротким кодом підтвердження, який потрібно повторити в рядку справа.

Задайте пароль від майбутнього особистого кабінету і продублюйте його. Зверніть увагу на те, що з метою безпеки Ваших персональних даних не варто використовувати прості комбінації. Ви також можете скористатися послугою генерації ключа.

Вкажіть адресу електронної пошти. Надалі вона буде служити додатковим контактом, за допомогою якого можна відновлювати дані.

Внизу анкети ОнКредит система пропонує ознайомитися з Згодою на обробку даних клієнта і з Правилами надання послуг. Після прочитання встановіть галочки у всіх рядках.

На цьому створення особистого кабінету закінчується і онлайн-ресурс переводить Вас в анкету позичальника, де необхідно вказати відомості про себе і роботодавця.

В особистому кабінеті

Анкета оформляється один раз і зберігається в базі мікрофінансової організації. При наступних зверненнях за позиками клієнтові не потрібно вводити дані про себе, а досить вибрати суму в межах допустимого ліміту і термін погашення.

Буде потрібно заповнити наступну інформацію:

 1. Сімейний стан і наявність утриманців, тобто дітей до 18 років.
 2. Отримана освіта.
 3. Адреса реєстрації та фактичного проживання.
 4. Відомості про роботодавця: найменування компанії, сфера діяльності, контакти і займана посада.
 5. Щомісячний дохід, в тому числі і неофіційний заробіток.

Для підтвердження введеної в особистому кабінеті ОнКредит інформації та проходження ідентифікації Вам потрібно прикріпити скани паспорта і фото з ним в руках. Зверніть увагу, що знімок повинен бути чітким і всі написи читані.

На завершальному етапі оформлення анкети онлайн-ресурс попросить вказати реквізити банківської картки, оформленої на Ваше ім’я. У разі отримання позитивної відповіді по заявці на її рахунок будуть переведені гроші.

Способи оплати кредиту

Сервіс Кредітон приймає оплату в рахунок погашення боргових зобов’язань наступними способами:

 1. В особистому кабінеті позичальника.
 2. В інтернет-банкінгу або з використанням сервісу “Приват24”.
 3. У терміналах самообслуговування: City24, iBox, EasyPay.
 4. У касах українських банків.

Зверніть увагу на наступний нюанс: день погашення позики вважається той день, коли на рахунок компанії надійшли гроші від клієнта в повному обсязі. При оплаті через сторонні сервіси кошти можуть зараховуватися протягом 3 днів. Тому проводите заздалегідь платежі, щоб Вам не нарахували штрафи і пені за прострочення.

Промокод ОнКредит

Мікрофінансових організація ОнКредит досить часто проводить акції для своїх клієнтів, що дозволяють знизити процентну ставку. В цей час лунають купони з кодовим словом, яке необхідно вводити в калькулятор при оформленні позики.

Дізнатися актуальну інформацію по акціях можна в групі соцмережі Твіттер.

Що робити, якщо допустив прострочення?

Онлайн-ресурс ОнКредит лояльно ставиться до своїх клієнтів і пропонує грейс-період в три дня. Він настає на наступний день після закінчення терміну договору. У ці дні компанія не нараховує щомісячного відсотка і штрафів.

Якщо клієнт не погашає боргові зобов’язання в зазначений термін, то на 4 добу ОнКредит за кожен прострочений день, включаючи грейс-період, нараховує підвищені відсотки в розмірі до 3%.

Крім цього, передається негативна інформація в базу кредитних історій. В подальшому такому позичальнику буде складно оформити позику в банку.

Продовження кредитного договору

Для підключення послуги пролонгації увійдіть в особистий кабінет ОнКредит і ознайомтеся з інформацією за нарахованими відсотками на поточну дату. Після цього оплатіть їх в повному розмірі. Договір продовжується на термін, на який було оформлено позику, але не більше 28 днів.

Підключати послугу можна необмежену кількість разів.

Зверніть увагу, якщо Ви взяли позику по акції, тобто з використанням промокодом або в дні зниженого відсотка, то скористатися пролонгацією в такому випадку не можна.

Перед оформленням позики на сайті CreditOn ми пропонуємо ознайомитися з документами компанії:

 1. Правила надання послуг.
 2. Детальна інформація про організацію.
 3. Інформація для клієнтів.
 4. Інформація про діяльність.

Мікрофінансових організація ОнКредит пропонує фінансові послуги різного характеру: грошові перекази з картки на картку, перевірка кредитного рейтингу і позики. Саме останній вид діяльності є основним. Отримати послугу можна тільки після проходження реєстрації та перевірки особи. Ідентифікація проводиться за вказаними персональних даних, звірці фото паспорта і позичальника, банківській картці і УБКІ.

Заповнити анкетні дані потрібно всього один раз і на весь процес піде не більше 15 хвилин. При наступних зверненнях Вам не буде потрібно заповнювати особисті дані, так як вони вже будуть зберігатися в базі компанії.

Особистий кабінет позичальника дозволяє отримувати інформацію за договором і проведеним акціям, оплачувати боргові зобов’язання, підключати додаткові послуги і формувати нові заявки.

Якщо Ви вже користувалися послугами мікрофінансової організації ОнКредит, то ми просимо поділитися своїм досвідом і розповісти про позитивні і негативні сторони сервісу. Ваша думка допоможе скласти загальне уявлення про діяльність онлайн-ресурсу.

Оновлено:
17.04.2021 в 16:42

Загальна оцінка компанії