Блог колектора Задати питання

На 5 років

Сума до:500 000 грн.
Ставка:3%
Термін:До 1825 днів
  • Величезна кількість акційних пропозицій та спецпрограм.
  • Можна оформити кредит на велику суму грошей.
  • Прозорі умови, ніяких прихованих платежів.
  • Попереднє рішення можна дізнатися не виходячи з дому, навіть для наявних кредитів.
  • Можна оформити кредит на покупку автомобіля (для б / у машин).
  • Високий ступінь захисту особистих даних клієнтів.

Потрібен кредит на 5 років, а банки не дають в борг? Тоді вашим шансом може стати звернення до мікрофінансову компанію, які дають гроші онлайн прямо на банківську карту. Таких пропозицій в інтернеті дуже багато, але в основному всі вони дають невеликі позики на 5-30 днів. А якщо потрібен кредит на рік або 5? Таких пропозицій в інтернеті дійсно одиниці.

Відшукати лояльну МФО, готову дати вам позику на 5 років, та ще й без офіційної роботи і з нормальним відсотком, насправді небагато. Можна спробувати впоратися своїми силами, а можна звернутися в сервіс, який спеціально підбирає своїм клієнтам кредитні пропозиції.

Ніколи не чули про таке? Тоді перше, що ви повинні знати, такі послуги видаються тільки на платній основі. Коштує це зазвичай недорого - від 180 до 200 гривень. Робота з клієнтом ведеться до моменту підбору йому кредитного пропозиції. Або до того моменту, поки ви не вимкнете підписку.

Не забудьте це зробити, якщо ви більше не потребуєте послуг компанії, інакше плата за підписку буде зніматися з вашого рахунку кожні 5 днів.

Користуватися сервісом дуже просто. Ви заповнюєте звичайну анкету (як стандартна заявка в МФО), і на основі її сайт і пропонує вам найвигідніші кредитні пропозиції. Заявки надсилаються сервісом самостійно, але потім вам все одно доведеться поспілкуватися з представниками МФО.

І останнє запитання: навіщо користуватися платним сервісом, якщо можна знайти МФО самому? Звичайно спробуйте. Ось тільки підібрати МФО, яке готове дати в борг на 5 років самостійно практично неможливо. Ви повинні мати ідеальну кредитну історію, без цяток на вашій репутації. І краще якщо вас хтось порадить. Хоча б і сервіс по підбору позик, який має укладені договори з багатьма фінансовими компаніями, що працюють в інтернеті.