Блог колектора Задати питання

ПростоГроші – споживчі кредити з вигідними процентними ставками

ПростоГроші – споживчі кредити з вигідними процентними ставками

Імовірність схвалення

98%

Отримати гроші

Торгова марка Простогроші належить фінансовій організації «Споживчий центр». Сервіс існує з 2019 року.

Сума до:10 000 грн.
Ставка:0.01%
Термін:До 14 днів

Результати пошуку за запитом:

На карту Наличными
Сума600-10000 грн
Термін2% днів
Ставка в день3-14 днів
Вік18+ років
ДокументиПаспорт, ІПН
Швидкість розгляду заявки5-10 хв.
Швидкість виплати5 хв.
Графік роботи8:00 до 20:00
 • Прості умови кредитування
 • Зрозумілий і простий сайт
 • Надійність - інформація клієнтів захищена протоколами безпеки
 • Для нових клієнтів можливий безвідсотковий кредит

Ліцензія Нацкомфінпослуг: 28.02.2017 р. №438.

ПростоГроші - споживчі кредити з вигідними процентними ставками

Торгова марка ПростоГроші належить фінансовій організації «Споживчий центр». Сервіс існує з 2019 року. Єдиний вид діяльності – видача споживчих кредитів. При цьому клієнти оплачують тільки відсотки по кредиту без додаткових комісій і платежів.

Особливості компанії

ПростоГроші передбачає 2 варіанти кредитуванні – онлайн-позики і отримання грошових позик у відділенні. Пандемія коронавируса внесла свої корективи і на даний момент часу основний спосіб отримання кредиту – онлайн.

Кошти видаються на будь-які цілі, при цьому запорука і поручителі не потрібні. Компанія не турбує своїх клієнтів нав’язливими дзвінками.

Вимоги до позичальників

Потенційні клієнти компанії ПростоГроші повинні відповідати таким вимогам:

 • вікова категорія – від 18 до 60 років;
 • громадянство України;
 • паспорт старого зразка або ID-карта;
 • код ІПН;
 • пластикова карта для отримання коштів;
 • мобільний телефон і електронна пошта.

Клієнтами мікрофінансової організації можуть стати будь-які категорії населення, в тому числі студенти, пенсіонери, підприємці, жінки в декретній відпустці, самозайняті особи, офіційно безробітні і неофіційно працевлаштовані громадяни.

Переваги компанії ПростоГроші

 1. Прості умови кредитування.
 2. Зрозумілий і простий сайт.
 3. Надійність – інформація клієнтів захищена протоколами безпеки.
 4. Рішення за заявкою клієнта приймається системою за кілька хвилин.
 5. Є можливість дострокового і часткового погашення.
 6. Пролонгація позики.
 7. Відсоток відмов низький.
 8. Клієнти оплачують відсотки тільки за фактичні дні використання кредитних коштів.
 9. Для нових клієнтів можливий безвідсотковий кредит.

Як оформити кредит

ПростоГроші - споживчі кредити з вигідними процентними ставками

Щоб отримати мікрокредит в компанії ПростоГроші користувачеві необхідно заповнити кредитну заявку на сайті компанії. Перед цим можна попередньо уточнити умови кредитування. Для цього клієнтам рекомендують користуватися кредитним калькулятором. Після цього потрібно перейти до реєстрації.

Особистий кабінет

Персональний кабінет можна зареєструвати за лічені хвилини. Для цього потрібно вказати ім’я та номер телефону, на який прийде код перевірки. Користуватися особистим кабінетом просто і зручно. У ньому можна уточнити термін позики і суму до погашення, а також продовжити, погасити кредит і отримати новий. Для входу в особистий кабінет потрібно ввести логін пароль. Пароль легко відновлюється за допомогою електронної пошти.

Банківська картка

Для отримання кредиту клієнту необхідно вказати на сайті номер своєї банківської картки. Для підтвердження (верифікації) карти потрібно вказувати також cvv код. Вимог до банківських карт кілька:

 • заборонено отримання кредиту на чужу банківську карту, нехай навіть вона належить чоловікові або близькому родичу;
 • термін дії картки не повинен бути закінчений;
 • карта повинна мати позитивний баланс (від 1 до 10 гривень, іноді навіть менше);
 • по карті повинні бути дозволені інтернет-операції;
 • ліміт по карті не повинен бути менше кредитної суми, зазначеної клієнтом у заявці.

Електронна пошта

Вказувати електронну адресу потрібно обов’язково. Без цього вам складно буде відновити пароль до особистого кабінету. Підтвердження по кредиту також часто дублюється на електронну пошту. Сюди приходить розсилка рекламного характеру, в якій можуть міститися вигідні пропозиції від кредитної компанії. Наприклад, промокод на знижку по кредиту.

Кредитна заявка

Заявка є звичайною анкету, кожне поле якої необхідно заповнити. Питання анкети зазвичай стандартні – розмір доходу, місце проживання, дані паспорта, займана посада. Відповідати на питання треба чесно і не залишаючи порожніх полів. Помилки в заповненні анкети є найбільш частою причиною відмови по кредитах. Якщо місце вашої прописки не збігається з місцем проживання – обов’язково вкажіть це в анкеті. Якщо ви вже залишали десь ці дані, вони можуть перебувати у вільному доступі. Виявлене невідповідність може послужити причиною відмови системи.

Частою помилкою клієнтів, яка призводить до відмов, є брехня про відсутність у них відкритих кредитів. МФО кредитують навіть клієнтів з поганою кредитною історією, але тільки якщо вони не приховують свої старі позики.

Основні документи

Від позичальників вимагають надати всього 2 документа: паспорт і код ІПН. Іноді фінансова організація просить завантажити на сайт їх сканери. Особливо це стосується клієнтів з негативним кредитним рейтингом.

Кредитний договір

Після заповнення кредитної заявки вона відправляється на розгляд кредитної компанією. Оскільки рішення по клієнтським заявками приймає скоринг-система, відповідь приходить клієнтові всього через кілька хвилин. Якщо рішення по заявці позитивне, настає пора підписувати договір.

Кредитний договір не можна підписувати, не прочитавши його. Навіть якщо це повторний кредит, клієнту краще приділити пару хвилин на ознайомлення з ним. Підписання відбувається в електронному варіанті, за допомогою одноразового ідентифікатора, який приходить позичальникові в смс-повідомленні. Підписаний електронний договір має силу паперового документа, тому його умови є обов’язковими для виконання.

Як швидко кошти прийдуть на банківську карту

Миттєво, після підписання договору.

Пролонгація

ПростоГроші передбачив для своїх клієнтів можливість пролонгації позики. Умови стандартні і мало відрізняються від інших МФО. Для продовження позики клієнт повинен оплатити будь-яким зручним способом, що набігли на конкретний момент часу відсотки. Пролонгація допомагає уникнути штрафів за прострочення. При цьому з клієнтом зазвичай укладається додатковий договір. Термін пролонгації збігається з терміном позики. Дострокове погашення можливе.

Що робити, якщо в кредиті відмовлено

Причини відмови фінансової компанії можуть бути різні – від помилок в анкеті до поганою кредитною історії. Якщо Простогроші відмовили вам у отриманні позики ви можете спробувати щастя в іншій компанії або спробувати подати заявку ще раз. Рекомендований термін повторної подачі заявок – не менше 2 тижнів.

Прострочення

Кредитні зобов’язання необхідно погашати в строк. Якщо позичальник прострочив свої кредитні зобов’язання і не оформив пролонгацію, на нього буде накладено штраф. Штрафні санкції прописуються в кредитному договорі. Зазвичай це 2% за кожен день простроченого платежу. Крім того дані про борг клієнта будуть передані в УБКІ. Мірою впливу на злісних неплатників може стати судовий позов або передача боргу колекторським фірмам.

Способи погашення позики

ПростоГроші передбачили для клієнтів кілька способів погашення позики:

 1. В особистому кабінеті – миттєве списання коштів з банківської карти. Комісії немає.
 2. У терміналах Приватбанку – для оплати необхідно провести пошук по логотипу компанії або коду ЄДРПОУ. Потрібно ввести номер договору, ІПН платника і суму погашення.
 3. У банківській касі – при погашенні потрібно враховувати комісію, яку знімає банк. Кошти можуть зараховувати на рахунок фінансової компанії з запізненням.

Контактні дані

Юридична адреса компанії: 01032, г. Киев, ул. Саксаганського 133-А.

Код ЄДРПОУ: 37356833.

Ліцензія Нацкомфінпослуг 2017 року №438.

Телефони: (093) 170 10 48.

Графік роботи:

Будні: з 9.00 до 20.00.

Вихідні: з 10.00 до 18.00.

Пошта: info@sgroghi.com.

Відгуки про роботу компанії

Ми знайшли кілька відгуків про роботу компанії.

Наприклад, користувач під ніком Настя рекомендує даний сервіс онлайн-кредитування. Раніше в складних фінансових ситуаціях вона користувалася послугами ломбардів, оскільки через відсутність офіційного працевлаштування їй відмовляли в позиках. ПростоГроші схвалили її кредитну заявку без проблем

ПростоГроші - споживчі кредити з вигідними процентними ставками

Користувач Юлія зазначила роботу компанії. Незважаючи на те, що вона існує на ринку недавно, умови кредитування надає нормальні.

ПростоГроші - споживчі кредити з вигідними процентними ставками

Оновлено:
27.06.2024 в 17:25

Загальна оцінка компанії