Блог колектора Задати питання

На 6 днів

Сума до:15 000 грн.
Ставка:0.1%
Термін:До 30 днів
  • Невисока процентна ставка в порівнянні з конкурентами
  • Позика оформляється максимально швидко.
  • Рішення по заявці приймається менш ніж за 20 хвилин
  • Великий відсоток схвалення кредитів (до 96%)

Банківське кредитування і мікрокредити сьогодні все більше конкурують між собою. І якщо на початку десятих років в цій сфері домінували банки, зараз ситуація змінилася. Після того як була знайдена широка ніша онлайн-кредитування, МФО наплодилося немов грибів після дощу.

Давайте подивимося, де вигідніше брати кредит - в банку або МФО.

Перше на що ми звернемо свою увагу - пунктуальність кредитора. І якщо банки перевіряють свого клієнта за всіма можливими параметрами, МФО в цьому плані більш лояльні. Вони готові повірити вам на слово навіть щодо вашого місця роботи і рівня доходів. При цьому якщо ви дасте номер телефону колеги - питань до вас практично не виникне.

Рівень лояльності. Це важливий фактор, який і приваблює більшість клієнтів. Банки ніколи не дадуть кредит громадянину з поганою кредитною історією, тоді як МФО в більшості випадків готові піти назустріч і навіть допоможуть поліпшити вашу кредитну історію.

Що стосується зручності - це одне з основних переваг МФО. Гроші оформляються онлайн в затишній домашній обстановці і висилаються прямо на карту. Їхати в відділення банку більше не потрібно. Ніяких черг теж немає, ось у чому плюс віддаленої роботи.

Сума та строки. Тут звичайно у банків є перевага. Якщо необхідний позику на тривалий термін для покупки машини або квартири, вам краще звернутися до банківської структурі. МФО зазвичай кредитують на 30 днів або на кілька місяців.

Що стосується переплати, банківські організації пропонують кредити в основному під 25-30%, відсотки нараховуються зазвичай щомісяця, МФО пропонують позики під 0,05-2% в день. Тому тут все залежить від терміну вашого кредитування.

Пакет документів. Тут МФО явний плюс. Велика пачка не потрібна - всього лише паспорт та код. І ніякої довідки про доходи.