Блог колектора Задати питання

Procent – швидкі короткострокові кредити

Procent – швидкі короткострокові кредити

Імовірність схвалення

95%

Отримати гроші

Procent – це сучасний український сервіс для моментального отримання кредиту. Як і всі МФО України, він працює цілодобово.

Сума до:5 000 грн.
Ставка:0.1%
Термін:До 20 днів

Результати пошуку за запитом:

На дому
Сума1500-5000 грн
Термінвід 5 до 20 днів
Ставка в день2.5%
Вік18+ років
ДокументиПаспорт, ІПН
Швидкість розгляду заявки10 хв.
Швидкість виплати10 хв.
ІдентифікаціяПаспорт, ІПН
Графік роботиз 09:00 до 21:00

Свідоцтво про реєстрацію: Свідоцтво ФК955 від 14.11.2017

Procent - швидкі короткострокові кредити

Procent – це сучасний український сервіс для моментального отримання кредиту. Як і всі МФО України, він працює цілодобово. Тут ви можете безпечно та оперативно оформити позику на різні потреби, будь то ремонт у квартирі чи будинку, купівля техніки чи оплата послуг. І, що особливо привабливо, для отримання фінансової підтримки вам не потрібно витрачати час на збирання документів, пошук поручителів або надання майна у заставу. Вам лише необхідно уважно заповнити анкету, і вже за 10 хвилин ви отримаєте необхідні кошти на свою картку.

Нові клієнти можуть скористатися цілодобовим сервісом Procent і взяти позику за таких умов:

 • Сума позики від 1500 до 5000 гривень;
 • Термін повернення: від 3 до 30 днів;
 • Процентна ставка: 3.5% на день.

Після успішного погашення першої позики, компанія надає доступ до двох додаткових кредитних продуктів. Класичний “Мікрокредит” дозволяє взяти позику у розмірі від 300 до 6700 гривень, а “Кредит без застави” – від 6701 до 25 000 гривень. Відсотки послуги МФО (3.5%) і терміни погашення (3-30 днів) залишаються незмінними. Постійні клієнти мають можливість отримати позику за зниженою ставкою – від 0.1% до 3% на день, залежно від тривалості та характеру співпраці з МФО. Якщо ви шукаєте ще вигідніші умови, зверніть увагу на МФО, що надають кредити під 0 відсотків.

Як отримати кредит онлайн за паспортом у Procent: просто заповніть анкету та дочекайтеся рішення. Система обробить інформацію за 5-10 хвилин і надішле рішення через SMS та email. Після підписання договору за допомогою SMS-коду гроші миттєво надійдуть на вашу картку.

Як отримати кредит онлайн за паспортом у Procent

Procent - швидкі короткострокові кредити

Сервіс кредитування Procent використовує передові технології захисту даних, включаючи симетричне та асиметричне шифрування. Компанія дотримується політики прозорості, надаючи кожному клієнту доступ до юридичної інформації, контактів та прикладів розрахунку переплат прямо на головній сторінці сайту.

Для отримання онлайн-кредиту на платформі Procent виконайте декілька простих кроків:

 1. Розрахуйте переплату, вибравши суму та термін повернення за допомогою кредитного калькулятора.
 2. Створіть особистий кабінет, вказавши номер телефону, електронну пошту та створивши пароль.
 3. Заповніть анкету користувача, відповівши на всі запитання та перевіривши дані на помилки.
 4. Дочекайтеся рішення, яке система обробить за 5-10 хвилин, та отримайте повідомлення по SMS та email.
 5. Отримайте гроші, ознайомившись із договором, підписавши його через SMS-код, після чого компанія миттєво переказує кошти на вашу картку.

Процес взяття онлайн-кредиту на Procent вимагає лише наявність інтернет-з’єднання, паспорта, банківської картки та всього 10-15 хвилин вашого часу. Після повернення боргу ви зможете легко отримувати автоматичні позики для рефінансування мікропозик із простроченнями, без повторної реєстрації та заповнення анкети.

Зручні методи погашення боргу в Procent:

 1. Онлайн. Увійдіть до свого облікового запису на сайті, виберіть активний договір і здійсніть платіж, використовуючи вказану в анкеті банківську картку.
 2. Відділення банку. Зверніться до будь-якої банківської установи, надавши реквізити компанії, які вказані на сайті, в особистому кабінеті та кредитному договорі.
 3. Термінали самообслуговування. Погашення заборгованості можна зробити через термінали ПриватБанку (при поточних роботах щодо розширення списку партнерів).

Таким чином, Procent пропонує зручні та різноманітні методи взаємодії з послугами та погашення заборгованості.

Оновлено:
27.06.2024 в 19:52

Загальна оцінка компанії