Блог колектора Задати питання

НаДовго — відкритий сервіс з довгостроковими позиками онлайн

НаДовго — відкритий сервіс з довгостроковими позиками онлайн

Імовірність схвалення

96%

Отримати гроші

Компанія надовго являє собою новий сервіс кредитування, який був зареєстрований ТОВ «Споживчий центр». Єдиний вид діяльності компанії - видача кредитів. Організація діє на основі ліцензії, отриманої від Нацкомфінпослуг від 28.02.2017 №438.

Сума до:30 000 грн.
Ставка:2%
Термін:До 98 днів

Результати пошуку за запитом:

На карту
Сума600 - 30000 грн
Термін3 - 98 днів
Ставка в день2%
Вік18 - 60 років
ДокументиПаспорт, ІПН
Швидкість розгляду заявки15 хвилин
ІдентифікаціяВерифікація карти
 • Сервіс працює цілодобово 365 днів у році.
 • Практично немає відмов у видачі кредиту.
 • Немає необхідності в довідці про доходи, в поручителів.
 • До 10000 грн. новим клієнтам.
 • Збільшення суми лояльним користувачам.
 • Є можливість необмеженої пролонгації.

Свідоцтво про реєстрацію: ИК №78 от 28.04.2011

Ліцензія Нацкомфінпослуг: №438 от 28.02.2017

Особливості кредитування в НаДовго

 • моментальний кредит за 20 хвилин;
 • рішення за заявкою клієнта – протягом 10 хвилин;
 • на будь-які цілі;
 • заставу і поручителі не потрібні;
 • вік позичальника від 18 до 60;
 • термін кредитування – від 1 до 98 днів;
 • максимальна сума для видачі – 30 000 гривень;
 • позики оформляються в цілодобовому режимі;
 • спосіб оформлення – в особистому кабінеті на сайті компанії;
 • гроші приходять на банківську карту.

Оформити позику в компанії НаДовго настільки просто, що з цим впорається кожен. Для цього вам потрібно залишити заявку в особистому кабінеті користувача. Далі ми розглянемо детально, як це зробити.

НаДовго — відкритий сервіс з довгостроковими позиками онлайн

А також зупинимося на перевагах і недоліках мікрофінансової організації і проаналізуємо реальні відгуки її клієнтів.

Переваги та недоліки мікрокредитів в НаДовго

Розглянемо головні переваги компанії:

 1. Максимально довгий термін кредитування. Лише невелика кількість МФО кредитує клієнтів до 98 днів. І надовго – одна з них.
 2. Вигідна процентна ставка – клієнти можуть отримати кредити лише за 1% в день.
 3. Додаткових платежів і прихованих комісій клієнти фірми не виявили.
 4. Вже при першій позиці для клієнтів доступна максимальна сума – 30 000 гривень.
 5. Миттєве оформлення – компанія є лідером за швидкістю оформлення і прийняття рішення.
 6. Цілодобова підтримка клієнтів.
 7. Лояльне ставлення до осіб, які мають непогашені кредити і невеликі прострочення в інших МФО.
 8. При достроковому погашенні відсотки по кредиту будуть перераховані, і ви заплатите менше.

Недоліки:

 1. Немає безвідсоткового кредиту для нових клієнтів.

Хто може отримати кредит в компанії

МФО пропонує споживчі кредити для всіх верств населення:

 • працевлаштованим особам до зарплати;
 • пенсіонерам;
 • безробітним;
 • особам з поганою кредитною історією;
 • студентам;
 • людям, які працюють без офіційного працевлаштування.

Застава та поручителі не потрібні.

Як оформити моментальний займ

Для оформлення онлайн кредиту вам потрібно пройти реєстрацію і заповнити невелику анкету.

Умови видачі позики стандартні для всіх клієнтів. Вам потрібно:

 • Бути громадянином України.
 • Старше 18 років.
 • Мати основні документи – ідентифікаційний код та паспорт (старого формату або ID- карту).
 • Мати мобільний телефон та електронну пошту.

Додаткових комісій за користування послугою не передбачено.

Термін кредитування – від 1 до 98 днів.

Оформлення позики досить проста процедура. Все, що вам потрібно:

 1. Попередньо вибрати суму і термін кредитування. Зробити це можна за допомогою кредитного калькулятора, наданого на сайті МФО.
 2. Натиснути на кнопку «Отріматі державних закупівель» та заповнити заявку на кредит. Для того щоб перейти до заповнення заявки вам потрібно зареєструватися. Для цього достатньо вказати ваше ім’я та номер мобільного телефону в форматі +380. На вказаний вами номер прийде смс, код з якого Ви бажаєте додати в спеціальне поле.
 3. Відповідати максимально повно на питання анкети. Потрібно ввести свою основну інформацію, дані паспорта та інші контактні дані.
 4. Прив’язати до особистого кабінету свою банківську карту. Процедура верифікації не складна, вам тільки потрібно слідувати вказівкам сайту. На рахунку повинна знаходитися невелика грошова сума (до 10 гривень). Ці кошти МФО в обов’язковому порядку поверне на ваш рахунок, після невеликої перевірки.
 5. Почекати підтвердження вашого кредиту протягом 10 хвилин.
 6. Після схвалення гроші будуть перераховані на вашу банківську карту. Попередньо ви повинні будете прочитати і підписати свій кредитний договір. Звертайте увагу на всі пункти і уважно вивчіть свої права і обов’язки. Зверніть увагу на розмір неустойки в разі прострочення обов’язкового платежу.

Нагадуємо, що сервіс працює цілодобово, і тому в разі необхідності ви можете отримати гроші в будь-який час доби.

Чому клієнтам можуть відмовити в отриманні кредиту

Як і будь-яка фінансова компанія НаДовго вважає за краще не розголошувати причини відмови своїм клієнтам. Розкриємо трохи завісу таємниці. Найпоширеніші причини для відмови, це:

 • Орфографічні помилки в анкеті. І ось чому: для прийняття рішень по кредиту працює спеціальний алгоритм, який просто не розпізнає дані клієнта.
 • Неправильні серія і номер паспорта або ідентифікаційного коду – пам’ятайте, що всього одна неправильна цифра може привести до відмови. Завжди перевіряйте інформацію перед відправкою кредитної заявки.
 • Відсутність даних про доходи і зарплати.
 • Перебільшення користувачем розмірів своєї зарплати. Особливо, якщо це видно неозброєним оком (наприклад, при зарплаті в 30-40 тисяч клієнту потрібна позика в 500 гривень).
 • Прострочення по кредитах і непогашені позики відразу в декількох компаніях – зазвичай МФО лояльні, і враховують тільки досвід клієнта в їх компанії, але злісним неплатникам навряд чи вдасться позичити велику суму.

Будьте уважні при заповненні анкети, не допускайте помарок. Вказуйте максимально повну інформацію і не брешіть – тоді ваші шанси на отримання позики збільшаться.

Як бути, якщо кредит не схвалили

Отже, якщо ви некоректно вказали інформацію або приховали від МФО свій реальний дохід, вам можуть відмовити. Компанія може перевірити вашу кредитну історію в УБКІ, і якщо там є серйозні проблеми – ви можете отримати відмову. Клієнтам з поганою кредитною історією варто брати в борг невеликі суми і віддавати їх термін, тоді рейтинг довіри до них буде підвищено. Поступово вони стануть бажаними клієнтами фінансових організацій, якщо, звичайно, ситуація з простроченням не повториться.

Не варто намагатися приховати від МФО свої непогашені кредити! Засмутимо, але ця інформація представникам кредитних фірм відома. Чесно зізнавшись про інших позиках, ви підвищуєте свої шанси на отримання позики в надовго.

Якщо причиною відмови стали помилки в анкеті, ви можете зв’язатися з операторами гарячої лінії надовго по телефону: 093 17 03 001 і попросити їх виправити ситуацію.

Крім того ви можете спробувати щастя в іншій кредитній фірмі. Необов’язково, що ви отримаєте відмову і там, адже алгоритми схвалення заявки в кожній фірмі індивідуальні. Якщо цікавить моментальний займ саме в компанії надовго, ви можете спробувати відправити заявку ще раз. При цьому враховуйте такий момент: якщо відмова викликана не помилками в анкеті, краще щоб після відправки першої заявки пройшло кілька часу. В ідеалі – від 2 до 4 тижнів.

Як погасити кредит

Для зручності клієнта платежі по кредитах в надовго розбиті на кілька платежів, якщо кредитна сума перевищує 11 000 гривен. Погашення відбувається кожні 2 тижні.

Погасити кредит можна в особистому кабінеті на сайті компанії.

Для цього вам необхідно увійти в особистий кабінет. Оплачувати позику ви можете будь-банківською картою. Для оплати вам досить підтвердити перерахування суми з вашого рахунку.

Чому оплачувати позику в особистому кабінеті зручно?

На відміну від оплати в касі банку і платіжному терміналі, сума надходить на рахунок МФО миттєво. У вас не виникне проблем з перерахуванням коштів, оплата буде своєчасною і гарантованою. А з будь-яких питань ви можете зателефонувати за контактним телефоном, вказаним на офіційному сайті кредитної організації: 093 17 03 001.

Погашаючи позику вчасно, ви збережете добрі стосунки з кредитної компанією, а особи з поганою кредитною історією підвищать свій кредитний рейтинг і можуть поповнити ряди сумлінних позичальників.

При необхідності оплатити кредит ви можете в будь-якому відділенні банку за реквізитами або в платіжному терміналі. Реквізити для оплати можна знайти на сайті компанії, але номер розрахункового рахунку краще уточнити у операторів гарячої лінії.

Звертайте увагу, що при оплаті через банківську карту або термінал, гроші можуть прийти із запізненням на 3 робочих дня. Тому вибираючи для себе такий спосіб оплати, погашайте своєчасно.

Якщо у споживачів фінансових послуг виникають скарги, мікрофінансових організація приймає їх в письмовому вигляді за адресою: 01032, м.Київ, вул. Саксаганського, 133-А.

Повторне оформлення кредиту

Для постійних клієнтів процедура оформлення позики максимально спрощена. Вам не потрібно повторно заповнювати анкету або прикріплювати банківську карту. Ви витратите максимум 5 хвилин свого часу. Схвалення позики зазвичай відбуваються миттєво, а гроші приходять на раніше прикріплену банківську карту.

Оформити повторний кредит в компанії надовго, можна тільки повністю погасивши попередній. Непогашені позики в інших компаніях не враховуються.

Пролонгація кредиту

Якщо ви не встигаєте погасити позику в строк, то можете звернутися до процедури її пролонгації. Вона передбачає продовження терміну користування вашого поточного позики за умови погашення всіх нарахованих на даний момент часу відсотків. Кількість пролонгацій в компанії надовго необмежено. Штрафи і пеня в цей період не нараховуються, і тому це відмінний спосіб залишитися сумлінним платником, не зіпсувавши свій кредитний рейтинг.

Штрафи та пені

Якщо ви не сплачуєте кредит вчасно, вам можуть нарахувати пеню в розмірі додатково 1% за кожен день прострочення платежу. Погашайте займ вчасно!

Бонуси та програми лояльності

Компанія надовго має фіксовану ставку за кредитами – 1% в день. Доступна для кредитування сума може підвищуватися для постійних клієнтів. Додаткові бонуси не передбачені. Зате прихованих платежів та додаткових внесків немає. Всі чесно.

Документи надовго для ведення фінансової діяльності

Надовго діє на основі офіційної ліцензії від Нацкомфінпослуг. Додатково ви можете ознайомитися з:

 1. прикладом договору
 2. Офертою по кредитах на термін до 14 днів включно.
 3. Офертою по кредитах строком більше 28 днів.
 4. Правилами надання фінансових послуг.
 5. Додатковою інформацією.

Контактна інформація НаДовго

В основному фінансова компанія надовго здійснює видачу моментальних позик через інтернет. Якщо фінансова позика потрібна вам готівкою, ви можете скористатися подібною послугою за допомогою компанії Швидко гроші, яка також належить ТОВ «Споживчий центр».

Видача грошей здійснюється сервісом надовго цілодобово. Для цього ви реєструєте свій особистий кабінет і після заповнення заявки відправляєте анкету для обробки.

У разі виникнення питань ви можете зв’язатися з лінією підтримки клієнтів по телефону: 093 17 03 001. Гаряча лінія працює цілодобово. Інших телефонів не передбачено. Але при необхідності ви можете відправити рекомендований лист за адресою: 01032, м.Київ, вул. Саксаганського, 133-А. Є адресу електронної пошти: – info@sgroshi.com.ua.

Пам’ятайте про те, що зв’язуючись з представниками компанії надовго по електронній пошті вам потрібно чітко формулювати своє питання (претензія, скарга, складності з погашенням та ін). Так ваше запитання буде швидше перенаправлений до фахівця, який допоможе з вирішенням проблеми.

Наземних офісів у компанії надовго немає. Отримати готівку ви можете тільки у аналога – компанії Швидко Гроші. Сервіс надовго видає кошти тільки на банківську карту.

Відгуки про роботу сервісу НаДовго

Ми знайшли не дуже багато відгуків про роботу компанії НаДовго. Тому якщо ви маєте позитивний або негативний досвід про роботу цієї організації – залишайте його на цій сторінці.

Ми знайшли відгук про роботу МФО від користувача Карина. Вона не виявила проблем в роботі компанії, і помітила, що ця послуга досить зручна. Разом з чоловіком вона прийняла рішення взяти кредит і особливо відзначила тривалий термін кредитування, який пропонує надовго для своїх клієнтів. Позику можна віддавати поступово, і тому сім’я Каріни іноді користуються нею для своїх потреб, коли це дійсно необхідно.

Таке невелике число відгуків може говорити про те, що МФО працює досить чесно і не нав’язує клієнтам додаткові умови. Про обман і шахрайство в кредитній сфері швидко стає відомо і тому подвійно приємно, що цей сервіс не з їх числа.

Залишайте свої коментарі про роботу компанії надовго. Зробимо сферу кредитування краще разом! Ваша думка безцінне!

Оновлено:
19.04.2021 в 16:33

Загальна оцінка компанії