Блог колектора Задати питання

Особистий кабінет OnCredit – реєстрація, вхід, можливості

08.10.2019 в 11:54

Український сервіс OnCredit надає фінансову допомогу фізичним та юридичним особам країни. Для отримання позики необхідно зареєструвати аккаунт на сайті компанії і одночасно заповнити заявку. При позитивному рішенні кошти будуть перераховані на банківську карту протягом 30 хвилин.

В огляді Ви дізнаєтеся про всі етапи реєстрації особистого кабінету на веб-ресурсі OnCredit, а також про можливості сервісу.

Особистий кабінет OnCredit - реєстрація, вхід, можливості

Функції та можливості особистого кабінету OnCredit

У зв’язку з тим, що ресурс кредитування пропонує послуги виключно в інтернеті, то особистий кабінет виступає в якості онлайн-офісу, в якому можна в цілодобовому режимі отримувати не тільки інформацію, але і управляти своїм кредитним договором.

Функціонал аккаунта OnCredit наділений такими повноваженнями:

 1. Зберігання відомостей про позичальника, які заповнюються один раз при реєстрації на сайті та в подальшому використовуються системою при відправці нових заявок. Це дозволяє значно заощадити час, так як клієнтові необхідно вибрати тільки суму до отримання та термін майбутнього договору.
 2. Внесення змін до персональних даних. Функція актуальна в наступних ситуаціях: зміна прізвища, імені або по батькові, паспорта, зміна контактної інформації або даних про роботодавця.
 3. Прикріплення реквізитів банківської картки для проведення оплати. В такому випадку платежі надходять моментально і у споживача не утворюються борги за прострочення.
 4. Подача нових заявок на отримання позики. При повторних зверненнях не потрібно заповнювати анкету, а досить вибрати необхідну суму і термін, за який Ви готові її повернути.
 5. Підключити послугу продовження періоду оплати. Необхідна інформація є в особистому кабінеті OnCredit в розділі “Активний кредит”.

Реєстрація в кабінеті OnCredit

На інтернет-майданчику OnCredit позику можуть отримати як фізичні, так і юридичні особи. Розглянемо варіант реєстрації особистого кабінету для населення.

На головній сторінці онлайн-ресурсу OnCredit заповніть в калькуляторі наступні поля:

 • сума до отримання (не більше 2000 грн. при первинному зверненні);
 • термін погашення до 28 днів.

Нижче буде представлена ​​інформація по розрахунку, де можна побачити повну суму до повернення і крайній термін погашення.

Хотілося б звернути Вашу увагу на ліву частину даної сторінки. В даний час розробляється новий вид видачі позик “на медицину”. Незабаром дана вкладка стане активною і фізичним особам можна буде скористатися ще одним фінансовим продуктом.

Після переходу по кнопці “Отримати кредит” відкриється анкета, заповнювати яку потрібно тільки українською мовою.

Перший розділ “Особисті дані” включає в себе:

 1. Прізвище, ім’я та по батькові.
 2. Номер ІПН.
 3. Пол заявника.

Нижче продовжите внесення інформації про себе. Спершу необхідно вибрати тип документа, що посвідчує особу: паспорт або ID-карта. Потім заповнити дані з посвідчення особи. Вкажіть діючий номер мобільного телефону і праворуч внесіть короткий код, отриманий в СМС-повідомленні. Це необхідно, щоб підтвердити контактну інформацію про себе.

Придумайте пароль від майбутнього особистого кабінету на сайті OnCredit. Він повинен містити цифри і букви латинського алфавіту різного регістра. В останньому полі буде потрібно вказати адресу електронної пошти.

Як видно, всі поля є обов’язковими для заповнення. Тому уважно і коректно заповніть їх, щоб надалі не отримати відмову у видачі кредиту.

Внизу реєстраційної анкети перейдіть по посиланнях для ознайомлення з Правилами видачі позик і Згодою на обробку персональних даних. Після прочитання встановіть знаки галочки в обох рядках.

На цьому завершується реєстрація особистого кабінету на ресурсі OnCredit. Після успішної ідентифікації особистості система перенаправить Вас в анкету позичальника, де потрібно доповнити наступну інформацію про себе:

 1. Адреса реєстрації та фактичного проживання.
 2. Інформація про роботодавця: найменування компанії, сфера діяльності і контакти.
 3. Щомісячний дохід, з огляду на неофіційну його частина.
 4. Сімейний стан і наявність дітей до 18 років.
 5. Отримана освіта.

В кінці оформлення система OnCredit попросить прикріпити до особистого кабінету фото з паспортом в руках. Процедура дозволяє виключити шахрайські дії з боку третіх осіб, бажаючих оформити позику по чужим паспортним даним.

Для отримання позики необхідно прикріпити до особистого кабінету OnCredit банківську карту. Тому вкажіть її реквізити на завершальному етапі. Зверніть увагу, що на її рахунку повинно бути не менше 5 гривень. Сума буде на час перевірки заморожена, але через не більше доби вона стане знову доступна.

Аналогічним способом проходить реєстрація юридичної особи. Для створення особистого кабінету необхідно увійти в розділ для бізнесу. У відкритому калькуляторі вибрати суму до отримання. За замовчуванням встановлений термін 12 місяців. Дострокове погашення можливе без штрафних санкцій.

Потім заповніть анкету позичальника, як для фізичної особи і чекайте прийняття рішення системою OnCredit.

Вхід в особистий кабінет OnCredit

Для авторизації на інтернет-платформі в верхньому меню перейдіть по кнопці “Вхід”, розташованої праворуч.

Відкриється форма, в якій у верхній рядок необхідно ввести номер мобільного, прив’язаного до особистого кабінету OnCredit. Внизу активується кнопка “Отримати код”. Клацніть по ній і на Ваш телефон прийде СМС з одноразовим паролем.

Продублюйте секретний код в відкрилася рядку для проходження ідентифікації в системі.

Як відновити пароль?

Мікрофінансових організація OnCredit убезпечила своїх клієнтів від несанкціонованих авторизаций в особистому кабінеті. Тому позичальникам не потрібно зберігати паролі, а досить ввести номер свого стільникового і отримати на нього одноразовий код.

Служба підтримки

У разі необхідності отримати консультацію фахівця онлайн-ресурсу OnCredit необхідно звертатися за телефоном Колл-центру: 0-800-330-273. Оператори допоможуть у вирішенні питань, пов’язаних з роботою компанії.

Як видно з огляду, реєстрація особистого кабінету дозволяє отримати всі необхідні послуги в цілодобовому режимі. При цьому функціонал аккаунта великий: від інформування до проведення фінансових операцій.

Реєстрація особистого кабінету займе не більше 15 хвилин, якщо заздалегідь підготувати документи і мобільний телефон. Труднощі можуть тільки виникнуть на етапі прикріплення файлів паспорта і фото з ним в руках.

Якщо ви користувалися послугами фінансової установи Credit On і можете детально розповісти про плюси і мінуси особистого кабінету, то ми просимо поділитися своїм досвідом. Ваша думка дозволить скласти загальне уявлення про якість послуг, що надаються онлайн-сервісом OnCredit.

Оновлено:
18.03.2021 в 20:49
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...