Блог колектора Задати питання

Особистий кабінет Компаньйон Фінанс – вхід, реєстрація, функції

05.08.2019 в 14:09

Небанківська організація Компаньйон Фінанс надає послуги з мікрокредитування населення України як дистанційно, так і через наземні відділення. У першому варіанті клієнти можуть оформляти позики в цілодобовому режимі. Для цього достатньо зареєструвати особистий кабінет на сайті KF.UA і заповнити анкету позичальника за всіма правилами компанії. В огляді ми докладно розповімо про те, як створити обліковий запис, а також опишемо її функціонал, щоб Ви мали повне уявлення про переваги дистанційного обслуговування.

Функції та можливості особистого кабінету

Призначення облікового запису полягає в створенні таких умов, щоб клієнт можуть отримувати повноцінні послуги, як при особистому зверненні в мікрофінансову організацію. Тому аккаунт на KF.UA наділяє користувачів наступними можливостями:

  • переглядати інформацію за доступними лімітами та процентними ставками;
  • знайомитися з діючими умовами кредитного договору;
  • проводити оплату в рахунок погашення боргу;
  • отримувати промокодом для оформлення позику на більш вигідних умовах;
  • направляти нові заявки на кредит без стягнення комісії за видачу.

Таким чином, особистий кабінет служить міні-офісом, в який можна заходити незалежно від часу доби, вихідних і святкових днів. Клієнту KF.UA доступна вся необхідна інформація, щоб управляти своїми фінансами. А також є свої вигоди, наприклад, при оформленні позики через особистий кабінет видача грошей на карту клієнта здійснюється без додаткової комісії.

Реєстрація в кабінеті KF.UA

Процеси оформлення заявки і створення облікового запису на веб-ресурсі Компаньйон Фінанс для нових клієнтів проходять одночасно. При цьому необхідно враховувати наступні нюанси, що впливають на позитивне рішення в отриманні позику:

  • інформацію вносити тільки українською мовою;
  • заповнювати всі поля, не залишаючи порожніх;
  • відомості повинні бути повними і коректними;
  • не допускати помилок і друкарських помилок.

Якщо Ви некоректно заповніть анкету позичальника, то у видачі кредиту мікрофінансових організація відмовить. А подати нову заявку з виправленими даними можна буде тільки через 30 днів.

Розглянемо покроково реєстрацію особистого кабінету на сайті KF.UA.

На головній сторінці в онлайн-калькуляторі задайте суму до отримання і перейдіть по кнопці “Отримати позику”.

Кнопка для получения займа на сайте Компаньон Финанс

Відкриється реєстраційна анкета, яка містить кілька розділів. При цьому перехід до нового розділу здійснюється по кнопці “Далі” тільки після повного заповнення попереднього.

Заполнение заявки на кредит в компании Компаньон Финанс

У кожному розділі необхідно внести такі відомості:

  1. “Створення облікового запису”. Буде потрібно вказати номер телефону і праворуч натиснути на кнопку “Отримати код”, щоб отримати короткий набір цифр для підтвердження контакту. Він вноситься в рядок нижче. В даному розділі зазначаються прізвище, ім’я та по батькові позичальника, адреса електронної пошти та підлогу.
  2. “Особисті дані”. Тут потрібно ввести соціальну інформацію: кількість дітей до 18 років, сімейний стан, освіту.
  3. “Адреса”. Спершу вказуються дані за пропискою. Якщо вони відрізняються від фактичного проживання, то додатково потрібно вказати і ці відомості.
  4. “Робота”. Буде потрібно внести наступну інформацію: найменування організації і її форму власності, сферу діяльності, займану посаду на підприємстві, контакти відділу кадрів і щомісячний дохід, що включає в себе неофіційний заробіток.
  5. “Додаткові контакти”. Тут вказуються телефони родичів і друзів, готових підтвердити Ваші дані.
  6. “Документи”. Компанія KF.UA перевіряє клієнтів, які звернулися через веб-ресурс, по відсканованим документам, де потрібно представити всі заповнені сторінки паспорта громадянина України та ІПН. А також потрібно зробити фото з паспортом в руках, відкритим на першій сторінці. На знімку має бути чітко видно Ваше обличчя і фото в документі, всі написи повинні бути читані, обов’язково відсутність розмитих ділянок.

Вхід в особистий кабінет Компаньйон Фінанс

Авторизація проходить через головну сторінку KF.UA, де у верхньому правому кутку потрібно натиснути на кнопку “Увійти”.

 

Кнопка для входа в личный кабинет Компаньон Финанс

На наступному кроці введіть спершу номер мобільного, вказаний при реєстрації особистого кабінету на сайті KF.UA. Потім клацніть на кнопці “Отримати код”, розташованої трохи нижче. Практично відразу ж на Ваш телефон прийде повідомлення із секретним цифровим кодом. Продублюйте його в нижньому полі, і система перенаправить Вас критика наразі.

Авторизация пользователя на сайте Компаньон Финанс

Як відновити пароль?

На веб-ресурсі Компаньйон Фінанс створений безпечний вхід в особистий кабінет. В якості логіна завжди використовується номер мобільного клієнта, який він вказав у анкеті реєстрації. А пароль генерується системою заново при кожній спробі клієнта авторизуватися.

У зв’язку з цим втратити дані неможливо, тому і не потрібно їх відновлення, за винятком того випадку, якщо клієнт змінить номер стільникового. Тоді буде потрібно зателефонувати на гарячу лінію або особисто з паспортом відвідати найближче відділення KF.UA.

Служба підтримки KF UA

У деяких ситуаціях клієнтам Компаньйон Фінанс потрібна консультація або допомога кредитного фахівця. Менеджери компанії можуть допомогти у вирішенні наступних питань:

  • уточнення розташування найближчого офісу компанії для особистого звернення;
  • правила реєстрації на веб-ресурсі;
  • зміна персональних відомостей при їх зміні (паспорт, банківська карта, номер телефону або місце проживання);
  • консультація з фінансових продуктів;
  • інформація про нараховані відсотки та суму боргу;
  • оформлення пролонгації і реструктуризації.

Способи зв’язку

Якщо Вам потрібна допомога або консультація фахівця мікрофінансової організації Компаньйон Фінанс, то можна звернутися наступними способами:

Якщо Вам потрібна допомога або консультація фахівця мікрофінансової організації Компаньйон Фінанс, то можна звернутися наступними способами:

Гаряча лінія: +380 800 300 088 (цілодобовий режим роботи)

Додаткові телефони:

Месенджери: @ www.kf.ua

Соцмережі: Фейсбук

Електронна пошта: support@kf.ua

Адреси відділень можна знайти за посиланням

Отримати позику в KF.UA можна як через наземне відділення, так і зареєструвавшись на сайті. Другий варіант зручний тим, що користуватися аккаунтом можна цілодобово, а також при отриманні позики на банківську карту не стягується одноразова комісія.

Для реєстрації особистого кабінету потрібно підготувати заздалегідь документи, що засвідчують особу, і заповнити електронний варіант анкети. При цьому варто уважно вносити інформацію, інакше можна отримати відмову в кредитуванні.

Якщо Ви вже користувалися послугами KF.UA і створили на сайті мікрофінансової організації аккаунт, то ми просимо поділитися своїм досвідом з іншими користувачами. Ваша думка дозволить скласти реальне уявлення про якість послуг компанії.

Оновлено:
08.04.2021 в 10:11
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...