Блог колектора Задати питання

Особистий кабінет Creditup (Кредит Ап) – реєстрація, вхід, основні функції

05.08.2019 в 10:54

Фінансова організація Кредит Ап надає мікропозики населенню України виключно дистанційним способом. Для отримання позики необхідно пройти реєстрацію на сайті компанії і заповнити анкету-позичальника. У огляді ми детально опишемо кожен етап реєстрації особистого кабінету, а також опишемо функціонал облікового запису, щоб Ви мали повне уявлення про сервіс КредитАп.

Функції та можливості особистого кабінету Кредітап

Обліковий запис повністю замінює відвідування клієнтом офісу компанії, так як в його функціонал є такі сервіси:

 1. Заповнення анкети позичальника із зазначенням персональних відомостей, документів (паспорта та ІПН), контактної інформації та даних з місця роботи. Оформляється один раз, а відомості зберігаються в базі мікрофінансової організації і не доступні третім особам.
 2. Подача заявки на отримання кредиту в прискореному варіанті, так як не потрібно вносити персональні відомості повторно.
 3. Погашення боргових зобов’язань, через прикріплену до особистого кабінету банківську карту.
 4. Інформування про умови чинного кредитного договору: про суму до погашення, нарахованих відсотках і штрафи, крайньої датою оплати.
 5. Контроль нарахування бонусів за програмою лояльності.
 6. Можливість взяти участь в акції “Приведи друга”, по якій можна направляти реферальную посилання своїм знайомим. Якщо вони оформлять позику, то клієнт отримує 50 гривень на рахунок.

Все управління в особистому кабінеті КредітАп зосереджено зліва, а меню інтуїтивно зрозуміло. Тому навіть літні люди можуть з легкістю освоїти сервіс.

Удобное меню на сайте КредитАп

Реєстрація в кабінеті Credit Up

У мікрофінансової організації для отримання позики новому клієнтові потрібно створити обліковий запис на веб-ресурсі. Тільки після цього заповнюється заявка на отримання позики. Тому розглянемо всі етапи створення аккаунта на КредітАп.

На головній сторінці фінансової установи у верхньому правому кутку натисніть на кнопку “Мій кабінет”.

Кнопка "Мой кабинет" для входа или регистрации на сайте КредитАп

У формі авторизації, що відкрилася, внизу перейдіть по посиланню “Реєстрація”.

Ссылка для прохождения регистрации на сайте КредитАп

Уанкеті, що відкрилася потрібно заповнити такі відомості:

 • контактна інформація: номер мобільного і адреса електронної пошти;
 • придумати і повторити пароль від особистого кабінету на КредітАп.

Нижче ознайомитися з умовами обробки персональних даних і потім встановити знак “галочки” в рядку в знак згоди з правилами.

Ввод телефона, почты и пароля для регистрации в КредитАп

На адресу електронної пошти практично відразу прийде лист, в якому міститься посилання. За нею потрібно пройти, щоб активувати обліковий запис. Якщо в папці “Вхідні” немає листи від КредітАп, то подивіться в “Спам”. Можливо, що воно було визначено системою як “чуже”.

Активация личного кабинета КредитАп с помощью ссылки

Після цього з’явиться повідомлення про те, що реєстрація особистого кабінету на КредітАп пройшла успішна. Через кілька секунд відбудеться автоматичне перенаправлення Вас на головну сторінку аккаунта, де відкриється анкета позичальника.

Сообщение об успешной активации личного кабинета

Заповніть її повністю і достовірно для того, щоб мати можливість направити заявку на кредит. На першій сторінці потрібно вибрати суму до отримання та термін кредитування, а потім приступити до заповнення анкети позичальника, в якій вказати наступну інформацію:

 1. свої персональні дані;
 2. дату народження;
 3. відомості з паспорта громадянина України та номер ІПН;
 4. адреса за пропискою і фактичного проживання;
 5. соціальна інформація: сімейний стан, кількість дітей у віці до 18 років, освіта;
 6. дані про роботодавця: найменування організації, адреса, телефон, сфера діяльності;
 7. щомісячний дохід з урахуванням неофіційної частини.

Так як перевірка відомостей проводиться системою, то всі внесені дані повинні бути українською мовою. Рішення щодо видачі позики приймається протягом декількох секунд. Результат можна дізнатися в особистому кабінеті КредітАп, а також вона буде продубльована на мобільний телефон і адресу електронної пошти.

Вхід в особистий кабінет Creditup

Авторизація в системі проходить на головній сторінці КредітАп, де у верхньому правому кутку потрібно перейти по кнопці “Мій кабінет”. Після цього відкриється форма авторизації. У ній потрібно вказати логін (мобільний телефон або адресу електронної пошти клієнта) і пароль, придуманий при реєстрації.

Форма для входа на сайт КредитАп

Як відновити пароль?

В якості логіна завжди використовується контактна інформація, зазначена при реєстрації. Тому забути або втратити її вкрай складно. А ось секретний код від особистого кабінету клієнти КредітАп іноді забувають. У цій ситуації не потрібно заново проходити реєстрацію, так як на сайті є сервіс відновлення даних.

Для того щоб ним скористатися потрібно в формі авторизації внизу перейти по посиланню “Забули пароль?”.

Ссылка для восстановления забытого пароля пользователя КредитАп

У рядку вкажіть свій номер телефону або адресу електронної пошти. На мобільний надійде повідомлення з тимчасовим паролем. Увійдіть за нього в свій аккаунт і змініть на постійний.

Нужно ввести почту или телефон, указанные при регистрации

Якщо Ви вказали електронну пошту, то на неї прийде лист з посиланням, по якій потрібно пройти.

Ссылка в письме для восстановления пароля

Відкриється форма, де буде потрібно вказати новий секретний код і повторити його в нижньому рядку.

Ввод нового пароля производится дважды

Служба підтримки Кредітап

У компанії розроблено кілька способів, якими можуть скористатися клієнти для отримання консультаційних послуг. Служба підтримки працює в цілодобовому режимі, а оператори готові допомогти у вирішенні наступних питань:

 • реєстрація і авторизація в системі КредітАп;
 • зміна персональної інформації позичальника (адреса проживання, реквізити банківської картки, заміна паспорта та
 • умови кредитування та надання послуг пролонгації і реструктуризації позики;
 • способи погашення боргових зобов’язань;
 • реквізити компанії для заповнення платіжних документів.

Способи зв’язку

Якщо Вам необхідно звернутися до співробітників КредітАп за консультацією або допомогою, то зробити це можна наступними способами:

Гаряча лінія:

0-800-60-35-61

050-304-77-55

098-304-77-55

(Служба працює 24 години на добу)

Електронна пошта: office@creditup.com.ua

Соцмережі: Фейсбук, Твіттер, Ютуб.

Юридична адреса: м.Київ, вул.Героїв Севастополя, 48

Пройти реєстрацію особистого кабінету на сайті КредітАп може практично кожен громадянин, так як функціонал сервісу інтуїтивно зрозумілий і простий. Що зберігаються на ньому персональні відомості, надійно захищені і дають можливість оформляти нові позики набагато швидше, так як анкета заповнюється лише один раз і згодом відомості з неї використовуються для визначення платоспроможності клієнта.

Якщо ви вже проходили реєстрацію особистого кабінету на сайті КредітАп, то ми просимо поділитися своєю думкою і розповісти іншим користувачам про позитивні і негативні сторони сервісу. Ваш відгук може допомогти в складанні рейтингу надійності кредитних організацій, а також дозволяє скласти реальне уявлення про якість послуг, що надаються КредітАп.

Оновлено:
09.02.2021 в 21:57
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...