Блог колектора Задати питання

Відгуки про кредит в компанії OnCredit

08.10.2019 в 11:49

Онлайн-платформа OnCredit – це фінансова допомога фізичним та юридичним особам України. Для отримання послуги клієнти повинні зареєструватися на сайті і заповнити анкету з персональними даними. Сервіс працює в цілодобовому режимі, а заявки обробляються автоматично шляхом звірки даних з офіційними базами.

Сума до:3 000 грн.
Ставка: 1,9%
Термін:До 28 днів
 • Вигідні кредитні умови
 • Низька процентна ставка
 • Гроші через 15 хвилин
 • Відплата тільки за дні користування кредитом
 • Кредити без довідки про доходи
 • На будь-яку банківську карту
 • Паспорт та ІПН

Для загального уявлення про якість послуг, що надаються компанією OnCredit, ми вивчили позитивні і негативні відгуки з різних джерел. А також склали характеристику інтернет-платформи, з якої і познайомимо Вас в огляді.

Мікрофінансових організація OnCredit надає мікропозики на короткі терміни через веб-ресурс. Перед зверненням до компанії ми пропонуємо ознайомитися з відгуками клієнтів про даний сервіс.

На одному з сайтів можна прочитати як позитивні, так і негативні коментарі позичальників OnCredit.

Наприклад, користувач Карiна цілком задоволена співпрацею з інтернет-майданчиком. Вона каже, що гроші потрібні були на лікування. Від оформлення до отримання грошей пройшло 30 хвилин. Повернула борг жінка через тиждень рівно стільки, скільки було обумовлено в договорі.

Клиентка обращалась в Кредитон впервые и вполне довольна сотрудничеством

З відкликання від клієнта Зiни можна дізнатися, що мікрофінансових організація OnCredit лояльно ставиться до своїх позичальників і готова надати позики навіть тим, у кого зіпсована кредитна історія. Таким чином, якщо вчасно повернути боргові зобов’язання, то можна підвищити свій рейтинг в БКІ.

Жінка брала невелику суму в 2000 гривень і повернула її в термін. Сервісів вона залишилася задоволена і каже, що ще буде звертатися.

Негативні відгуки на даному ресурсі пов’язані з високими ставками по позиках, в порівнянні з іншими фінансовими установами. Клієнти просять зменшити відсоток, так як діючий не актуальний на сьогоднішній день.

На іншому ресурсі можна ознайомитися з відкликанням від позичальника OnCredit, що вийшов на прострочення договору. Жінка побажала залишитися невідомою і тому відгук написаний під ніком “Гість”.

Історія наступна, був оформлений кредит на суму 1000 гривень. З урахуванням відсотків позичальник повинен був повернути 1700 грн. Але через фінансові труднощі вона не змогла своєчасно погасити борг і OnCredit нарахував штрафу в 5000 гривень.

Крім цього, в відкликання можна дізнатися, що в особистому кабінеті можна роздрукувати договір. При оплаті клієнтові не видали чек і довести те, що гроші надійшли на рахунок жінка не може. Вона звернулася по електронній пошті з вимогою вислати їй підтверджуючі документи, але їй запропонували написати офіційного листа на ім’я директора.

Клиентка считает службу Кредитон отвратительной и не рекомендует туда обращаться

Інший користувач на ім’я Сергій залишив позитивний відгук, в якому говорить, що інтернет-платформа OnCredit досить проста і зручна. Ставка його теж влаштовує, але із застереженням, якщо брати невелику суму і на короткий термін.

З недоліків Сергій наголосив на тому, що необхідно завантажувати фото паспорта і скани документів.

Клиент доволен сотрудничеством с Кредитон

Як видно з огляду відгуків про сервіс OnCredit, клієнти оцінюють компанію нейтрально. До позитивних моментів можна віднести:

 1. Швидке оформлення та видачу позик.
 2. Можливість отримання позики клієнтам з низьким кредитним рейтингом в БКІ.
 3. Прозорі умови договору.

До негативних моментів співпраці позичальники віднесли наступні фактори:

 1. У порівнянні з іншими мікрофінансовими організаціями в OnCredit ставка вище.
 2. При простроченнях співробітники Служби стягнення дзвонять з погрозами, розмовляють нецензурно і можуть в соціальних
 3. мережах викласти порноколлажі із зазначенням контактної інформації по боржнику.
 4. В особистому кабінеті немає можливості роздрукувати кредитний договір і квитанцію про оплату.

Якщо Ви вже зверталися в мікрофінансову організацію OnCredit, що діє на території України, то ми просимо поділитися своїм досвідом і детально розповісти про позитивні і негативні сторони компанії. Ваш відгук допоможе нам скласти повне уявлення про якість послуг, що надаються сервісом OnCredit.

Оновлено:
17.04.2021 в 16:42
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...