Блог колектора Задати питання

Відгуки про компанію Кредит Каса

19.08.2019 в 12:46

Мікрокредітной організація Кредит Каса надає послуги з кредитування для жителів України. Компанія була заснована в 2017 році і має офіційний дозвіл від Національної комісії, про що йдеться в Свідоцтві про реєстрацію фінустанови ІК №116.

Перед оформленням заявки на отримання позики краще ознайомитися з реальними відгуками клієнтів Кредит Каса. У зв’язку з тим, що організація на ринку всього два роки, відгуків від позичальників не так багато.

На одному з ресурсів можна ознайомитися в основному з позитивними відгуками. Багато хто відзначає наступні позитивні моменти співпраці з Кредит Каса:

  1. Швидке оформлення через онлайн-ресурси.
  2. Немає необхідності надавати довідки про доходи, давати дані созаёмщіков або залишати заставу.
  3. Прозорі умови договору, де все відсотки, терміни погашення і штрафні санкції прописані.
  4. Можливо скористатися продовженням термінів договору. Дана процедура не робить негативного впливу на кредитну історію, але дозволяє трохи відсунути момент повного погашення позики.
  5. Дострокове погашення допускається. При цьому перераховуються відсотки.
  6. На зручніше і швидка оплата в особистому кабінеті Кредит Каса.
  7. При подальшому оформленні позик підвищується ліміт суми.
  8. Доступно з 18 років.

Наприклад, про все це говорить один з користувачів під ніком Mashylik.

Описание процедуры займа через личный кабинет Кредит Касса

Інший користувач під ніком Tolmac розповідає про те, як він некоректно заповнив анкету і йому відмовили в отриманні позики. У чоловіка неофіційний дохід тому він не вказав його в анкеті. Кредит Каса відмовила у видачі позики. Але чоловік зателефонував на гарячу лінію, де йому пояснили, що необхідно в поле “Дохід” вказувати будь-яку суму: неофіційний заробіток, отримання грошей від здачі житла в оренду та інше. Користувач так і зробив, подавши повторний запит. У підсумку йому схвалили позику.

Отзыв клиента Кредит Касса с неправильно заполненной анкетой

На іншому сайті переважають негативні відгуки. На відміну від попереднього ресурсу, відгуки свіжі і датуються 2019 роком. Наприклад, Катерина Саричева розповідає, що якийсь громадянин залишив її дані як контактна особа без її відома. Клієнт не виплатив гроші Кредит Каса і співробітники стали постійно надзвонювати жінці. При цьому манера їхньої розмови була вкрай хамській. Катерину не хотіли вислухати і зрозуміти, що жінка не давала згоди залишати її контакти, а позичальника вона практично не знає і останній раз бачила його три роки тому.

Крайне недовольный отзыв контактного лица кредитуемого в Кредит Касса

Інший користувач брав позику в Кредит Каса. Йому не сподобався один момент: за день до закінчення терміну кредиту співробітники мікрофінансової організації стали дзвонити його родичам і повідомляти, що позичальник боржник перед Credit Casa. І це при тому що термін закінчення договору ще не закінчився. Чоловік з жахом уявляє, що буде в тому випадку, якщо прострочив виплату.

Отзыв недовольного клиента Кредит Касса, жалующеося на угрозы и шантаж

На іншому ресурсі представлені нейтральні відгуки клієнтів Кредит Каса. Наприклад, Володимир каже, що зручний онлайн-сервіс, ввічливий персонал і можливість пролонгувати договір. З негативних чинників клієнт зазначає високі відсотки.

Отзыв о Кредит Касса с описанием минусов и плюсов заема

А Сергій зазначає з позитивних моментів то, що при повторних зверненнях можна розраховувати на велику суму. Але тут же говорить, що краще не спокушати долю і не брати кредити, які складно потім повернути.

Есть плюсы в Кредит Касса при повторном заеме

Аналізуючи відгуки клієнтів можна зробити висновок, що якщо дотримуватися умов кредитного договору і вчасно погашати борг, то можна отримувати тільки плюси від співпраці, наприклад, такі як підвищення ліміту. Також варто відзначити, що менеджери компанії Кредит Каса лояльно ставляться до своїх клієнтів, навіть якщо людина некоректно заповнив заявку і намагаються багато в чому допомогти при вирішенні питань.

Якщо Ви вже користувалися позикою в Кредит Каса, то ми просимо Вас поділитися своїм досвідом і розповісти про позитивні і негативні сторони співпраці. Ваша думка дуже важлива для інших користувачів і співробітників компанії, так як воно здатне поліпшити сервіс.

Оновлено:
26.10.2023 в 16:30
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...