Блог колектора Задати питання

Відгуки про кредит в компанії КешАп

21.08.2019 в 14:38

Мікрофінансова організація CashUp діє по всій території України з 2016 року. У компанії є офіційний дозвіл Нацкомітету на надання населенню країни мікропозик на короткі терміни. Для оформлення заявки потрібно створити особистий кабінет і заповнити анкету позичальника на веб-ресурсі.

Реальне уявлення про діяльність мікрофінансової компанії CashUp можуть дати відгуки її клієнтів. Тому розглянемо як позитивні, так і негативні відгуки з різних джерел в інтернеті.

На одному з ресурсів рейтинг КешАп становить 3,8 з 5 балів, що говорить про довіру громадян до послуг, що надаються фінустанови. З плюсів можна виділити такі моменти:

 1. Швидке оформлення без черг і в цілодобовому режимі на сайті КешАп.
 2. Переказ грошей на банківську карту.
 3. Прийнятні і прозорі умови договору.
 4. Немає необхідності збирати пакет документів для оформлення заявки.

Наприклад, користувач Іван задоволений тим, що оформлення, розгляд заявки і перерахування грошей при схвальному вирішенні проходять дуже швидко. А також чоловіка влаштовує невисока ставка в порівнянні з іншими мікрофінансовими організаціями.

Клиент доволен легкостью получения займа от CashUp

Валентині теж сподобалася швидкість оформлення кредитного договору. Жінці терміново знадобилися гроші і КешАп їй порадили друзі. Весь процес від реєстрації особистого кабінету до отримання суми на карту зайняв зовсім небагато часу. Валентина відгукується про КешАп як про надійну компанії. Вона дуже задоволена тим, що користуватися послугами можна в цілодобовому режимі.

Клиентка довольна выгодными условиями кредитования в CashUp

А ось користувач Iрина незадоволена сервісом CashUp. Жінка прострочила оплату на добу і її борг зріс на 1000 грн., Через що вона збилася з оплатою. В результаті за 11 днів прострочення борг виріс з 1460 грн. до 4700 грн. Ірина в шоці від таких відсотків, так як в банках немає подібних умов.

Але справа в тому, що мікрофінансові організації не належать до банківського сектору і самостійно встановлюють ставки по позиках і штрафні санкції. Всі умови прописані в договорі, з яким варто ознайомитися заздалегідь, щоб не потрапляти в неприємні ситуації.

Отзыв клиентки CashUp с большой просрочкой

На іншому ресурсі користувач під ніком Kusyuka розповідає про переваги і недоліки мобільного додатка CashUp.

З переваг вона виділила такі моменти:Швидке оформлення позики.

 1. Згодом ставка знижується, якщо погашати борг у термін.
 2. У мобільному додатку анкета заповнюється швидше, так як немає необхідності вносити контактних осіб. Ці дані система бере зі списку телефону. Також немає необхідності надавати скани документів.
 3. Продовжити позику на тиждень або дві при сплаті фіксованого платежу “на чашечку кави”, що становить 60 і 120 грн. відповідно.
 4. Участь в програмі лояльності.

З негативних моментів жінка зазначила наступні пункти:

 • Підвищення відсотка до 1,7% при несвоєчасній оплаті.
 • Мобільний додаток отримує доступ до всіх контактів, що зберігаються на телефоні.

Подробный отзыв с описанием достоинств и недостатков CashUp

Як видно з огляду, мікрофінансових організація CashUp має досить високий рейтинг надійності серед клієнтів. Її перевагами можна назвати:

 • наявність мобільного додатка;
 • діючу програму лояльності;
 • зниження ставки при тривалому кредитуванні і для постійних клієнтів.

При оформленні немає труднощів із заповненням анкети позичальника, а рішення приймається системою в цілодобовому режимі. Все це дозволяє оформляти позики в будь-який зручний для себе час.

Якщо Ви вже користувалися послугами CashUp, ми просимо Вас поділитися своїми враженнями з іншими користувачами. Розкажіть докладно про переваги і недоліки компанії, поділіться своїми пропозиціями. Ваш відгук допоможе іншим користувачам скласти повне уявлення про мікрофінансової організації КешАп, а керівництву компанії – поліпшити сервіс.

Оновлено:
14.04.2021 в 21:27
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...