Блог колектора Задати питання

Відгуки про кредит в компанії Містер Мані

21.08.2019 в 14:20

Мікрофінансових організація Містер Мані, що діє на території України з 2017 року, надає послуги кредитування населення на підставі виданого Свідоцтва ФК №885 від 25.04.2017 р Наземних офісів у компанії немає, тому оформлення позики проходить на веб-ресурсі, де клієнту пропонується зареєструватися і заповнити анкету.

Сума до:5 000 грн.
Ставка:1,9%
Термін:До 30 днів
 • Рішення по кредиту через 2 секунди
 • Гроші на карту миттєво
 • Проста анкета - на заповнення необхідно 4 хвилини
 • Немає необхідності завантаження сканів документів
 • Немає необхідності додавати контакти родичів
 • Низька ставка для постійних позичальників 1.3% "

Щоб скласти реальне уявлення про послуги, що надаються, звернемося до відгуків клієнтів компанії і розглянемо позитивні і негативні коментарі.

На одному з ресурсів представлені в основному позитивні відгуки про співробітництво з Mister Money. Клієнти відзначили наступні плюси:

 • досить швидке отримання грошей на карту;
 • проста анкета позичальника без необхідності відправляти відскановані файли документів;
 • співробітники не дзвонять клієнту і контактним особам для перевірки внесених відомостей.

Наприклад, користувач Міла залишилася дуже задоволена сервісом Mister Money. Їй терміново потрібні були гроші на покупку нового смартфона. Жінка каже, що заявку розглянули дуже швидко і схвалення прийшло практично відразу після відправлення анкети на розгляд. Мілі сподобалося, що умови кредитування прозорі і до підписання договору одразу можна побачити, скільки становить переплата і який крайній термін повернення боргу.

Клиентка довольна условиями займа средств у Мистер Мани

А ось Юля залишилася незадоволена послугами мікрокредітной організації Містер Мані. Жінка брала тут позику і погасила її без прострочень, але балів їй не нарахували, а при повторному зверненні відмовили. Юля не розуміє причин такого рішення, так як вона не є боржником і прострочень по кредитах у неї немає. Тому жінка каже, що більше звертатися до даної організації не буде.

Клиентка разочарована Мистер Мани после повторного обращения

На іншому ресурсі можна ознайомитися в основному з негативними відгуками клієнтів Mister Money. З мінусів люди відзначають наступні чинники:

 • ненарахування балів при своєчасному виконанні боргових зобов’язань;
 • дзвінки з погрозами і здирництвом при прострочених платежах;
 • вимоги виплатити борг за третіх осіб;
 • при первинному оформленні позики відсоток високий і немає акцій для нових клієнтів, як в інших мікрофінансових організаціях.

Користувач Ірина розповідає, що даний сервіс підходить для тих, хто планує кілька разів кредитуватися в Mister Money. Справа в тому, що при першому зверненні ставка висока і немає акції для нових клієнтів “Все під 0%”, як в інших мікрофінансових організаціях. Але при наступних зверненнях і платежах без прострочень система знижує відсоток до 1,3%.

Описание плюсов и минусов кредитования в Мистер Мани

В одному з відгуків йдеться, що співробітники Містер Мані не перевіряють своїх позичальників і їх платоспроможність. При настанні ситуації, коли клієнт не може повернути борг, менеджери компанії по базах визначають коло знайомих даної особи і починають дзвонити, відправляти повідомлення на телефон з метою витребувати борг з третьої особи, що потрапляє під статтю 189 КК України “Вимагання”.

Человек, не бравший кредит в Мистер Мани, крайне недоволен угрозами от компании

Існують негативні відгуки, пов’язані з тим, що клієнт допустив прострочення по позику, а організація направила справу в прокуратуру. Про це говорить один з користувачів під ніком “КВ”.

Отрицательный отзыв клиента с просрочкой в Мистер Мани

А ось Степану дозволили повернути борг без нарахування штрафів за прострочення в 5 днів. Чоловік є постійним клієнтом і при зверненні до фахівців Містер Мані пояснив свою складну фінансову ситуацію. Йому дозволили повернути борг на колишніх умовах.

Клиент Мистер Мани берет займы постоянно и доволен сервисом

Як видно з огляду, відгуки про сервіс Mister Money носять різний характер. Позитивні моменти бачать ті клієнти, які своєчасно оплачують боргові зобов’язання. Негативні відгуки в основному залишають ті, хто допустив прострочення і не скористався послугою пролонгації договору. А також вкрай незадоволені роботою служби Mister Money люди, яким довелося вислухати загрози і витребування боргів по кредитах, які вони не брали і позичальниками в договорах позики участі не брали. З цього можна зробити висновок, що Містер Мані не перевіряє своїх позичальників на платоспроможність.

Якщо Ви вже користувалися сервісом Mister Money, то ми просимо поділитися своїм досвідом і розповісти докладно про позитивні і негативні сторони компанії. Ваша думка дозволить іншим користувачам скласти реальне уявлення про послуги мікрофінансової організації, а її керівництво зможе поліпшити сервіс.

Оновлено:
17.04.2021 в 17:34
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...