Блог колектора Задати питання

Відгуки клієнтів про компанію Євро Гроші

21.08.2019 в 14:56

Фінансова установа “Євро Гроші”, що діє на території України, надає мікропозики населенню з 2016 року. У компанії немає наземних офісів, оформлення позик проходить виключно на веб-ресурсі.

Сума до:10 000 грн.
Ставка:1,9%
Термін:До 30 днів
 • 24/7
 • Вік Від 18 до 60 (для чоловіків), до 65 (для жінок)
 • цілодобово
 • На карту будь-якого банку
 • без поручителів
 • без довідок
 • без застави
 • Тільки паспорт і ІПН

Після схвалення заявки клієнт отримує гроші на банківську карту, а повернення боргу проводить одним із зручних для себе способів:

 • в особистому кабінеті;
 • через термінал;
 • через касу банку.

Отримати додаткову інформацію про позитивні і негативні сторони сервісу “Євро Гроші” допоможуть реальні відгуки клієнтів. Тому розглянемо різні коментарі громадян щодо послуг даної мікрофінансової організації.

На одному з сайтів представлені різного роду відгуки клієнтів компанії “Євро Гроші”, тому рейтинг компанії становить 3,3 з 5,0 зірок.

З плюсів люди відзначають наступні пункти:

 1. Швидке оформлення позик і реєстрація особистого кабінету.
 2. Отримання позики на банківську карту позичальника.
 3. Зручний онлайн-калькулятор, в якому можна попередньо розрахувати переплату і термін погашення.
 4. Можливість пролонгувати кредитний договір.

Наприклад, Сергій Кузнецов говорить, що нечасто бере в подібних організаціях позички, але якщо виникає дана потреба, то намагається оформляти невеликі суми до зарплати. У компанії “Євро Гроші” йому подобається практично весь сервіс від розрахунку кредиту до одержання позики. А також чоловік каже про адекватні ставки і компетентних менеджерів.

Комментарий о компании “Євро Гроші” с описанием плюсов при обращении

Користувач Кирило Прохоров зазначив два недоліки організації “Євро Гроші”:

 • високі відсотки;
 • відсутність вітальних бонусів для нових клієнтів.

Але при цьому чоловік каже і позитивні моменти: швидке оформлення позики, особливо при повторному зверненні, і можливість пролонгувати договір.

Клиент описал положительные и отрицательные стороны обращению в компанию “Євро Гроші”

У клієнта “Євро Гроші” Наталiя був узятий кредит в 2000 гривень. Жінка не могла виплатити борг вчасно, за рік разом зі штрафами сума зросла до 20 000 грн. Спершу менеджери дзвонили родичам жінки з вимогами виплатити борг. Після того як вони перестали брати слухавку, надійшло повідомлення на телефон з пропозицією знизити борг. В результаті Наталії вдалося домовитися з менеджерами компанії про оплату 4000 грн. Жінка каже, що з даними фінансовою установою можна домовитися, що у неї і вийшло.

Отзыв от клиентки с большой просрочкой, которая смогла договориться и закрыть долг через год

На іншому сайті багато позитивних відгуків про сервіс “Євро Гроші”. Тут рейтинг організації становить 4,7 з 5,0 зірок.

Оксана розповідає, що в поїздці у неї вкрали гроші, але банківська карта, на щастя, залишилася при ній, так як лежала в іншому місці. Жінка зателефонувала на гарячу лінію компанії “Євро Гроші” і проконсультувалася з менеджером за умовами кредитування і правилам оформлення заявки. Через деякий час на її рахунок надійшли гроші. Оксана дуже вдячна компанії за допомогу у важкій для неї ситуації. Борг жінка повернула вчасно після прибуття додому.

Клиентка компании “Євро Гроші” рекомендует сервис, выручивший в тяжелой ситуации

Існує в інтернеті форум, де клієнти “Євро Гроші” створюють різні теми і обговорюють питання, що цікавлять. Наприклад, користувач під ніком Ksushka каже, що не може зв’язатися зі службою підтримки. Жінка намагалася кілька разів дзвонити на гарячу лінію, але трубку ніхто не брав. Вона надсилала листи на електронну адресу, але відповіді так і не отримала.

Клиентка отмечает отсутствие связи с операторами “Євро Гроші”

В основному відгуки про діяльність мікрофінансової організації “Євро Гроші” носять нейтральний і позитивний характер. Клієнтів влаштовує лояльне ставлення співробітників, можливість значно знизити борг, прозорі умови договору і багато іншого. Деякі громадяни відзначили, що при утворенні прострочених платежів менеджери “Євро Гроші” намагаються увійти в становище позичальника і допомагають знайти вихід із ситуації, що склалася.

Якщо Ви вже користувалися послугами компанії “Євро Гроші”, то ми просимо поділитися своєю думкою і розповісти про позитивні і негативні сторони співпраці. Ваш відгук може допомогти іншим клієнтам скласти більш повне уявлення про сервіс організації.

Оновлено:
30.07.2021 в 07:48
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...