Блог колектора Задати питання

ЕвроГроші (Євро Гроші) — оформлення онлайн кредиту

ЕвроГроші (Євро Гроші) — оформлення онлайн кредиту

Імовірність схвалення

97%

Отримати гроші

Євро Гроші працюють на території України з 2016 року. За цей час понад 100 тис клієнтів скористалися послугами компанії. Організація видає позики на будь-які потреби цілодобово і без довідок.

Сума до:10 000 грн.
Ставка:1,9%
Термін:До 30 днів

Результати пошуку за запитом:

На карту
Сума1000-10000 грн
Термін1-30 днів
Ставка в день1,9%
Переплата від19 грн
ВікВід 18 до 60 (для чоловіків), до 65 (для жінок) років
ДокументиПаспорт та ІПН
Швидкість розгляду заявки15 хвилин
Швидкість виплатиМиттєво після схвалення
ІдентифікаціяПідтвердження номера телефону по СМС
Графік роботи24/7
 • 24/7
 • Вік Від 18 до 60 (для чоловіків), до 65 (для жінок)
 • цілодобово
 • На карту будь-якого банку
 • без поручителів
 • без довідок
 • без застави
 • Тільки паспорт і ІПН

Свідоцтво про реєстрацію: ІК №177 от 21.07.2016

Ліцензія Нацкомфінпослуг: АВ 614820 от 04.02.2013

В огляді ми докладно розповімо про те, як правильно заповнити анкету позичальника на сайті www eurogroshi com ua і пройти реєстрацію, щоб отримати позитивну відповідь від Євро Гроші”. Крім цього, Ви дізнаєтеся про позитивні і негативні сторони компанії на основі реальних відгуків її клієнтів.

Переваги та недоліки кредиту в Євро Гроші

Організація на ринку діє вже кілька років, і за цей час на декількох сайтах набралося чимало відгуків про сервіс “ЕвроГроші”. Більшість клієнтів відзначають наступні позитивні фактори:

 1. Швидка реєстрація особистого кабінету і розгляд заявок на отримання позики.
 2. Немає необхідності підтверджувати свій дохід довідками з місця роботи.
 3. Практично всі категорії громадян мають можливість оформити кредитний договір: пенсіонери, студенти, самозайняті особи, домогосподарки і т. Д.
 4. Невисокий відсоток на коротких термінах кредитування.
 5. Лояльне ставлення служби підтримки до позичальників навіть при наявності боргу.
 6. Можна оформити продовження договору, сплативши тільки відсотки по позиці.
 7. Припустимо дострокове погашення позики з перерахунком за відсотками за фактичне використання.

На різних ресурсах практично немає негативних відгуків клієнтів “Євро Гроші”. Але з мінусів можна виділити високі штрафи при несвоєчасному погашенні боргу і високі ставки при довгостроковому кредитуванні.

Хто може оформити кредит в Євро Гроші?

Для оформлення позики в компанії “Євро Гроші” клієнт повинен відповідати наступним вимогам:

 • вік (для чоловіків – від 18 до 60 років, для жінок – від 18 до 65 років);
 • українське громадянство;
 • постійна прописка в країні.

При заповненні заявки на отримання позики потрібно подати такі документи для перевірки особистості:

 • паспорт громадянина України;
 • ІПН;
 • банківська карти, випущена українським банком.
 • Можливі причини відмови в кредиті в Євро Гроші

Існують кілька факторів, що впливають на негативне рішення при подачі заявки на отримання позики:

 • зазначені в анкеті відомості не відповідають дійсності, тобто громадянин навмисне ввів неправдиву інформацію;
 • є незаповнені поля в заявці або дані введені з помилками;
 • наявність діючого кредиту в банках або інших фінансових установах;
 • банківська карта належить іншій особі або на її рахунку немає коштів.

Що робити, якщо заявка не схвалена?

У тому випадку, коли Ви впевнені в достовірності переданої інформації і в відсутності боргових зобов’язань перед іншими фінансовими організаціями, то можна зателефонувати на гарячу лінію “Євро Гроші” за номером + 38-044-334-53-27 та уточнити у оператора причину негативного рішення . Якщо воно пов’язане з некоректно внесеними даними, то можна спробувати змінити інформацію в анкеті і направити її повторно.

Як оформити кредит в Євро Гроші?

Нові клієнти, які вирішили отримати позику в “Євро Гроші”, повинні попередньо пройти реєстрацію в особистому кабінеті, а потім відправити анкету позичальника на розгляд фахівцям мікрофінансової організації.

На головній сторінці фінансової установи в онлайнкалькуляторі задайте два параметри: необхідну суму позику і термін, за який Ви готові розрахуватися. Нижче буде відображена інформація по нараховується відсоткам в день і переплати за весь період кредитування. Якщо Ви згодні з умовами, то перейдіть по кнопці Отримати кредит.

Онлайн-калькулятор компании Евро Гроши

Потім відкривається форма, в якій потрібно вказати контактні дані (номер мобільного телефону і електронну пошту) і придумати пароль від особистого кабінету.

Создание нового пользователя на сайте Евро Гроши

З’явиться вікно, в яке потрібно ввести код з СМСповідомлення для підтвердження номера стільникового телефону. Внизу обов’язково зазначити рядок ознайомлення з правилами надання позики.

Подтверждение номера телефона на сайте Евро Гроши

На цьому реєстрація особистого кабінету завершується. Система автоматично відкриває головну сторінку облікового запису, де потрібно заповнити заявку позичальника українською мовою, не пропускаючи порожні поля.

Анкета складається з трьох розділів:

 1. “Інформація про Вас”. Тут міститься кілька підрозділів, що включають наступну інформацію по позичальнику: персональні дані, адреса прописки та фактичного проживання, освіту і працевлаштування.
 2. “Підтвердження умов”. Буде потрібно перевірити суму до отримання та термін кредитування. Допускається змінювати дані в калькуляторі. Для новачків “Євро Гроші” виставляє максимальне обмеження по сумі позики в 4000 грн.
 3. “Документи”. Потрібно вказати відомості з паспорта громадянина України, ІПН. А також потрібно прикріпити банківську карту, на якій буде тимчасово заблокований не більше 1 гривні. Після перевірки персональних відомостей гроші знову будуть доступні до використання.

Ввод личных данных для оформления заявки в Евро Гроши

Способи оплати кредиту

Для своєчасного погашення боргових зобов’язань перед “Євро Гроші” клієнтам пропонується скористатися наступними способами:

 • в особистому кабінеті через сервіс оплати;
 • в інтернет-банкінгу;
 • через пристрої самообслуговування;
 • через касу українського банку.

Реквізити Євро Гроші

Якщо Ви вирішили провести оплату будь-яким способом, крім особистого кабінету на веб-ресурсі “Євро Гроші”, то буде потрібно в платіжному документі вказати номер договору, персональні дані позичальника і реквізити одержувача:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “КРЕДИТНА УСТАНОВА” “ЄВРОПЕЙСЬКА КРЕДИТНА ГРУПА”

код ЄДРПОУ 40203427

Україна, 04071, місто Київ, вул. Нижній Вал 51

р / с 26505056200567 в ПАТ КБ «Приватбанк»

МФО 380269

При використанні даного варіанту оплати боргових зобов’язань необхідно враховувати, що платіж надходить протягом 3 робочих днів. Тому можуть утворюватися прострочення, якщо перевести гроші в крайню дату кредитного договору.

Що робити, якщо допустив прострочення?

Якщо в зазначений в договорі день оплата в повному обсязі не надходить на рахунок “Євро Гроші”, то позичальник перехід в ранг боржника. У цьому випадку за кожен день прострочення нараховуватимуться підвищені відсотки відповідно до умов договору. При тривалому невиконанні боргових зобов’язань компанія має право продати річ клієнта колекторському агентству або направити позовну заяву до суду з вимогою виплатити борг.

Продовження кредитного договору

За умовами кредитування “Євро Гроші” клієнти можуть скористатися послугою пролонгації договору. Максимальний термін, на який можна відсувати оплату, складає 30 днів. Але при цьому робити це можна необмежену кількість разів.

Для того щоб скористатися пролонгацією, потрібно сплатити всі нараховані відсотки, щоб залишилося тільки тіло позики. Після проведення оплати краще зателефонувати на гарячу лінію, щоб перевірити надходження грошей на рахунок і підключення послуги: + 38-044-334-53-27.

Промокодом Євро Гроші

Фінансова установа надає своїм постійним та новим клієнтам можливість поліпшити умови кредитування, використовуючи промокодом. Отримати їх можна в дні проведення акцій, про які можна дізнатися з новин на сайті “Євро Гроші” або в особистому кабінеті позичальника.

Ліцензія Євро Гроші

Мікрофінансових організація “Євро Гроші” діє офіційно на підставі Свідоцтва, виданого Національним комітетом:

Сидетельство о регистрации Евро Гроши

Крім цього, Ви можете ознайомитися з наступними документами фінансової установи:

 1. Правила видачі позик.
 2. Правила і типовий договір.
 3. Угода на використання аналога підпису.

Як видно з огляду, пройти реєстрацію особистого кабінету і подати заявку на отримання позики в “Євро Гроші” на www eurogroshi com ua не складе особливих труднощів. Анкета позичальника гранично проста і зрозуміла. Надавати довідки про доходи не вимагається. Для отримання схвальної відповіді важливо дотримати вимоги:

 • заповнення тільки українською мовою;
 • без помилок і друкарських помилок;
 • відомості коректні.

Якщо Ви розумієте, що фінансовий стан не дозволяє виконати боргові зобов’язання в строк, то краще заздалегідь оформити пролонгацію, щоб не потрапити на виплату великих штрафів і одночасно в чорний список фінансових установ.

Ми пропонуємо Вам поділитися коментарем і розповісти про досвід співпраці з фінансовою установою “Євро Гроші”. У відгуку, будь ласка, опишіть позитивні і негативні сторони компанії, щоб ми могли скласти рейтинг мікрофінансових організацій, а інші користувачі знали про реально сервіс, що надається.

Оновлено:
30.07.2021 в 07:48

Загальна оцінка компанії