Блог колектора Задати питання

Особистий кабінет Євро Гроші – вхід, реєстрація, функції

29.07.2019 в 15:33

Фінансова установа “Євро Гроші” було засновано в 2016 році з метою надання дистанційних послуг кредитування населенню України. Для отримання позику необхідно подати заявку через особистий кабінет. Обліковий запис також необхідна для погашення боргових зобов’язань і отримання інформації за кредитним договором. В даному огляді ми докладно опишемо всі етапи реєстрації особистого кабінету на сайті “Євро Гроші”, а також розповімо про нюанси, що впливають на позитивне рішення по заявці.

Функції та можливості особистого кабінету

Користувачі, які вирішили отримати позику в мікрофінансової організації “Євро Гроші”, повинні попередньо пройти реєстрацію на веб-ресурсі. Вона включає в себе подачу анкети з персональними відомостями для перевірки особистості позичальника. Особистий кабінет дозволяє клієнтам “Євро Гроші” дистанційно користуватися наступними можливостями:

 • подача заявки на отримання нової позики;
 • погашення боргових зобов’язань;
 • внесення змін до персональних відомості;
 • підключення банківських карт для перерахування грошей;
 • інформація за кредитними договорами в “Євро Гроші”;
 • участь у програмі лояльності;
 • зміна пароля від особистого кабінету.

Информация об открытом кредите

Все управління облікового запису розташоване в лівому бічному меню і інтуїтивно зрозуміло для користувачів будь-якого віку.

Реєстрація в кабінеті “Євро Гроші”

Нові клієнти проходять процедуру створення облікового запису на сторінці “Євро Гроші“. Спершу потрібно в онлайн-калькуляторі задати два параметри: суму до видачі і термін погашення. Зверніть увагу, що нижче буде відображатися інформація з нарахованими відсотками за весь термін кредитування. Тому розрахувати свої фінансові можливості буде нескладно, враховуючи, що в “Євро Гроші” немає прихованих комісій і всі умови договору прозорі.

 

Расчет платежей в зависимости от суммы при займе в Євро Гроші

Після переходу по кнопці “Отримати кредит” відкривається невелика реєстраційна анкета, де потрібно заповнити такі відомості:

 • Контактна інформація: номер стільникового телефону та адресу електронної пошти. Вони будуть служити в якості логіна при авторизації в особистому кабінеті.
 • Придумати і продублювати пароль, що складається як мінімум з 6 символів.

Регистрация пользователя на сайте Євро Гроші

Стільниковий номер телефону потрібно підтвердити шляхом введення номера, що надійшов в СМС-повідомленні.

Подтверждение регистрации на сайте Євро Гроші с помощью смс

Ознайомтеся з правилами надання кредиту та за згодою на обробку персональних даних і встановіть знак “галочка” в рядку нижче.

На цьому реєстрація особистого кабінету завершується. Система автоматично перенаправить Вас на головну сторінку аккаунта, де потрібно заповнити анкету позичальника в розділі “Профіль”. Вона складається з кількох розділів, що включають наступну інформацію:

 1. Персональні відомості про клієнта.
 2. Дані паспорта громадянина України, ІПН і банківської картки клієнта з позитивним балансом (не менше 2 грн. На рахунку).
 3. Соціальні відомості (сімейний стан, кількість дітей, освіту).
 4. Адреса за пропискою і фактичного проживання.
 5. Інформація про роботодавця та щомісячному доході, включаючи неофіційний заробіток.

Зверніть увагу на те, що для отримання позитивної відповіді по заявці необхідно заповнювати всі поля анкети коректно і українською мовою.

Вхід в особистий кабінет “Євро Гроші”

Авторизація в акаунті проходить через сайт “Євро Гроші”, де в правому верхньому куті потрібно клікнути на кнопку “Кабінет”.

 

Кнопка для входа в личный кабинет Євро Гроші

У формі входу в особистий кабінет заповнити два поля:

 • логін, тобто номер мобільного телефону, вказаний при реєстрації;
 • пароль, придуманий Вами.

Якщо Ви плануєте постійно заходити з даного комп’ютера в свій аккаунт на “Євро Гроші”, то можна зберегти кодове слово в браузері, поставивши знак “галочка” в рядку “Запам’ятати мене”. Робити це можна тільки в тому випадку, коли Ви впевнені, що даним робочим місцем не скористаються треті особи.

Ввод телефона и пароля для входа на сайт Євро Гроші

Як відновити пароль?

В якості логіна від особистого кабінету на сайті “Євро Гроші” завжди виступає мобільний номер клієнта. Тому його складно втратити або забути. Але що робити, якщо загублено пароль? Не варто переживати і намагатися заново пройти реєстрацію на сайті мікрофінансової організації. Пам’ятайте, що всі дані можна легко відновити.

На сторінці входу в особистий кабінет внизу перейдіть за посиланням “Забули пароль?”.

 

Ссылка для восстановления пароля

На наступному кроці потрібно в порожньому полі ввести номер свого мобільного, на який буде вислано короткий код для авторизації в системі.

Восстановление пароля с помощью номера телефона

Після входу в особистий кабінет перейдіть в розділ “Паролі” та задайте новий секретний код, що складається мінімум з 6 символів і латинських букв різного регістра.

Служба підтримки

Обслуговування клієнтів “Євро Гроші” здійснюється дистанційно. Тому нерідко у них виникають питання різного характеру, отримати відповіді на які допоможуть оператори гарячої лінії. Менеджери готові проконсультувати громадян щодо наступних позицій:

 • реєстрація і авторизація в особистому кабінеті;
 • умови кредитування;
 • пролонгація договору;
 • проведення оплати;
 • зміна контактної інформації та інше.

Способи зв’язку

Існують кілька варіантів зв’язку зі службою підтримки “Євро Гроші”:

Якщо Ви вже реєструвалися на веб-ресурсі “Євро Гроші” і отримували позику, то ми просимо поділитися своїм досвідом з іншими користувачами, а також розповісти про позитивні і негативні сторони співпраці. Ваша думка допоможе потенційним клієнтам компанії скласти реальне уявлення про сервіс “Євро Гроші” .Як видно з огляду, пройти реєстрацію особистого кабінету на сайті “Євро Гроші” досить просто. Головне – правильно заповнити анкету позичальника, щоб не отримати відмову в кредитуванні. Ви завжди можете при виникненні питань звернутися в службу підтримки, де менеджери допоможуть з оформленням позику і проконсультують по умовам кредитного договору.

Оновлено:
09.04.2021 в 07:47
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...