Блог колектора Задати питання

Особистий кабінет Forza (Форза) – вхід і реєстрація на офіційному сайті

05.08.2019 в 11:27

Компанія Форза Кредит була заснована в 2018 році в місті Києві. Основним видом діяльності є видача позик населенню України. Послуги надаються в дистанційному режимі, тому новим клієнтам потрібно створити особистий кабінет на веб-ресурсі і одночасно заповнити анкету з персональними даними.

В огляді ми докладно розповімо про всі етапи реєстрації особистого кабінету на сайті Форза Кредит і опишемо можливості сервісу.

Функції та можливості особистого кабінету

Обліковий запис необхідна для взаємодії між клієнтом і компанією Форза. Тому функціонал сервісу володіє наступними можливостями:

  1. Внесення змін до особисті дані при зміні прізвища, адреси місця проживання або реєстрації, заміні паспорта або банківської карти.
  2. Направляти нову заявку на отримання позики. При повторних зверненнях заповнювати анкету не потрібно, а достатньо вибрати суму до отримання та термін кредитування.
  3. Отримувати інформацію за чинним договором. Роздруковувати документ, ознайомитися з нарахованими відсотками для дострокового погашення, уточнювати термін оплати.
  4. Продовжувати кредитний договір. При фінансові ускладнення можна через сервіс особистого кабінету оформити пролонгацію.
  5. Погашати позичку. Оплата через акаунт проходить миттєво і без нарахування комісій з боку Форза за переклад.

Реєстрація в кабінеті Форза Кредит

Для оформлення позики новому клієнтові потрібно створити обліковий запис і одночасно заповнити анкету позичальника. На головній сторінці мікрофінансового установи Форза розташований онлайн-калькулятор. У ньому потрібно встановити необхідну для отримання суму. Зверніть увагу, що при первинному оформленні позики ліміт становить 4 000 гривень.

Выбор суммы кредита для заема в Форза Кредит

Після переходу по кнопці “Взяти кредит” відкриється невелика реєстраційна форма. У ній вкажіть свої прізвище, ім’я та по батькові, а також номер мобільного телефону. Він буде служити логіном для майбутнього особистого кабінету.

Внизу дайте згоду на обробку персональних даних і потім натисніть на кнопку “Отримати СМС”.

1 шаг заполнения анкеты на сайте Форза Кредит

Практично відразу ж на стільниковий надійде повідомлення з коротким кодом. Його потрібно продублювати, щоб підтвердити контактну інформацію.

Після підтвердження даних заповніть анкету позичальника Форза Кредит. На першому етапі потрібно вказати номер ІПН та адресу електронної пошти.

Ввод ИНН и электронного адреса для регистрации на сайте Форза Кредит

Потім з’явиться повідомлення про те, що Вам знадобиться завантажити всі заповнені сторінки паспорта, заповнити реквізити банківської картки з балансів понад 1 гривня і зробити знімок з документом, що посвідчує особу в руках.

Подготовительные шаги для регистрации на сайте Форза Кредит

Після переходу по кнопці “Продовжити” відкриється анкета, в якій потрібно заповнити наступні дані:

  • особиста інформація: дата народження, стать, сімейний стан, кількість утриманців і отриману освіту;
  • місце проживання та реєстрація;
  • працевлаштування: найменування організації, сфера діяльності, телефон відділу кадрів і щомісячний дохід.

Потім потрібно завантажити скани паспорта з усіма заповненими сторінками, а також ідентифікаційної карти.

Добавление фото документов на сайте Форза Кредит

Крім цього, потрібно зробити знімок через веб-камеру, де Ви тримаєте документ в руках.

Фото с паспортом в руках для сайта Форза Кредит

На останньому етапі внесіть дані Вашої банківської карти, на яку будуть перераховані гроші при схваленні заявки.

Вхід в особистий кабінет Forza Credit

Авторизація в акаунті проходить на головній сторінці фінустанови Форза Кредит, де у верхньому правому куті перейдіть по кнопці “Кабінет”.

Вход в личный кабинет на сайте Форза Кредит

У формі потрібно написати номер стільникового телефону, вказаний при реєстрації особистого кабінету. Потім клацніть на кнопці, щоб отримати повідомлення з одноразовим кодом доступу. Його потрібно повторити на наступному кроці, щоб ідентифікуватися в системі.

Подтверждение номера телефона с помощью смс

Як відновити пароль?

Вхід в особистий кабінет на сайті мікрофінансової організації Форза здійснюється за номером мобільного телефону і відправки на нього одноразового коду доступу. Саме тому на сервісі відсутня послуга відновлення даних.

Якщо Ви змінили номер мобільного, то зверніться до оператора мобільного фінансової установи за номером: 0-800-300-770 та повідомте про це, щоб він міг внести зміни в Вашу анкету.

Служба підтримки

У зв’язку з тим, що все обслуговування в мікрофінансової організації Форза Кредит проходить на онлайн-ресурсі, клієнтам періодично потрібна допомога або консультація фахівця. Звернутися можна в Колл-центр за номером: 0-800-300-770. Дзвінок з усіх телефонів України здійснюється безкоштовно.

Як видно з огляду, пройти реєстрацію особистого кабінету на сайті фінустанови Форза Кредит не складе особливих труднощів. В анкету вносяться персональні дані, вказуються контакти і завантажуються фотографії паспорта. Весь процес становить близько 10 хвилин. При наступних оформленнях кредиту заповнювати анкету не потрібно, а достатньо вказати необхідну для отримання суму і термін повернення.

Функціонал облікового запису на сайті Форза наділений всіма необхідними можливостями, щоб взаємодія клієнта з фінансовою організацією проходило швидко і в комфортних умовах.

Якщо Ви вже користувалися послугами Форза Кредит, то ми просимо поділитися своїм досвідом і розповісти про переваги і недоліки сервісу. Ваша думка допоможе іншим клієнтам компанії скласти реальне уявлення про якість послуг.

Оновлено:
07.04.2021 в 10:53
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...