Блог колектора Задати питання

Особистий кабінет Монета – вхід і реєстрація на офіційному сайті

22.08.2019 в 10:04

Сервіс кредитування МОНЕТКА надає послуги в цілодобовому режимі і виключно через сайт. Для оформлення позики новому клієнтові потрібно спершу створити власний аккаунт і заповнити анкету, в якій вказати персональні відомості, щомісячний дохід і контактну інформацію.

В огляді ми докладно опишемо всі етапи реєстрації особистого кабінету і звернемо Вашу увагу на нюанси, що впливають на отримання схвальної відповіді по кредиту. Крім цього, Ви дізнаєтеся про те, як звернутися до фахівців сервісу МОНЕТКА в разі виникнення питань або труднощів з реєстрацією або авторизацією.

Функції та можливості особистого кабінету

Аккаунт необхідний позичальникові для того, щоб відправляти нові заявки на отримання кредиту та проводити операції за чинним договором. Все меню зосереджено зліва і його розділи інтуїтивно зрозумілі:

 1. Стан кредиту. Інформація за поданою заявкою: розгляд, отримання схвалення або відмову. Якщо позика вже отримано, то тут можна ознайомитися з умовами договору: повна сума до погашення, термін погашення кредиту, нараховані відсотки, а при простроченні – штрафи і пені.
 2. Історія кредитів. Відображається повна інформація по закритим позиками.
 3. Мої карти. Підкріплені до особистого кабінету Монетка банківські картки, на які перераховуються гроші і з яких списується оплата.
 4. Мої дані. Персональна анкета позичальника, що містить всі основні відомості про клієнта.
 5. Програма лояльності. Нараховуються бали, промокодом та інше.
 6. Допомога. Можливість звернутися до фахівців мікрофінансової організації МОНЕТКА і оперативно отримати допомогу.

Основное меню на сайте Монетка

Реєстрація в кабінеті Monetka

Незважаючи на те що фінансова установа надає послуги віддалено, всі дані ретельно звіряються з офіційними джерелами в разі внесення в анкету недостовірних відомостей, система видасть відмову. Тому при заповненні заяви перевіряйте всі розділи на наявність помилок і помилок, а також вносите інформацію українською мовою.

Для реєстрації особистого кабінету на сайті МОНЕТКА потрібно спершу в онлайн-калькуляторі встановити наступні параметри:

 • сума кредиту (до 3000 грн.);
 • термін кредитування (від 3 до 30 днів).

У блоці праворуч відображається інформація за договором (дата погашення і повна сума кредитування). Внизу розташована кнопка, натиснувши на яку можна ввести промокод. Його можна отримати від одного, який вже зареєстрований на сервісі МОНЕТКА або через сторонні сайти.

Онлайн-калькулятор на сайте Монетка

Відкриється форма, в якій треба вказати контактну інформацію (служитиме логіном) і задати пароль від майбутнього особистого кабінету. Внизу ознайомтеся з Правилами кредитування і поставте галочку навпроти цього рядка на знак згоди.

Регистрация аккаунта на сайте Монетка

На вказаний номер мобільного телефону поступить СМС з коротким кодом. Продублюйте його в рядку, що з’явився, щоб підтвердити свій контакт.

Верификация номера телефона на сайте Монетка

На цьому завершується реєстрація особистого кабінету на сайті монетки. Далі, користувачеві пропонується заповнити персональну анкету. Відомості в неї вносяться один раз і при подальших заявках на кредит потрібно вказувати тільки необхідну суму і термін.

Зверніть увагу, що для отримання схвалення необхідна заповнювати всі рядки без помилок і друкарських помилок.

У першому блоці зазначаються особисті дані:

 • прізвище, ім’я та по батькові позичальника українською мовою відповідно до документа, що посвідчує особу;
 • підлога;
 • дата народження;
 • номер ІПН.

Ввод личных данных в анкете Монетка

Нижче розташований блок “Додатково”. У ньому потрібно вибрати секретне питання і відповісти на нього в рядку справа. Він потрібен для ідентифікації клієнта в сервісі в разі, якщо загублений пароль і потрібно відновити дані.

Нижче введіть ще один номер телефону, що належить Вам.

Ввод дополнительной информации в анкете Монетка

На наступному етапі потрібно буде ввести адресу фактичного проживання, а нижче вказати спосіб володіння і дату прописки. Якщо реєстрація відрізняється від місця проживання, то заповните дані у блоці нижче.

Заполнение фактического адреса проживания на сайте Монетка

Далі, вноситься соціальна інформація:

 • отримана освіта;
 • сімейний стан;
 • кількість утриманців.

Нижче потрібно вибрати документ, що засвідчує особу: паспорт або ID-карта і заповнити всі дані по ним.

Заполнение паспортных данных в анкете Монетка

Для підтвердження своєї платоспроможності необхідно заповнити відомості про щомісячні доходи і витрати. Нижче внесіть інформацію по контактній особі (родичеві або другу). Фахівці мікрофінансової організації МОНЕТА можуть перевірити, вказані Вами відомості у цього громадянина.

Заполнение сферы деятельности и данных о доходах в анкете Монетка

Перевірка зазначених відомостей проводиться через банківську карту позичальника. Тому вона повинна бути оформлена на його ім’я і випущена будь-яким українським банком. Зверніть увагу на те, що на час ідентифікації особистості на рахунку буде тимчасово заморожено до 6 гривень. Вони повернуться назад в найближчі 24 години.

Введіть номер карти, її термін дії і CVC код на зворотному боці.

Заполнение информации о банковской карте в анкете Монетка

На завершальному етапі з’явиться онлайн-калькулятор. Ви можете в нім скоректувати суму і термін кредитування. У нижньому рядку обов’язково виберіть із запропонованих варіантів мету отримання позики.

Подтверждение информации о кредите на сайте Монетка

Після цього система в автоматичному режимі почне обробляти отриману заявку і анкету-позичальника. Про позитивному рішенні можна дізнатися в акаунті MONETKA.

Вхід в особистий кабінет Монетка

Для відвідування свого аккаунта потрібно на офіційній сторінці Monetka в верхньому рядку справа клікнути на кнопку “Авторизуватись”.

Кнопка для авторизации на сайте Монетка

У формі, що з’явилася, необхідно в якості логіна вказати свій номер мобільного телефону або адресу електронної пошти. У нижньому рядку написати пароль, придуманий при реєстрації особистого кабінету на сервісі Монети.

Поля для ввода логина и пароля на сайте Монетка

Як відновити пароль?

Якщо Ви втратили секретний код від аккаунта, то досить в формі авторизації вибрати посилання “Забули пароль?”.

Ссылка для восстановления пароля на сайте Монетка

На наступному кроці вкажіть логін (свій номер мобільного телефону або адреса електронної пошти).

Ввод логина для восстановления пароля на сайте Монетка

Якщо дані були введені вірно, то система направить одноразовий пароль на вказаний контакт. Використовуйте його для авторизації і потім в налаштуваннях особистого кабінету замініть на свій постійний.

Служба підтримки

Нерідко клієнтам мікрофінансової організації МОНЕТКА потрібна допомога фахівця компанії. Це може бути пов’язано з проблемами авторизації і реєстрації, а також необхідністю отримати консультацію за кредитним договором та послуг, що надаються.

Звернутися по допомогу можна за Гарячої лінії:

Оператори працюють за наступним графіком:

 • в будні з 09:00 до 21:00;
 • у вихідні з 10:00 до 17:00.

Ви також можете написати фахівцям мікрофінансової організації МОНЕТКА через форму зворотного зв’язку, розташованої на сайті компанії або через особистий кабінет, вибравши в меню розділ “Допомога”.

Як видно з огляду, зареєструвати особистий кабінет в мікрофінансової організації МОНЕТКА досить легко. Для цього потрібно на офіційному ресурсі вказати контактну інформацію та задати пароль від аккаунта. При первинному відвідуванні клієнту потрібно також заповнити невелику анкету з персональними відомостями.

Якщо Ви вже стали клієнтом онлайн-сервісу МОНЕТКА, то ми просимо поділитися своїм досвідом і розповісти про позитивні і негативні сторони компанії. Ваш відгук допоможе іншим користувачам скласти реальне уявлення про які надають послуги кредитування.

Оновлено:
21.03.2021 в 15:08
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...