Блог колектора Задати питання

Відгуки про кредит в компанії Cash Point

21.08.2019 в 11:54

Небанківська організація “Cash Point” надає позики населенню України через наземні офіси. На веб-ресурсі кожен бажаючий може сформувати електронну заявку для отримання фінансової допомоги, але в разі схвалення видача проводиться виключно готівкою у відділенні компанії.

В даному огляді розглянемо відгуки клієнтів мікрофінансової організації “Кеш Поінт”, щоб скласти повне уявлення про якість послуг сервісу.

На одному з сайтів рейтинг фінансової установи “Cash Point” становить 3,8 з 5,0 зірок, що досить високо і можна розцінювати як “добре”. Зверніть увагу, що оцінки клієнтів поділені порівну між “відмінно” і “добре”, тоді як “жахливо” займає невелику частину.

Соотношение отзывов о Cash Point в виде диаграммы

Користувач Поліна пише, що завжди була проти кредитів в мікрофінансових організаціях, але чоловік потайки від неї отримав позику в “Cash Point”. Все вчасно виплатили, навіть за відсотками заплатили мало, так як діяла акція. Тепер жінка поміняла свою думку.

Клиентка Cash Point довольна условиями займа

Інший клієнт “Кеш Поінт” говорить, що компанія за умовами ідентична іншим, але тут є свої переваги:

  • швидке вирішення питань по телефону гарячої лінії;
  • отримання готівкою, що дозволяє уникнути комісій при знятті грошей з картки.

Клиент считает компанию Cash Point лучше многих

Всі негативні відгуки про мікрофінансової організації “Cash Point” пов’язані з невиконанням фінансових зобов’язань клієнтами компанії. Наприклад, Ірина каже, що їй пізно увечері перевели гроші, тому вона не встигла в наземний офіс, щоб оплатити кредит. На наступний день їй нарахували за добу 3%. Жінка обурена такою високою ставкою, тоді як в інших подібних компаніях вона становить до 2%. Крім цього, співробітники служби стягнення почали дзвонити всім контактним особам з погрозами і вимогою погасити борг.

Клиентка категорически не советует обращаться в Cash Point

На іншому ресурсі відгуків всього 5, але і тут більшість позитивних. Наприклад, Андрій Лубенець підкреслює, що оформлення на сайті просте і не вимагається надання довідок про доходи. Єдиним і істотним недоліком чоловік вважає високі відсотки. За три тижні йому довелося віддати майже половину від загальної суми.

Клиент отмечает очень большие проценты при займе в Cash Point

Негативні коментарі і раніше пов’язані з невиплатою боргових зобов’язань і роботою відділу стягнення, співробітники якого постійно дзвонять контактним особам з вимогами виплатити борги або вплинути на позичальника.

Наприклад, Патрік розповідає, що брав в “Кеш Поінт” кредит, але утворився борг і менеджери стали дзвонити його начальству по кілька разів на дню. У підсумку чоловіка звільнили, і тепер він не може виплатити позику мікрофінансової організації. Телефонні дзвінки з погрозами та образами записані на телефон і будуть передані правоохоронним органам. А Патрік зараз намагається знайти роботу в іншому місті, щоб закрити великий борг перед “Кеш Поінт”.

Пользователь очень недоволен сотрудниками Cash Point, которые звонками привели его к увольнению

Як видно з огляду, позитивними моментами клієнти вважають:

можливість подачі заявки через онлайн-ресурс;
для деяких варіант отримання готівки в офісах компанії є краще, ніж переклад на карту;
компетентні співробітники гарячої лінії.

Негативні відгуки про “Кеш Поінт” пов’язані з неповерненням боргу і роботою служби стягнення, співробітники якої дозволяють собі хамити і погрожувати клієнтам і їх контактних осіб. Такі дії часом призводять до зворотного ефекту. Наприклад, коли починається телефонний терор роботи боржника і керівництво вирішує звільнити співробітника. Таким чином, він втрачає можливість закрити боргові зобов’язання перед компанією.

Якщо Ви вже користувалися послугами мікрофінансової організації “Cash Point”, то ми просимо поділитися своєю думкою і розповісти іншим користувачам про плюси і мінуси сервісу кредитування. Так Ви допоможете скласти реальне уявлення про послуги, що надаються “Кеш Поінт”.

Оновлено:
15.04.2021 в 09:08
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...