Блог колектора Задати питання

Відгуки клієнтів про компанію Швидко гроші

21.08.2019 в 14:14

Діяльність мікрофінансової організації ШвідкоГрошi на ринку України почалася в 2012 році. За цей час компанія розрослася. Тепер у неї понад 200 офісів у всіх областях країни, а також онлайн-сервіс, на якому можна зареєструвати особистий кабінет і оформляти заявки на кредит віддалено.

Сума до:8 000 грн.
Ставка:1,9%
Термін:До 30 днів
 • Гроші через 15 хвилин
 • Вік 18-65 років
 • 97,34% схвалених заявок
 • без довідок
 • Паспорт і код
 • 24/7
 • безробітним
 • можливість відстрочки
 • Дострокове погашення без комісії "

Реальне уявлення про послуги, що надаються ШвідкоГрошi можуть дати тільки відгуки клієнтів, які охоче діляться своїми історіями на різних ресурсах в інтернеті. Тому розглянемо і позитивні, і негативні коментарі, щоб розібратися в сервісі мікрофінансової організації.

На одному з сайтів представлено переважна більшість позитивних відгуків від клієнтів ШвідкоГрошi.

Диаграмма отзывов клиентов ШвидкоГрошi в процентном соотношении

Клієнти відзначають наступні плюси:

 1. Швидке отримання кредиту. При першому оформленні очікування становить близько 30 хвилин, але в наступні рази рішення приймається протягом 5 хвилин.
 2. Ввічливий персонал, готовий завжди допомогти і грамотно проконсультувати клієнта.
 3. Перерахунок відсотків при достроковому погашенні.
 4. Відкриті умови договору, де немає прихованих комісій та нав’язаних додаткових послуг.

Наприклад, користувач Вова часто звертається в ШвідкоГрошi, так як його влаштовує ставлення менеджерів і швидке оформлення. А також чоловік вважає, що зручніше отримати позику, ніж бігати по родичам і друзям і просити позичити грошей до зарплати.

Клиент доволен удобным и простым сервисом ШвидкоГрошi

Інший користувач не сподівалася отримати кредит в ШвідкоГрошi, так як жінка офіційно не працевлаштована. Але компанія схвалила позику в розмірі 5 000 грн. При цьому оформлення та отримання кредиту не зайняло багато часу. З негативних чинників клієнт відзначив високий відсоток.

История займа в ШвидкоГрошi с описанием плюсов и минусов

На іншому ресурсі також переважають позитивні відгуки клієнтів ШвідкоГрошi. Наприклад, Настя розповідає, що дану компанію їй порадила подруга, яка є давнім її клієнтом. Жінка вирішила звернутися і залишилася дуже задоволена. Оформляла заявку через сайт, а гроші отримувала у відділенні. Все пройшло швидко, що дуже важливо для багатьох позичальників.

Заемщица ШвидкоГрошi довольна скоростью обработки и минимумом усилий для оформления займа

У Галини зросли витрати через те, що дитина пішла в школу. Тому жінка останнім часом часто звертається в ШвідкоГрошi. Іноді вона пропускає крайній термін оплати, через що доводиться платити підвищений відсоток, але Галину ця ситуація влаштовує і вона все одно звертається в дану компанію.

Отзыв от частой клиентки компании ШвидкоГрошi

А ось на іншому ресурсі можна ознайомитися з негативними відгуками про роботу ШвідкоГрошi. Наприклад, жінка розповідає історію, що на їх адресу регулярно надходять листи на ім’я незнайомої жінки, яка числиться в боржниках у ШвідкоГрошi. Зателефонувавши на гарячу лінію, вона дізналася, що політика компанії побудована на довірі до своїх позичальників, тому інформація за адресою їх проживання не перевіряється. Жінка вкрай обурена, так як колектори обіцяють описати її майно, постійно дзвонять з погрозами і вимагають повернути неіснуючий борг.

Отзыв-жалоба на кредитную компанию ШвидкоГрошi

Цей відгук був написаний в 2014 році, але подібні історії повторюються і до цього дня. Про це, наприклад, говорить коментар від 2018 року, де чоловік вже нецензурно висловлюється на адресу мікрофінансової організації, що вимагає виплатити борг за незнайомого йому людини.

Отрицательный отзыв пользователя, не бравшего кредит в ШвидкоГрошi

Аналізуючи коментарі в інтернеті, можна зробити висновок, що якщо вчасно погашати борг, то відносини з ШвідкоГрошi складатимуться позитивно. Є велика прогалина в роботі компанії – недопрацьований сервіс перевірки клієнтів, що створює негативну репутацію у громадян, яким регулярно надходять листи з проханням повернути борги незнайомих їм людей.

Якщо Ви вже користувалися послугами організації ШвідкоГрошi, то ми просимо поділитися своїм досвідом і детально розповісти про позитивні і негативні сторони співпраці. Ваш відгук може допомогти іншим користувачам скласти реальне уявлення про роботу компанії.

Оновлено:
09.08.2021 в 13:55
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...