Блог колектора Задати питання

Відгуки про компанію Кредит Кафе

21.08.2019 в 12:27

Небанківська організація КредітКафе надає позики “до зарплати” громадянам України віком від 18 до 70 років. Отримати позику можна тільки через відділення компанії, заповнивши анкету і представивши документи. При первинному зверненні ліміт становить 1 500 гривень, але при повторних заявках він зростає. Термін кредитування: 7 або 14 днів.

Для складання реального уявлення про якість послуг КредітКафе ми розглянемо позитивні і негативні відгуки людей про співпрацю з даною компанією.

На одному з сервісів представлені в основному позитивні коментарі громадян. Наприклад, користувач під ніком “Постійний клієнт” говорить, що КредітКафе йому дуже подобається, тому що тут привітний і доброзичливий персонал, лояльні умови кредитування, а також є СМС-повідомлення, що нагадують про настання крайнього терміну оплати. А иитакже клієнта влаштовує режим роботи офісів.

Постоянный клиент КредитКафе доволен сотрудниками компании

А ось Ірина залишилася незадоволена послугами КредітКафе. Жінка склала онлайн-заявку і прийшла в офіс, після її схвалення. Менеджер сказала почекати 10 хвилин і що вона передзвонить клієнтові. У підсумку через майже годину ніхто не подзвонив, а, прийшовши до офісу, Ірина побачила, що він закритий. Жінка обурена таким ставленням до клієнтів і каже, що компанія КредітКафе схвалює онлайн-анкети всім для того, щоб заманити в офіс. А за фактом можна буде отримати відмову. А також Ірина розповідає, що тут немає пільгових умов для нових клієнтів і ставки досить високі. Тому краще звертатися до конкурентів.

Клиентка категорически не рекомендует обращаться в КредитКафе

Інший користувач Ігор не є клієнтом КредітКафе, але залишився вкрай незадоволений їхньою роботою. Справа в тому, що чоловікові стали приходити повідомлення на телефон, в яких говорилося, що його знайомий взяв позику і не віддав і тепер він проходить у даній справі в суді. Ігор вирішив розібратися в даній ситуації і поспілкувався зі співробітниками Служби стягнення, які нецензурно висловлюючись, стали погрожувати чоловікові, вимагати повернути борг за знайомого, а також володіли всією персональною інформацією про нього.

Сума до:8 000 грн.
Ставка:1,9%
Термін:До 30 днів
 • Гроші через 15 хвилин
 • Вік 18-65 років
 • 97,34% схвалених заявок
 • без довідок
 • Паспорт і код
 • 24/7
 • безробітним
 • можливість відстрочки
 • Дострокове погашення без комісії "

Чоловік також говорить, що позитивні відгуки на даному ресурсі написані самими співробітниками, щоб залучити більше клієнтів.

Пользователь не является клиентом КредитКафе, но ему угрожали как контактному лицу

На іншому ресурсі також представлено більшість позитивних відгуків про співпрацю з КредітКафе. Негативні коментарі пов’язані з невиплатою боргів або дзвінками Служби стягнення контактним особам з вимогою погасити борг за їх клієнта.

Наприклад, про це говорить користувач Олександр в своєму відгуку про погрози з боку менеджерів мікрофінансової організації КредітКафе.

Клиент считает КредитКафе бандитской конторой

Більшість клієнтів мікрофінансової організації відзначили такі позитивні сторони:

 • швидкий розгляд заявок (до 15 хвилин);
 • можливість під час очікування попити кави або чай;
 • режим роботи відділень;
 • приємні співробітники офісу, готові допомогти в оформленні анкети;
 • система нагадування про необхідність внести платіж.

Наприклад, багато про що з цього говорити один з користувачів під ніком “Клієнт”. Його влаштовує якість обслуговування, умови кредитування і адекватні відсотки.

Клиент считает что условия займа в КредитКафе хорошие, и удобно, что сервис напоминает о сроках

Хотілося б відзначити ще один ресурс, розташований на сайті ВК, під назвою “Постраждалі від КредітКафе”. Тут люди діляться своїми історіями про негативний співпраці з мікрофінансової організацією.

Тут також можна ознайомитися з інформацією про те, що колектори КредітКафе розміщують на сторінках соціальних мереж фото боржників з їхньою контактною інформацією та пропозиціями про надання інтим послуг.

Про це є ціла стаття на сайті інформаційного агентства “Одеса медіа”. Де розповідається про незаконні методи вибивання боргів з клієнтів КредітКафе, якими активно користуються співробітники мікрофінансової організації. Люди скаржаться на вимагання з боку Служби стягнення КредітКафе, загрози нанесення тілесних ушкоджень, зґвалтуванням малолітніх дітей та інше.

Одна з клієнток каже, що продовжувати договір і менеджер компанії запевнила її, що все в порядку. Але через деякий час їй стали надходити дзвінки з вимогою повернути прострочений кредит.

Заемщики в шоке от коллекторов КредитКафе

Кредит Кафе Колектори

На одному з форумів можна ознайомитися з різними відгуками про співпрацю з Кредит Кафе і діями колекторів. Наприклад, користувач Катерина розповідає, що її знайомий оформляв мікропозик в даній компанії і не зміг вчасно повернути. Так, співробітники Кредит Кафе дзвонили його матері на роботу, а потім стали оформляти в чорні рамочки зі стрічкою фотографії друзів з соціальних мереж. Катерина теж потрапила в такий список. Її фото з дитиною з’явилося в ВК з написом про допомогу від убитої горем матері. Фотографію боржника розсилали з попередженням, що він займається наркотиками і надає інтимпослуги.

Негативный отзыв о коллекторах Кредит Кафе

Інший форумчанин під ніком “Вершник без голови” докладно розповідає про всі етапи роботи Кредит Кафе з боржниками. Він каже, що новачкам схвалюють невеликі суми і ліміт в подальшому росте навіть якщо Ви допустите невелику прострочення і погасіть всі боргові зобов’язання.

Сума до:18 000 грн.
Ставка:От 0,01
Термін:До 30 днів
 • Оформлення 10 хвилин
 • Вік 18-65 років
 • Без дзвінків родичам і на роботу
 • 24/7
 • Без застав і поручителів
 • Програма лояльності і партнерська програма

За добу до закінчення терміну договору Вам прийде СМС-повідомлення із сумою до оплати, а також подзвонить оператор і нагадає про платіж або запропонує оформити продовження. Потім, якщо Ви допустили прострочення, то перші два тижні особливого терору немає. Але приблизно на 12 добу Вам подзвонять колектори і скажуть, що скоро почнеться процедура примусового стягнення.

Якщо ігнорувати це повідомлення, то з 14 дня дзвонять вже так звані майори СБУ з різними загрозами. А через кілька днів починається атака на родичів і друзів в соціальних мережах. Колектори роблять колажі з фотографій з різними непристойними написами і розсилають по мережі. Як каже автор відкликання, він не чув про реальні зустрічах колекторів з боржниками, хоча намагався знайти цю інформацію.

Отзыв об угрозах коллекторов Кредит Кафе

На іншому ресурсі також можна ознайомитися з історіями позичальників Кредит Кафе, яким загрожують колектори даної мікрофінансової організації. Наприклад, користувач Олег не зміг повністю погасити кредит, так як на роботі затримали виплату зарплати на 20 днів. Йому став дзвонити співробітник мікрофінансової організації представився Азат і погрожував розправою. Олег зазначає, що співробітник розмовляє по-хамськи, матом. А також він постійно дзвонить його знайомим і друзям, чиї номери не були вказані в заявці.

Коллекторы Кредит Кафе угрожают должнику

Інший користувач, який побажав залишитися анонімним, в своєму відгуку дає номери мобільних телефонів колекторів Кредит Кафе, які дзвонили йому з погрозами. Він докладно перераховує імена співробітників і як вони розмовляють, шантажують і погрожують розправою не тільки позичальнику, але й усім його родичам. Після того як чоловік подав заяву в поліцію і прокуратуру дзвінки і погрози через соцмережі припинилися.

Отзыв должника о коллекторах Кредит Кафе

На сторінці в ВК можна знайти багато негативних відгуків від громадян, які постраждали від дії колекторів Кредит Кафе. Наприклад, Дмитро Воловіков є керівником фірми, а його співробітник взяв мікропозик і не віддає його. У підсумку співробітники мікрофінансової організації дзвонять з погрозами Дмитру, розсилають в соцмережі неправдиву інформацію про нього і вимагають погасити боргові зобов’язання за чужу людину.

Отзыв о звонках коллекторов Кредит Кафе

Як видно з огляду, колектори мікрофінансової компанії Кредит Кафе діють дуже агресивно. Вони загрожують позичальникам і його близьким розправою, шантажують і псують репутацію, розсилаючи сумнівного характеру фото в інтернеті. Все це заходи психологічного впливу, спрямовані на те, щоб вивести людину з рівноваги і змусити виплатити всі боргові зобов’язання.

Якщо Ви вже зіткнулися з колекторами Кредит Кафе, ми просимо поділитися своїм досвідом і детально розповісти про їх заходи впливу. Ваш відгук допоможе іншим користувачам скласти повне уявлення про мікрофінансової організації.

Знайомлячись з різними джерелами, де є відгуки клієнтів фінансової установи КредітКафе, створюється неординарне ставлення до компанії. До позитивних сторін можна віднести:

 • швидке оформлення позик;
 • відділення в кожному великому місті України;
 • мінімальний пакет документів.

А з негативних моментів можна виділити наступні пункти:

 • схвалення з онлайн-заявці не є остаточним рішенням;
 • погрози, вимагання, поширення неправдивої та негативної інформації в соціальних мережах не тільки щодо боржників
 • компанії, але і їх контактних осіб.

Якщо Ви користувалися послугами фінансової установи КредітКафе, то ми просимо поділитися своїм досвідом і розповісти про переваги і недоліки сервісу. Ваша думка дозволить іншим клієнтам скласти реальне уявлення про якість послуг, що надаються компанією.

Оновлено:
26.09.2021 в 14:24
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (8 оценок, среднее: 2.63 из 5)
Loading...