Блог колектора Задати питання

Відгуки про кредит в компанії Кредит Ап (Credit Up)

21.08.2019 в 13:58

Сервіс мікропозик “КредітАп” надається ТОВ “Веллфін” з 2015 року. Діяльність організації здійснюється в сфері кредитування населення України. Оформлення позику проходить виключно на веб-ресурсі, де клієнту потрібно заповнити анкету позичальника і пройти реєстрацію.

Сума до:8 000 грн.
Ставка:1,9%
Термін:До 30 днів
 • 24/7
 • вік 18+
 • без довідок
 • без відмови
 • Гроші на будь-які потреби
 • Завжди фіксований відсоток
 • Для постійних клієнтів існує програма лояльності, максимальна сума кредиту вище, а відсоток нижче
 • Швидке оформлення (заповнення заявки не займе у вас багато часу, а прийняття рішення максимум 10 хвилин)
 • Отримання грошей на будь-яку банківську карту
 • Погашення в будь-якому платіжному терміналі

В огляді ми докладно розглянемо позитивні і негативні відгуки громадян про якість послуг, що надаються “КредітАп”.

З плюсів більшість клієнтів мікрофінансової організації відзначили наступні пункти:

 1. Оформлення позичок в цілодобовому режимі.
 2. На прийняття рішення йде не більше 20 хвилин.
 3. Потрібен мінімальний пакет документів.
 4. Великий відсоток схвалень по заявкам.

Наприклад, на одному з ресурсів можна ознайомитися з відкликанням від користувача під ніком Гена. Він каже, що неодноразово користувався послугами мікрофінансової організації. Його влаштовує невисокий відсоток і швидке оформлення позику.

Клиент вполне доволен услугами КредитАп

В іншому позитивному відгуку, який клієнт “КредітАп” вирішив залишити анонімно, йдеться про зручність сервісу, так як звернутися за фінансовою допомогою можна 24 години на добу. І тут же гість відповідає багатьом користувачам, які залишили негативні відгуки, що необхідно вчасно погашати свої борги, щоб колектори не дзвонили і не вимагали повернути гроші.

Пользователь доволен круглосуточной работой КредитАп

Негативних відгуків на даному ресурсі досить багато. Всі вони пов’язані з борговими зобов’язаннями клієнтів перед “КредітАп”. Люди розповідають про те, що їм телефонують з вимогою повернути прострочений позику з нарахованими штрафами, а також сповіщають про їхні борги сусідів, родичів і колег.

Наприклад, Ольга розповідає, що раніше користувалася послугами “КредітАп” і завжди погашала всі борги вчасно. Але в останній раз обставини склалися так, що у жінки утворилася прострочення. Їй подзвонили і стали погрожувати прийти описувати майно. Ользі вдалося домовитися про те, що через тиждень вона поверне всі гроші. Але виявилося, що співробітник мікрофінансової організації розвісив на сміттєві баки фото клієнтки з написом про те, що вона розшукується за борги. Даний психологічний хід був дуже неприємний для Ольги, враховуючи її домовленість про оплату.

Клиентка считает компанию КредитАп ужастной

На іншому форумі люди обговорюють тему прострочення в “КредітАп”. Багато хто говорить про те, що служба стягнення у даній фінансовій організації працює акуратно, без хамства по відношенню до позичальників. Менеджери дзвонять через кілька місяців і повідомляють про борги клієнту, також може прийти повідомлення, в якому говориться про списання частини боргу.

Наприклад, користувач під ніком KSU турбується, так як на її електронну пошту прийшов лист від менеджера “КредітАп”. У ньому говорилося, що якщо клієнт не погасить борг, то прийде робоча група. На запитання жінки, чи варто боятися співробітників мікрофінансової організації, користувачі однозначно відповіли, що не варто. А одна з них пояснила, що у неї теж борг більше місяця. Спершу були дзвінки і листи, але тепер все стихло.

Клиент переживает о просрочке в КредитАп и просит совета

Як видно з огляду, мікрофінансових організація “КредітАп” досить лояльно ставиться до тих, що потрапили в список боржників. Тут можна швидко отримати кредит, а в разі фінансових труднощів оформити реструктуризацію або пролонгацію. І навіть якщо довгий час взагалі не виконувати боргових зобов’язань, то компанія йде назустріч і прощає частину боргу.

Якщо Ви вже користувалися послугами “КредітАп”, то ми просимо поділитися своїм досвідом і розповісти про позитивні і негативні сторони співпраці. Ваша думка дозволить скласти повне уявлення про мікрофінансової організації, а керівництву компанії – поліпшити обслуговування.

Оновлено:
17.04.2021 в 16:31
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 4.50 из 5)
Loading...