Блог колектора Задати питання

Відгуки людей про кредит в My Wallet

21.08.2019 в 14:34

«MyWallet» – це мікрофінансових українська організація, яка дозволяє брати кредит онлайн протягом 20 хвилин. З якими особливостями використання стикаються користувачі? Які труднощі можуть виникнути в процесі оформлення або погашення кредиту? У даній статті розглянуті відгуки користувачів, які можуть допомогти Вам у процесі взаємодії з платформою «MyWallet».

Позичальником може стати будь-яка людина від студента до пенсіонера – це одне з важливих переваг онлайн-платформи «My Wallet». Дана особливість і допомогла Ганні, яка залишила свій відгук на сайті Дельта Банк:

Положительный отзыв клиента

«MyWallet» зробили її ідею реальної і допомогли знайти свою нішу на ринку праці. Але не у всіх процес йде гладко. Часом кредитори відмовляють у видачі кредиту, як це трапилося з Дмитром:

Негативный отзыв

Погана кредитна історія – один з небагатьох, але грають велику роль бар’єрів. З такою проблемою зіткнувся користувач з ніком kusyuka, який поділився своїм досвідом на сайті «Отзовік»:

Отзыв о кредите с плохой кредитной историей

Також клієнт зазначає, що співробітники організації «MyWallet» часто телефонують контактним особам. Тому, вказуючи когось як контактна особа, подумайте про те, наскільки йому або їй буде комфортно приймати дзвінки від мікрофінансової організації (МФО), в разі якщо у Вас виникнуть проблеми. І не забудьте попередити людини, якщо він стає Вашим контактною особою.

Таким чином, МФО «MyWallet» цінується клієнтами за зручний інтерфейс і швидку видачу позик. Але не завжди процес укладається в короткі терміни. Особливо сповільнюється він для тих, хто володіє сумнівною кредитною історією.

А Ви вже користувалися послугами «MyWallet»? Чи вивчали відгуки про цю платформу? Ділилися чи відгуками на інших сайтах?

Поділіться Вашої історією в коментарях – вона може допомогти одному з наших читачів.

Оновлено:
13.04.2021 в 07:34
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...