Блог колектора Задати питання

Відгуки про компанію Форза 24

21.08.2019 в 14:12

Мікрофінансових компанія Форза24 надає мікроссуди населенню України через онлайн-сервіс. Для оформлення потрібно тільки паспорт та ІПН, а схвалена сума перераховується на банківську карту клієнта. Організація діє на ринку України офіційно з 2018 року.

Часто громадяни цікавляться рейтингом надійності фінустанови. Тому ми розповімо про позитивні і негативні сторони Форза24 на основі реальних відгуків її клієнтів.

Так як дане мікрофінансова установа зареєстрована недавно, то в мережі мало відгуків, але серед наявних все ж можна виділити деякі, здатні описати компанію. Наприклад, з позитивних моментів багато клієнтів говорять про наступні фактори:

  1. Не потрібно подавати довідки про доходи і потрібен мінімальний пакет документів.
  2. Оформлення через сайт Форза24 проходить в режимі 24/7, що виключає очікування в чергах і витрату часу на поїздки до офісу.
  3. Акції дозволяють не переплачувати за відсотками.
  4. Прозорі умови договору.

На одному з ресурсів можна знайти відгук позичальника під ім’ям Вася Круглий, що залишився задоволеним після співпраці з Форза24. Чоловікові сподобалася акція “0,01% в день”, і він отримав позику на 14 днів. Розплатився вчасно, в результаті переплативши зовсім небагато. Також Васі сподобалося те, що, на відміну від банків, тут потрібно представити тільки паспорт та ІПН, а в договорі немає прихованих комісій.

Клиент доволен услугами компании Форза24

А ось Вірі Форза24 не дуже сподобалася за умовами кредитування, так як відсоток для жінки виявився занадто високим у порівнянні з банківським. Вона вдалася до мікропозик через те, що на кредитних картах закінчилися гроші. З позитивних моментів Віра виділяє швидке схвалення заявки та отримання мікропозик через 2 години на карту.

Комментарий от заемщицы Форза24 с сравнением компании и банков

На іншому сайті трохи відгуків про роботу Форза24, але більшість з них позитивні. Клієнти кажуть про зручний онлайн-сервісі, невисоких відсотках і прийнятних умовах, особливо якщо брати на невеликий термін і погашати завчасно.

Клиенты абсолютно довольны условиями получения займа в Форза24

З негативних моментів відзначають очікування рішення по заявці і перекладу на карту. Таким чином, можна стверджувати, що послуги від мікрофінансової організації Форза24 знаходяться на належному рівні. Відсоткова ставка в день складає 1,29%, що набагато нижче, ніж у інших подібних компаній. А оформлення через онлайн-ресурс дозволяє заощадити час і отримати позику в будь-який зручний для себе час.

Якщо Ви вже користувалися сервісом Форза24, то ми просимо поділитися своїм досвідом з іншими користувачами і розповісти про позитивні і негативні моменти. Ваша думка дуже важлива для інших клієнтів, так як на його основі вони можуть скласти реальне уявлення про компанію та її послуги.

Оновлено:
15.04.2021 в 22:43
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...