Блог колектора Задати питання

Містер Мані (MrMoney) -Оформлення онлайн кредиту

Містер Мані (MrMoney) -Оформлення онлайн кредиту

Імовірність схвалення

99%

Отримати гроші

Містер Мани - МФО, яка відрізняється швидкістю ухвалення рішення по заявці і зручністю для користувачів. На заповнення простої анкети Вам буде потрібно 4 хвилини, рішення по заявці приймається через 2 секунди, гроші поступають на карту миттєво після схвалення. При цьому немає необхідності фотографуватися з паспортом і надавати номери телефонів працедавців або родичів.

Сума до:5 000 грн.
Ставка:1,9%
Термін:До 30 днів

Результати пошуку за запитом:

На карту
СумаДо 5000 грн
Термін1-30 днів
Ставка в день1,9% (для постійних клієнтів 1,3%)
Переплата від30 грн
Вік18-60 років
ДокументиПаспорт та ІПН
Швидкість розгляду заявки2 секунды
Швидкість виплатиМиттєво після схвалення
ІдентифікаціяПеревірка карти
Графік роботи24/7
 • Рішення по кредиту через 2 секунди
 • Гроші на карту миттєво
 • Проста анкета - на заповнення необхідно 4 хвилини
 • Немає необхідності завантаження сканів документів
 • Немає необхідності додавати контакти родичів
 • Низька ставка для постійних позичальників 1.3% "

Свідоцтво про реєстрацію: ФК №885 от 25.04.2017

Ліцензія Нацкомфінпослуг: №3189 от 13.07.2017

В огляді ми докладно розповімо про правила створення особистого кабінету і подачі анкети, а також опишемо ситуації, при яких Mister Money може дати відмову в кредитуванні.

Переваги та недоліки кредиту в компанії Містер Мані

Компанія Mister Money спеціалізується на видачі короткострокових позик онлайн уже кілька років. За цей час в інтернеті накопичилося достатню кількість відгуків про послуги компанії. На їх основі ми складемо позитивні і негативні характеристики сервісу, щоб Ви могли ознайомитися з реальними можливостями особистого кабінету і передбачуваними фінансовими продуктами організації.

До позитивних моментів клієнти віднесли наступні пункти:

 1. Швидка реєстрація на сайті Містер Мані і заповнення анкети позичальника.
 2. Рішення приймається системою протягом 10 хвилин (тобто, Ви можете оформити швидкий кредит в Mister Money)
 3. Звісно ж стандартний мінімальний пакет документів: паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.
 4. Можливо схвалення заявок клієнтам з наявним кредитом в банках.
 5. Безкоштовна гаряча лінія, на яку легко додзвонитися.

З негативних чинників були відзначені наступні пункти:

 1. Існує комісія за перший день користування позикою незалежно від отриманої суми. Вона становить 30 грн. для нових клієнтів і 20 грн. для постійних.
 2. Високий відсоток в перерахунку на річну ставку (від 474,5 до 693,5%) і в порівнянні з іншими мікрофінансовими організаціями.
 3. Відсутність акцій для нових клієнтів.
 4. Немає можливості проконсультуватися в онлайн-чаті.

Хто може оформити кредит в MrMoney?

Перед подачею заявки на отримання позики і реєстрації особистого кабінету необхідно ознайомитися з умовами, висунутими до позичальників в мікрофінансової організації Mister Money:

 • вік від 18 до 70 років;
 • громадянство України.

Фізична особа, що побажала отримати позику в Містер Мані, має мати постійну реєстрацію місця проживання в Україні, банківську карту, випущену української комерційною організацією, а також номер мобільного телефону від українського оператора.

Чому можуть відмовити в кредиті в Містер Мані?

Незважаючи на те що мікрофінансові організації відносяться до своїх клієнтів лояльно, не завжди громадянам вдається отримати позику. Згідно із законом компанія має право не розголошувати причини відмови. Ми можемо назвати лише найосновніші пункти, згідно з якими Mister Money не пропускає заявки на отримання позики:

 • заповнення анкети з помилками, помилками і не українською мовою;
 • наявні прострочення і борги за діючими кредитами в сторонніх організаціях;
 • невідповідність вимогам до позичальника;
 • недавно був закритий кредит в іншій фінансовій установі і дані в кредитній основі не оновилися.

Що робити, якщо заявка не схвалена?

Якщо відмова в отриманні позику був пов’язаний з наявністю помилок і неточностей в анкеті позичальника, то для отримання позитивного рішення необхідно усунути некоректно введену інформацію і спробувати направити повторний запит. Ви також можете звернутися за консультацією до фахівців мікрофінансової організації Mister Money по телефону 0 (800) -750-395.

Як оформити кредит в MrMoney?

Для отримання позики в Mister Money новому клієнтові потрібно пройти реєстрацію особистого кабінету на сайті компанії і заповнити анкету позичальника. Після створення облікового запису можна користуватися їй для того, щоб подавати нові заявки на кредит, виконувати боргові зобов’язання і відстежувати інформацію за чинним договором.

Для реєстрації облікового запису необхідно увійти на сайт Mister Money і у верхньому меню вибрати кнопку “Кабінет”.

Личный кабинет на сайте Mister Money

Відкриється форма входу в обліковий запис, де внизу необхідно перейти по посиланню “Реєстрація”.

Кнопка для регистрации на сайте Mister Money

На наступному кроці заповніть контактну інформацію (мобільний телефон і адреса електронної пошти) і придумайте логін і пароль від облікового запису на Містер Мани. Краще всього в якості логіна використати контактну інформацію, оскільки вона легко запам’ятовується. Річ у тому, що на сайті Mister Money немає сервісу відновлення даних, отже, при втраті логіна клієнт не зможе увійти до особистого кабінету.

Заполняем телефон, почту, логин и пароль для нового пользователя

На вказаний стільниковий практично відразу поступить сполучення з коротким кодом. Його треба продублювати в рядку, що відкрився, щоб підтвердити номер телефону і пройти ідентифікацію.

Подтверждение регистрации на сайте Mister Money с помощью кода

Після переходу по кнопці “Підтвердити” система автоматично переводить Вас в особистий кабінет в розділ “Інформація”. Тут потрібно заповнити анкету позичальника українською мовою. Якщо внести дані на іншій мові, то у видачі позичок буде відмовлено.

Першим відкривається онлайн-калькулятор, в якому потрібно задати суму кредиту і термін виплати. Нижче буде відображатися інформація за відсотками, крайньої датою платежу, а також рядок “Промокод”.

Выбор суммы и условий получения кредита от Mister Money

Після переходу по кнопці “Далі” відкривається основний розділ, де заповнюються такі рядки:

 • прізвище, ім’я та по батькові позичальника;
 • стать;
 • утворення.

Ввод личных данных в анкету Mister Money

Наступним кроком вказується адреса по прописці, як в паспорті, і фактичного проживання. Якщо є домашній телефон, то обов’язково вкажіть його у відповідному рядку.

Форма для указания адреса проживания и домашнего телефона

Для проходження ідентифікації клієнта в системі необхідно прикріпити до анкети фотографію з першим розворотом паспорта. Документ необхідно піднести до обличчя, щоб фахівець міг звірити знімок в паспорті з позичальником. Фото повинно бути чітким, а написи в документі повністю читаються.

Даний етап можна пропустити, але в цьому випадку шанси на отримання позики значно знижуються.

Фото с паспортом для подтверждения личности для Mister Money

Після прикріплення знімка паспорта потрібно заповнити розділ Документи. У ньому вказуються повні відомості з паспорта громадянина України (серія, номер, ким і коли виданий), а також вноситься номер ідентифікаційної карти.

Ввод ИНН и паспортных данных на сайте Mister Money

Завершальним кроком заповнення анкети позичальника на сайті Mister Money є вказівка реквізитів банківської карти. Зверніть увагу на те, що вона має бути оформлена на позичальника і випущена українським банком, а на рахунку повинно зберігатися не менше 5 грн

Добавление карты любого банка на сайт Mister Money

Після направлення заявки на отримання позики протягом 7-10 хвилин приймається рішення про видачу. Дізнатися результат можна в особистому кабінеті. Крім цього, інформація буде направлена ​​в СМС-повідомленні на телефон, вказаний в анкеті позичальника. Після схвалення гроші надійдуть на банківський рахунок протягом 10-15 хвилин.

Як оплатити кредит в MrMoney?

У мікрофінансової організації Mister Money пропонується кілька сервісів для проведення платежів в рахунок погашення боргових зобов’язань:

 • в особистому кабінеті;
 • через касу будь-якого українського банку за реквізитами та номером договору;
 • на сайті Містер Мані без авторизації в облікового запису.

Реквізити Mister Money

Якщо Ви вирішили провести оплату через сторонні сервіси, наприклад, касу банку, то необхідно в платіжному документі вказувати номер договору, дані позичальника і реквізити Mister Money.

ЄДРПОУ: 40660160

р / с 26502015460401 в ПАТ “Альфа-Банк”

МФО 300346

Що робити, якщо допустив прострочення?

При виборі терміну кредитування на сайті Mister Money необхідно враховувати, що за недотримання умов договору клієнту загрожують штрафи, підвищені відсотки і негативна інформація в банку кредитних історій. А при тривалих термінах несплати дані передаються колекторам.

Продовження кредитного договору

Не завжди клієнти можуть своєчасно погасити боргові зобов’язання. Цьому служать багато причин, тому Mister Money пропонує скористатися пролонгацією кредитного договору. Для цього достатньо до закінчення терміну кредитування виплатити всі нараховані відсотки і зателефонувати для продовження договору операторам гарячої лінії за номером 0 (800) -750-395.

Ліцензія Містер Мані

Мікрофінансових організація Mister Money діє на території України відповідно до виданого Нацкомісією Свідоцтва.

Свидетельство о реистрации Mister Money

Кожен клієнт Містер Мані може ознайомитися з документами, на підставі яких компанія надає послуги населенню:

 1. Статут.
 2. Правила видачі кредитів.
 3. Типовий кредитний договір.
 4. Згода на обробку персональних даних.

Промокодом Містер Мані

Мікрофінансових організація Mister Money періодично проводить акції для своїх клієнтів. Дізнатися про них можна в особистому кабінеті або на сайті компанії. Часто Містер Мані пропонує скористатися промокодом для отримання більш вигідних умов при оформленні позику. Його потрібно вводити в формі заявки на кредит на першому етапі оформлення.

Здесь нужно ввести промокод для получения скидки

Як видно з огляду, мікрофінансових організація Mister Money висуває мінімальні вимоги до потенційних позичальників. При цьому пройти реєстрацію на веб-ресурсі досить просто і швидко, а анкета позичальника вимагає внесення тільки основної інформації. Але заповнювати відомості потрібно максимально точно і коректно, щоб при перевірці система не відмовила у видачі позичок.

Якщо Ви вже користувалися послугами Mister Money, то ми просимо поділитися своїм досвідом з іншими користувачами і розповісти про позитивні і негативні моменти співпраці з мікрофінансової організацією. Ваш відгук дозволить скласти реальне уявлення про сервіс компанії, а керівництву фінустанови – поліпшити обслуговування або ввести нові можливості для клієнтів.

Оновлено:
17.04.2021 в 17:34

Загальна оцінка компанії