Блог колектора Задати питання

Особистий кабінет Містер Мані – вхід і реєстрація

29.07.2019 в 12:17

Мікрофінансових організація Mister Money була заснована в 2016 році. Основний вид діяльності пов’язаний з послугами кредитування населення по всій території України. Для зручності обслуговування новим клієнтам пропонується пройти процедуру створення облікового запису спільно з подачею заявки на кредит. В огляді ми докладно розповімо про всі етапи реєстрації особистого кабінету позичальника, а також опишемо, як відновити пароль при його втраті.

Функції та можливості особистого кабінету

Обліковий запис користувача на сайті Mister Money дає можливість управляти кредитним договором, отриманим в мікрофінансової організації.

Можливості особистого кабінету дозволяють:

 1. Більш швидко відправляти нові заявки на отримання позики, так як анкета позичальника і кредитна історія зберігаються в базі Містер Мані.
 2. Проводити оплату через банківську карту по її реквізитами.
 3. Отримувати інформацію за чинним займу: термін погашення і сума боргу з урахуванням відсотків.
 4. Пролонгувати кредитний договір при фінансові ускладнення.

Реєстрація в кабінеті Mr. Money

Створення облікового запису на сайті Mister Money проходить одночасно з подачею заявки на кредит. Тому розглянемо всі етапи більш детально, щоб знати про нюанси реєстрації.

Увійдіть на сайт мікрофінансової організації Mister Money і в онлайн-калькуляторі вкажіть необхідну суму і термін кредитування. Спочатку можна отримати від 100 до 5000 грн. Внизу буде відображатися інформація за датою повернення та в повній сумі до погашення.

Выбор суммы для кредита в Mister Money

Для створення особистого кабінету Містер Мані потрібно перейти по кнопці “Отримати”. У формі внизу перейдіть за посиланням “Реєстрація”.

Ссылка для регистрации на сайте Mister Money

На наступному етапі потрібно заповнити наступні поля:

 • мобільний телефон;
 • Адреса електронної пошти;
 • задати логін і пароль.

Ввод телефона, логина и пароля на сайте Mister Money

Після переходу по кнопці “Реєстрація” буде потрібно підтвердити свій стільниковий. На нього надійде повідомлення з коротким кодом, яке необхідно повторити в відкрилася рядку.

Нужно подтвердить номер телефона на сайте Mister Money с помощьюкода

На цьому завершується реєстрація користувача в особистому кабінеті Mister Money. Далі потрібно заповнити анкету позичальника для подачі заявки на кредит. Система автоматично відкриє обліковий запис на розділі “Інформація”. У ньому вказана сума до отримання та кількість днів кредитування. Якщо є промокод, то його потрібно вказати в нижньому рядку.

Заполнение данных о кредите и ввод промокода

Нижче розташована анкета позичальника, в якій необхідно заповнити всі поля українською мовою:

 • персональні відомості;
 • підлога;
 • освіта;
 • дохід;
 • контакти та інше.

Заполнение личной информации в анкете Mister Money

Наступний етап – “Адреса реєстрації”, де вказується прописка по паспорту і фактичне проживання.

Пооля для заполнения фактического места проживания

Потім потрібно сфотографуватися з відкритим на першій сторінці паспортом для проходження ідентифікації в системі Містер Мані. Даний етап не відноситься до обов’язкових, але він здатний істотно вплинути на позитивне рішення щодо позики.

Фото с паспортом необходимо для проверки личности

На наступному кроці внесіть інформацію за своїми документами:

 • ідентифікаційний номер;
 • паспортні дані;
 • дата народження.

Ввод паспортных данных и налогового номера в анкету Mister Money

Завершальним етапом є внесення реквізитів банківської карти. Вона повинна бути випущена будь-яким банком України, на рахунку повинно знаходитися не менше 5 грн. Ці гроші тимчасово блокуються для проходження ідентифікації клієнта і потім повертаються.

Ввод номера банковской карты для перевода средств от Mister Money

Рішення по позику приймається протягом 10 хвилин. З результатами розгляду заявки можна ознайомитися в особистому кабінеті, а також буде направлено СМС-повідомлення на вказану в анкеті телефон.

Вхід в особистий кабінет Містер Мані

Авторизація в облікового запису проходить через головну сторінку Mister Money, де у верхньому рядку меню потрібно вибрати кнопку “Кабінет”.

Кнопка для перехода в личный кабинет Mister Money

У формі, що з’явилася заповніть поля: логін і пароль.

Логин и пароль для входа в систему Mister Money

Як відновити пароль?

Нерідко відбуваються такі ситуації, коли клієнт забуває або втрачає секретний код від особистого кабінету. Зазвичай в таких ситуаціях пропонується послуга з відновлення вхідних даних. Але на веб-ресурсі Mister Money немає сервісу, що дозволяє отримати одноразовий пароль для входу в свій особистий кабінет. Тому при виникненні подібних проблем потрібно зателефонувати спеціалістам гарячої лінії Містер Мані 0 (800) -750-395.

Служба підтримки

Якщо у Вас виникли складнощі з реєстрацією або авторизацією в особистому кабінеті або Ви бажаєте уточнити інформацію щодо умов кредитування, то можна звертатися за консультацією до менеджерів мікрофінансової організації Mister Money.

Гаряча лінія працює цілодобово за телефоном 0 (800) -750-395.

А також можна детально описати ситуацію або поставити запитання в електронному повідомленні. Адреса електронної пошти Mister Money: info@mrmoney.com.ua.

Незважаючи на те що мікрофінансових організація Містер Мані пропонує послуги з кредитування населення України вже кілька років, можна сказати, що сервіс компанії трохи недопрацьований. Клієнтам не надається можливість відновлення даних від особистого кабінету, а також служба підтримки працює тільки по телефону. На сайті немає можливості звернутися до фахівців через онлайн-чати, що часом незручно.

Якщо Ви вже кредитувалися в мікрофінансової організації Mister Money, то ми просимо поділитися своїм досвідом і розповісти іншим користувачам про позитивні і негативні сторони співпраці. Ваша думка корисно для потенційних клієнтів Містер Мані, так як на його основі вони можуть скласти реальне уявлення про послуги компанії, а керівництво організації отримує можливість поліпшити сервіс.

Оновлено:
09.04.2021 в 17:39
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...