Блог колектора Задати питання

Відгуки про кредит в компанії Капуста у Кишені

21.08.2019 в 12:41

Мікрофінансова організація Капуста у Кишені надає послуги мікрокредитування населенню України. Для оформлення позики необхідно пройти реєстрацію на сайті, де в анкеті вказати персональні відомості та дані документів (паспорта та ІПН). Особистий кабінет служить своєрідним міні-офісом, в якому клієнти можуть проводити фінансові операції і отримувати інформацію за діючими позиками.

Скласти думку про мікрофінансову організації можуть допомогти реальні відгуки її клієнтів. Тому в огляді ми розглянемо і проаналізуємо як позитивні, так і негативні відгуки громадян про сервіс Капуста у Кишені.

Про фінансові установи написано багато відгуків на різних ресурсах і всі вони носять загальну оцінку 3, що говорить про нейтральний ставлення громадян до сервісу компанії.

З позитивних моментів більшість виділив наступні пункти:

  1. швидке оформлення на сайті компанії;
  2. перерахування позик на карту клієнта;
  3. сервіс працює 24 години на добу;
  4. можливе дострокове погашення з перерахунком відсотків.

На одному з сайтів представлений позитивний відгук від користувача Євгенія. Він розповідає, що оформити позику в Капуста у Кишені виявилося дуже просто. Для подачі заявки довелося зареєструватися, заповнити анкету і відсканувати документи. Не сподобався високий відсоток за позикою. Тому чоловік каже, що повторно звертатися буде тільки в дуже крайньому випадку.

Описание плюсов и минусов получения займа в компании Капуста у Кишені

А ось Валя вкрай незадоволена послугами мікрофінансової організації. Жінці і всіма зазначеними їй в анкеті особам почали дзвонити за тиждень до закінчення договору з вимогою виплатити борг. Валентина каже, що якщо Ви не хочете, щоб Ваші близькі знали про Ваших кредитах, то не варто звертатися в мікрофінансову організацію Капуста у Кишені, так як зганьблять перед усіма.

Негативный отзыв от клиентки Капуста у Кишені с разглашением информации

Переважна більшість клієнтів відгукуються нейтрально або негативно про фінансову установу iКапуста. З мінусів вони виділяють наступні моменти:

  1. досить високий відсоток в порівнянні з іншими подібними організаціями;
  2. гроші на рахунок надходять із затримкою;
  3. дзвінки клієнтам і контактним особам до закінчення терміну кредитування;
  4. при утворенні прострочення менеджери компанії при телефонних розмовах загрожують життю і здоров’ю громадян.

На одному з ресурсів клієнти говорять про занадто високих відсотках і про те, що в інших конторах можна кредитуватися на більш вигідних умовах. Але при цьому в цілому вони задоволені мікрофінансової організацією, тому ставлять їй тверду трійку.

Клиенты Капуста у Кишені отмечают очень высокие процентные ставки на займ

На іншому сайті також можна ознайомитися як з позитивними, так і з негативними відгуками клієнтів Капуста у Кишені. Але найбільш цікавим та інформативним можна порахувати коментар від анонімного користувача. Жінка каже, що кредит в мікрофінансової організації брав її чоловік, але гроші кожен день сервіс намагається зняти з її карти. Жінка дивується на якій підставі компанія намагається незаконно заволодіти її коштами. Вона вивчила договір чоловіка і ніде не знайшла відповідь на своє питання. Дзвінок на Гарячу лінію теж не приніс результатів.

Клиентка в недоумении, почему Капуста у Кишені пытается погасить чужой заем с ее карты

Користувач під ніком “Позичальник” розповів про свою ситуацію, коли йому дзвонив співробітник колл-центру через прострочення кредиту в один день. Чоловікові нахамили, розмовляли неадекватно і некоректно. Позичальник сплатив борг, але не радить звертатися в дану контору.

Клиент очень недоволен сотрудниками организации Капуста у Кишені

Якщо аналізувати всі відгуки на різних ресурсах, то можна сказати про те, що фінансова установа Капуста у Кишені має свої плюси і мінуси, а її рейтингу можна поставити тверду “три”. Клієнтів влаштовує швидке оформлення позик, надання мінімального пакету документів, але з негативних факторів практично всі виділили високі відсотки.

Якщо Ви вже зверталися за позикою в Капуста у Кишені, то ми просимо поділитися своїм досвідом і розповісти про позитивні і негативні моменти співпраці з мікрофінансової організацією. Ваша думка дозволить скласти реальне уявлення про якість послуг Капуста у Кишені.

Оновлено:
15.04.2021 в 22:47
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...