Блог колектора Задати питання

Відгуки Укр Позика (УкрПозика)

08.10.2019 в 10:55

Скласти реальне уявлення про які надають послуги дозволяють відгуки клієнтів. Мікрофінансових компанія УкрПозика надає кредити населенню України через веб-ресурс. Наземних офісів у організації немає, тому все взаємодія відбувається через особистий кабінет клієнта.

Сума до:10 000 грн.
Ставка:1,5%
 • Першу позику під 0% до 10 000 гривень
 • Мінімум документів і вашого часу для оформлення позики
 • Ніяких довідок і поручителів
 • вік 18+
 • Гроші через 10 хвилин
 • Можливість оформити кредит з поганою кредитною історією

Спеціально для Вас ми проаналізували декілька сайтів з відгуками позичальників УкрПозики і зібрали як позитивні, так і негативні коментарі, щоб скласти загальне і повне уявлення про якість послуг мікрофінансової організації.

Онлайн-ресурс працює недавно і тому знайти відгуки громадян було складно. Велика частина негативних коментарів зібрана на офіційній сторінці УкрПозики в соціальній мережі Фейсбук.

Позичальники скаржаться на те, що коли приходить вчасно погашати боргові зобов’язання увійти в особистий кабінет неможливо. Доводиться користуватися альтернативними способами оплати, а це затримка надходження грошей на рахунок до 3 робочих днів. Відповідно у клієнта утворюється борг і компанія нараховує підвищений відсоток у вигляді штрафу.

Наприклад, про це розповів Bogdan Drozdov. Чоловік хотів погасити кредит через свій аккаунт, але він виявився заблокованим і йому довелося проводити оплату за реквізитами. В результаті зарахування платежу пройшло із затримкою і йому нарахували штраф за прострочення.

Клиент не рекомендует данную компанию

Незважаючи на коментар служби взаємодії з клієнтами УкрПозики про те, що в цьому не їх вина, а громадянам необхідно користуватися альтернативними способами оплати, більшість людей говорять саме про цю проблему.

Негативный отзыв

А клієнт Василь Цимбала незадоволений особистим кабінетом мікрофінансової організації УкрПозика, так як при подачі заявки відсотки не відображаються. Але при закінченні заповнення заяви видно, що сума до погашення чимала. Чоловік каже, що через висить в облікового запису незавершеною заявки скористатися функціоналом онлайн-сервісу неможливо. Звернення на Гарячу лінію не допомогли.

Клиент недоволен работой компании

На іншому ресурсі представлені тільки позитивні відгуки клієнтів мікрофінансової організації УкрПозика. Наприклад, Анатолій Лейгода каже, що йому дуже подобається щадна ставка по кредиту. Єдино ніж він незадоволений, так це неможливістю встановити потрібну кількість днів при оформленні заявки. Тому чоловік періодично користується пролонгаціями.

Тут, швидше за все, мається на увазі те, що в мікрофінансової організації можна взяти позику на певний період: 7, 14 або 30 днів. Інших варіантів компанія не надає.

Положительный отзыв

На іншому сайті також представлені тільки позитивні відгуки. Наприклад, Ользі Данилюк сподобалося, що перший позику можна взяти на 10 000 гривень, що значно вище, ніж в аналогічних компаніях. Оформлення зайняло небагато часу, і гроші прийшли на карту протягом 10 хвилин.

Вивчаючи відгуки клієнтів УкрПозика можна скласти невелику характеристику організації. Більшість відзначили такі позитивні моменти співпраці з онлайн-сервісом:

 1. Просте оформлення і швидка реєстрація на сайті.
 2. Надходження грошей при отриманні схвальної відповіді протягом 10 хвилин.
 3. Цілодобова робота мікрофінансової організації.
 4. Високий ліміт при первинному зверненні.
 5. Є акції для нових клієнтів з можливістю отримання кредиту без відсотків.

З негативних моментів взаємодії з мікрофінансової організацією УкрПозика багато хто відзначив блокування особового кабінету в дні погашення боргових зобов’язань. Внаслідок чого клієнтам доводилося оплачувати платежі через альтернативні сервіси, що призвело до затримки зарахування грошей на рахунок і появи боргу.

Якщо Ви вже користувалися послугами мікрофінансової організації УкрПозика, то ми просимо поділитися своїм досвідом з іншими користувачами і розповісти про переваги і недоліки компанії. Ваш відгук може допомогти скласти реальне уявлення про якість послуг онлайн-сервісу УкрПозика.

Оновлено:
03.02.2023 в 23:36
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...