Блог колектора Задати питання

Укрпозика — оформлення онлайн кредиту

Укрпозика — оформлення онлайн кредиту

Імовірність схвалення

99%

Отримати гроші

Український онлайн-сервіс Укр Позика - це ще один ресурс ТОВ "Фінансова компанія" Динеро", засновником якого є латвійська компанія АТ "ИЭЙДЖИ ФАЙНЕНС". Послуги надаються дистанційно через веб-ресурс і в цілодобовому режимі. Для взаємодії позичальникам пропонується пройти реєстрацію на сайті і надалі користуватися особистим кабінетом, наділеним усім необхідним функціоналом.

Сума до:10 000 грн.
Ставка:1,5%

Результати пошуку за запитом:

На карту
Сума300-10000 грн
Термін7-30 днів
Ставка в день1,5%
Переплата відРозраховується індивідуально
Вік18+ років
ДокументиПаспортні дані та ІПН
Швидкість розгляду заявки5 хвилин
Швидкість виплатиМгновенно после одобрения
Графік роботи24/7
 • Першу позику під 0% до 10 000 гривень
 • Мінімум документів і вашого часу для оформлення позики
 • Ніяких довідок і поручителів
 • вік 18+
 • Гроші через 10 хвилин
 • Можливість оформити кредит з поганою кредитною історією

В огляді ми докладно розповімо про правила отримання кредиту у фінансовій установі Укр Позика, а також допоможемо Вам скласти заявку, щоб отримати позитивну відповідь по ній.

Переваги та недоліки УкрПозика

Краще всього складати загальне уявлення про компанію за відгуками її клієнтів. Ми попередньо вивчили коментарі позичальників мікрофінансової організації Укр Позика на різних сайтах, приділяючи увагу позитивним і негативним відгуками.

Велика частина клієнтів зазначила наступні плюси співробітництва:

 1. Цілодобова робота сайту і можливість отримати гроші в режимі 24/7.
 2. Не потрібно підтверджувати доходи.
 3. Високий ліміт для нових клієнтів (до 10 000 грн.).
 4. Періодичне проведення акцій, що дозволяють знизити відсоток за договором.
 5. Перший кредит оформляється без відсотків.

З негативних моментів клієнти Укр позика відзначили, що в останній термін оплати вони не змогли провести платіж з особистого кабінету, так як він був заблокований. У підсумку людям довелося використовувати альтернативні способи, через які гроші надходили із запізненням і клієнт потрапляв в список боржників.

Умови кредиту в УкрПозика?

Перед оформленням кредитного договору на онлайн-сервісі Укр Позика необхідно ознайомитися з умовами видачі кредиту і вимогами до позичальника.

Для того щоб стати клієнтом мікрофінансової організації необхідно відповідати наступним вимогам:

 1. Вік від 18 років.
 2. Повністю дієздатний.
 3. Має громадянство України.
 4. Отримує постійний дохід, в тому числі і неофіційний.

Для оформлення позики на веб-ресурсі Укр Позика необхідні наступні документи:

 • паспорт громадянина України;
 • ІПН;
 • банківська карта, оформлена на позичальника.

При первинному зверненні ліміт досягає 10 000 гривень. Остаточне рішення приймається онлайн-сервісом з розрахунку платоспроможності клієнта. Нові позичальники оформляють позику без відсотків, але при повторних зверненнях встановлюється індивідуальна ставка не більше 1,5% на добу.

Причини відмови

Онлайн-сервіс Укр Позика володіє високим відсотком схвалення за отриманими заявками, що за даними самої фінансової організації становить понад 90%.

Отримати відмову можна з наступних причин:

 1. У клієнта є прострочена заборгованість в інших фінансових установах.
 2. В анкеті вказані чужі дані або поля заповнені з помилками.
 3. Компанії належить іншій особі або є “неіменної”.
 4. Позичальник не відповідає вимогам.

Що робити, якщо заявка не схвалена?

У тому випадку, коли відмова від видачі кредиту мікрофінансової організацією Укр Позика не пов’язаний з кредитною історією, то можна повторно звернутися за позикою можна через 30 днів. Тому уважно перевіряйте всі розділи заявки, щоб не отримати відмову.

Як оформити кредит в УкрПозика?

Надання послуг від онлайн-сервісу Укр Позика проходить в дистанційному режимі. Тому новим клієнтам необхідно пройти реєстрацію на веб-ресурсі.

Розглянемо покрокову інструкцію по створенню особистого кабінету і оформлення анкети позичальника. А також звернемо Вашу увагу на важливі моменти, що впливають на отримання схвальної відповіді.

В особистому кабінеті

На головній сторінці веб-ресурсу Укр Позика перейдіть по кнопці “Подати заявку”, розташованої зліва в інформаційному вікні.

Кнопка для подачи заявки на получение займа в организации УкрПозика

З’явиться онлайн-калькулятор. У нім необхідно вказати суму до отримання і вибрати варіант терміну кредитування : 7, 14 або 30 днів

Онлайн-калькулятор на сайтеУкрПозика для выбора суммы займа

Після того як Ви клацніть по кнопці “Подати заявку”, система запропонує варіант реєстрації та внесення персональних відомостей в базу:

 • скориставшись сервісом BankID, тобто з особистих даних, що зберігаються в українському банку або у мобільного оператора;
 • вручну, вказавши всі необхідні відомості.

Перший варіант кращий, так як значно підвищує шанси на отримання схвальної відповіді.

Якщо Ви вирішили заповнити анкету позичальника самостійно, то на першому етапі буде потрібно вказати наступну інформацію:

 1. Прізвище, ім’я та по батькові.
 2. Дату народження.
 3. Номер ІПН.
 4. Контакти: мобільний телефон та адресу електронної пошти.
 5. Повні паспортні дані.

Форма для ввода анкетных данных на сайте УкрПозика

У кінці розділу в першому рядку перейдіть по посиланню для ознайомлення з Правилами надання кредиту. Після прочитання документу встановите знаки “Галочка” в рядках на знак згоди з умовами компанії Укр Позика і отримання розсилки на пошту.

Ознакомление с правилами предоставления услуг на сайте УкрПозика

Сервіс проводить первинну перевірку на відповідність документів із зазначеними відомостями. Після цього відкривається наступний розділ анкети. У ньому потрібно заповнити реквізити банківської картки.

Зверніть увагу на вимоги до пластику:

 1. Належить заявнику, тобто на ньому нанесено Ваше ім’я.
 2. На рахунку не менше 5 гривень.
 3. Випущений українським банком.
 4. Термін не закінчується через 3 місяці.

Верификация карты для получения займа в УкрПозика

Тут також система Укр Позика проводить ідентифікацію клієнта. Тому якщо карта не належить Вам чи відноситься до категорії “неіменної”, то онлайн-сервіс відмовить у видачі кредиту.

На останньому кроці необхідно прикріпити фото з паспортом в руках. Документ потрібно розкрити на першій сторінці і на прописку. Всі написи повинні добре читатися, а знімок виконаний в кольоровому виконанні.

На цьому завершується реєстрація аккаунта на сайті мікрофінансової організації Укр Позика. Обробка заявок зазвичай не перевищує за часом 10 хвилин. Результат рішення надсилається в СМС-повідомленні на мобільний номер позичальника. Якщо отримано схвалення, то чекайте в найближчі хвилини надходження грошей на рахунок.

Способи оплати кредиту в УкрПозика

Для погашення боргових зобов’язань перед фінансовою організацією Укр Позика можна скористатися наступними варіантами:

 1. В особистому кабінеті позичальника по прикріпленою банківській картці.
 2. Використовувати термінали або банкомати.
 3. За реквізитами одержувача через касу будь-якого банку.
 4. Зателефонувавши на Гарячу лінію Укр позика: 0-800-50-07-55.

Якщо користуватися сторонніми сервісами оплати, то гроші можуть надходити на рахунок з запізненням в три робочих дні. Тому заздалегідь оплачуйте позику, щоб не потрапити в список боржників.

Реквізити УкрПозика

Якщо Ви вирішили використати для оплати касу банку, інтернет-банкінг або термінал, то потрібно буде вказати реквізити Укр Позики :

ОдержувачТовариство з обмеженою відповідальністю “ФКА “Дінеро”
ЕГРПОУ41350844
Банк одержувачаАТ «ТАСКОМБАНК»
Мікрофінансова організація339500
Розрахунковий рахунок26500785732001

У платіжному документі обов’язково напишіть персональні дані, номер договору і ИНН. Це необхідно, щоб визначити платника і правильно зарахувати гроші.

Промокоди УкрПозика

Нові клієнти в мікрофінансової організації Укр Позика отримують безвідсоткові позики. Тобто переплати немає при повному і своєчасному погашенні боргу. Надалі на зазначені контакти будуть відправлятися повідомлення з промокодом. Їх можна використовувати для зниження ставки по кредиту. Зверніть увагу, що такі коди мають обмежений терміном дії.

Що робити, якщо допустив прострочення?

Згідно з угодою мікрофінансової організації Укр Позика при утворенні заборгованості нараховує щодня підвищений відсоток в розмірі 1,5. Це і є штраф за прострочення кредиту. Через місяць компанія передає негативну інформацію в бюро кредитних історій. Це знижує рейтинг клієнта і отримати позику в комерційних організаціях України буде важко. А також Укр Позика має право продати борг позичальника колекторам.

Продовження кредитного договору

У мікрофінансової організації Укр Позика надається послуга з продовження термінів кредитування. Це дозволяє уникнути негативного рейтингу в банку кредитних історій, а також нарахування штрафів. Послуга з продовження термінів кредитування оформляється через особистий кабінет. Вибрати можна три періоди, що дозволяють відсунути крайній термін оплати: 7, 14 і 30 днів. Для цього увійдіть в свій обліковий запис за 4 дні до закінчення терміну договору і в розділі оплата Ви побачите інформацію по рекомендованому платежу для підключення до даної послуги.

Документи на здійснення фінансової діяльності

Онлайн-сервіс Укр Позика працює офіційно за Ліцензією №4021 від 10 жовтня 2017 року, виданої ТОВ “ФК” Дінер “. Тому діяльність на території України у компанії легальна.

Як видно з огляду, фінансова організація Укр Позика надає послуги дистанційно. При оформленні заявки нові клієнти проходять ідентифікацію на кожному етапі її заповнення. це необхідно не тільки для безпеки онлайн-ресурсу Укр Позика, але і для самого позичальника. Таким чином, виключаються шахрайські операції з персональними відомостями громадян.

Якщо Ви вже зверталися в мікрофінансову організацію Укр Позика, то ми просимо поділитися своїм досвідом з іншими користувачами і детально розповісти про позитивні і негативні сторони онлайн-сервісу. Ваша думка дуже важлива для нас і на його основі ми зможемо скласти реальне уявлення про якість послуг Укр Позика.

Оновлено:
03.02.2023 в 23:36

Загальна оцінка компанії