Блог колектора Задати питання

Особистий кабінет Укр Позика – реєстрація, вхід, можливості

08.10.2019 в 10:57

Для оформлення мікропозик в онлайн-сервісі Укр Позика новому клієнтові потрібно пройти реєстрацію особистого кабінету і заповнити анкету з персональними відомостями. Пов’язано це з тим, що компанія надає послуги тільки в дистанційному режимі. В огляді ми докладно розповімо про правила реєстрації особистого кабінету і опишемо всі кроки заповнення анкети на ресурсі УкрПозіка. Це дозволить Вам уникнути помилок і отримати позитивну відповідь по заявкам.

Функції та можливості особистого кабінету

Аккаунт клієнта мікрофінансової організації Укр Позика створений для взаємодії між позичальником і організацією, замінюючи відвідування наземного офісу. Тому функціонал наділений такими повноваженнями:

 1. Перегляд інформації за чинним договором: термін погашення, повний розрахунок суми до повернення, а також при наявності прострочення пені і штрафи.
 2. Проведення платежів за реквізитами банківської карти позичальника.
 3. Відомості за поданими заявками на отримання кредиту.
 4. Зберігання персональних даних і зміна їх клієнтом в міру необхідності.

Крім перерахованих вище функцій, в особистому кабінеті клієнт може дізнатися про терміни і умови проведення акцій, що дозволяють поліпшити умови за кредитним договором.

Реєстрація в кабінеті Укр Позика

Нові клієнти мікрофінансової організації Укр Позика, які бажають оформити позику, повинні пройти реєстрацію на сайті компанії. Для цього перейдіть по кнопці “Подати заявку”, розташованої на головній сторінці онлайн-ресурсу.

Кнопка для подачи заявки на кредит в УкрПозика

У відкритому кредитному калькуляторі потрібно задати суму до отримання (до 10 000 грн.) І вибрати варіант терміну: 7, 14 або 30 днів. Нижче відобразиться інформація по розрахунку, в якій вказані:

 • дата погашення;
 • нараховується відсоток;
 • повна сума до повернення.

Кредитный калькулятор на сайте УкрПозика

Перейдіть по кнопці “Подати заявку”, щоб приступити до заповнення заявки. На першому етапі потрібно пройти ідентифікацію особи. Існують два варіанти:

 • скориставшись сервісом BankID і потім вибравши: через один з банків, за паспортом, по ЕЦП або за номером мобільного телефону;
 • вручну заповнити всі персональні відомості.

Варто зазначити, що перший варіант підвищує шанси на отримання схвалення, так як ідентифікація проходить по офіційних каналах.

У другому варіанті необхідно заповнити наступні поля:

 1. Прізвище, ім’я та по батькові позичальника.
 2. Номер ІПН.
 3. Контактний: мобільний телефон та адресу електронної пошти.
 4. Дата народження.
 5. Паспортні дані громадянина України.

Ввод личных данных на сайте УкрПозика

Внизу сторінки треба ознайомитися з Правилами надання послуг мікрофінансовою організацією УкрПозика. Після цього дати згоду, поставивши знак “галочки” в рядок. А також обов’язково погодитися на розсилку. Без неї подальша реєстрація неможлива.

Подтверждение ознакомления с договором на сайте УкрПозика

Після проведення перевірки сервісом Укр Позика буде потрібно заповнити реквізити банківської картки, оформленої на заявника. За допомогою неї підтверджується особу позичальника.

Вимоги до карти:

 • має позитивний баланс не менше 5 гривень;
 • випущена на ім’я заявника;
 • термін дії не закінчується через 3 місяці.

Ввод данных о банковской карте на сайте УкрПозика

Таким чином, прикріпити до сервісу Укр Позика чужу карту не вдасться. На час перевірки особи на рахунку буде заморожено до 5 гривень. Вони знову стають доступними протягом доби.

На наступному кроці потрібно прикріпити фото паспорта громадянина України: перша сторінка і прописка. Знімок повинен бути кольоровим і чітким. На ньому Ви повинні піднести документ в розгорнутому вигляді на-віч, щоб було видно всі написи на паспорті.

На цьому реєстрація особистого кабінету і одночасна подача заявки на отримання позики завершуються. Рішення про видачу кредиту надійде в СМС повідомленні і на електронну пошту протягом 10 хвилин.

Вхід в особистий кабінет Укр Позика

Для авторизації в особистому кабінеті використовується номер мобільного телефону, вказаний при реєстрації на онлайн-ресурсі УкрПозіка. У верхньому меню справа перейдіть по кнопці “Мій кабінет”.

Вход в личный кабинет УкрПозика

На сторінці, що відкрилася, треба ввести номер свого стільникового і кликнути на кнопку “Увійти”.

Ввод номера телефона для входа в профиль УкрПозика

На нього буде відправлено повідомлення з кодом доступу. Введіть пароль в полі, що з’явилося для входу в особистий кабінет.

Як відновити пароль?

Авторизація на онлайн-ресурсі Укр Позика проводиться за логіном, яким служить мобільний номер клієнта, і одноразовим кодом. Він приходить у вигляді СМС-повідомлення при спробі увійти в особистий кабінет позичальника.

Тому на сайті мікрофінансової організації не передбачена послуга відновлення втраченого пароля.

Служба підтримки

Якщо у Вас виникли труднощі при створенні особистого кабінету на веб-ресурсі Укр Позика або потрібна консультація фахівця, то необхідно звертатися за номером: 0-800-50-07-55. Оператори працюють щодня без вихідних з 9:00 до 20:00.

Як видно з огляду, реєстрація на сайті мікрофінансової організації Укр Позика досить проста. Тут не потрібно заповнювати інформацію про роботодавця і доходи. Досить ввести персональні дані та пройти ідентифікацію за допомогою номера ІПН, паспорта і банківської карти.

Мнение эксперта
Александр Мирошниченко
Коллектор со стажем. Эксперт в области кредитования и личных финансов.
Задать вопрос эксперту
Невелика складність може виникнути із-за необхідності робити фото з паспортом в руках і прикріплювати його до особистого документу. Але цей захід потрібний для зниження ризиків отримання кредиту третіми особами за документами громадян України.

Якщо Ви вже користувалися послугами фінансової установи Укр Позика, то ми просимо поділитися своїм досвідом з іншими користувачами і розповісти докладно про позитивні і негативні моменти співпраці. Ваша думка дуже важлива для нас, так як на його основі можна скласти реальне уявлення про якість послуг, що надаються Укр позика.

Оновлено:
19.03.2021 в 22:35
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...