Блог колектора Задати питання

Гаряча лінія УкрПозика

08.10.2019 в 10:56

Українська мікрофінансових компанія УкрПозика займається видачею позик населенню країни на короткі терміни. Оформлення договорів та взаємодія з позичальниками проходять на онлайн-ресурсі. На сайті представлена ​​вся необхідна інформація по позиках і організації, але у клієнтів часто виникають питання щодо реєстрації та умов кредитування.

Сума до:10 000 грн.
Ставка:1,5%
 • Першу позику під 0% до 10 000 гривень
 • Мінімум документів і вашого часу для оформлення позики
 • Ніяких довідок і поручителів
 • вік 18+
 • Гроші через 10 хвилин
 • Можливість оформити кредит з поганою кредитною історією

В огляді ми докладно розповімо про всі способи отримання консультаційних послуг у менеджерів мікрофінансової організації УкрПозіка, а також вкажемо юридична адреса компанії для направлення звернень.

Контакти

Оператори мікрофінансової організації УкрПозика працюють щодня з 8:00 до 20:00 без святкових і вихідних днів і готові допомогти у вирішенні наступних питань:

 1. Реєстрація та авторизація користувача на сайті компанії.
 2. Умови кредитування і вимоги до позичальників.
 3. Продовження термінів договору при фінансових труднощах.
 4. Проведення оплати за реквізитами одержувача.
 5. Внесення змін до персональних відомості клієнта.

Основним способом звернення до мікрофінансової організації УкрПозіка вважається дзвінок на Гарячу лінію за номером 0-800-50-07-55. З’єднання безкоштовне для всіх стаціонарних та мобільних пристроїв, що знаходяться на території України.

Якщо у Вас виникли питання в ході роботи на сайті компанії, то можна написати звернення в онлайн-чат. Його вікно розташоване внизу праворуч. Розкрийте його і напишіть повідомлення.

Кнопка для вызова онлайн-чата с оператором УкрПозика

Якщо нині оператори недоступні, то зверненні потрібно буде вказати своє ім’я і контактну інформацію. Фахівці самі зв’яжуться з Вами в робочі години і проконсультують з питання, що цікавить.

Форма для отправки сообщения оператору УкрПозика

Якщо Вам необхідно відправити офіційний запит, то скористайтеся електронною поштою: info@ukrpozyka.com.ua. В темі листа краще вказати короткий зміст звернення. Наприклад, питання за договором № …, умови пролонгації та інше.

Соціальні мережі

Якщо Ви активно користуєтеся соцмережами, то зареєструйтеся в співтоваристві УкрПозіка на Фейсбуці або в Інстаграме. В такому випадку Ви будете отримувати актуальну інформацію по позиках і акціям, а також зможете звертатися в Службу підтримки УкрПозика.

Як проїхати?

Онлайн-сервіс УкрПозика належить ТОВ “Фінансова компанія” ДІНЕРО “. Письмові звернення, надіслані по Укрпошті, необхідно направляти на адресу: 03035, вул. Сурикова 3А, м. Київ.

Як видно з огляду, оператори компанії УкрПозика працюють без вихідних і святкових днів, тому отримати консультацію можна практично в будь-який час, за винятком нічного часу.

У позаробочий час бажаючі отримати консультацію можуть направляти запит по електронній пошті, через соцмережі або в онлайн-чат. Менеджери Служби підтримки дадуть відповіді на запитання з 9:00 до 20:00, тобто як прийдуть на робоче місце.

Якщо Ви вже отримували консультаційні послуги в компанії УкрПозика, то ми просимо поділитися досвідом і розповісти про компетентність співробітників і оперативності отримання відповідей. Ваша думка важлива для нас та інших користувачів, так як на його основі ми можемо скласти реальне уявлення про якість послуг, що надаються мікрофінансової організацією УкрПозика.

Оновлено:
03.02.2023 в 23:36
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...