Блог колектора Задати питання

Відгуки про кредит в Money4you

16.09.2019 в 14:06

Мікрофінансових організація Money4you була створена в 2019 році. сфера діяльності пов’язана з видачею мікропозик населенню України. Для складання повноцінного уявлення про якість послуг, що надаються необхідно розглянути різнобічні відгуки клієнтів компанії.

В огляді ми докладно проаналізуємо різного характеру відгуки позичальників мікрофінансової організації, дізнаємося причини появи негативних коментарів і складемо характеристику компанії.

У зв’язку з тим, що фінансова організація Money4you, діюча на території України, була організована недавно в інтернеті практично немає відгуків про її діяльності.

Єдино, на одному сайті можна ознайомитися з коментарями клієнтів компанії, де загальний рейтинг становить 3,7 бали з максимальних 5,0.

Користувач Олександр зазначив в своєму відгуку позитивні і негативні сторони співпраці. До плюсів він відніс:

  • мінімальний пакет документів;
  • просту анкету позичальника;
  • швидке оформлення і розгляд заявки.

До негативних якостей чоловік відніс високий відсоток по кредиту в порівнянні з іншими мікрофінансовими організаціями.

Клиент считает, что в Money4you очень высокие проценты

Віктор також задоволений онлайн-сервісом Money4you. Оформляв кредит за підтримки менеджера компанії, який допоміг заповнити анкету і роз’яснив умови кредитування. З негативних моментів чоловіки виділив те, що при первинному зверненні ліміт невисокий.

Клиент рекомендует обращаться в Money4you для займа небольшой суммы

Але на сайті присутні і негативні відгуки. Наприклад, Дмитро обурюється некомпетентністю компанії Money4you. Він каже, що вже місяць на його мобільний постійно дзвонять співробітники мікрофінансової організації з приводу боргу якогось Олега Олександровича, якого Дмитро не знає. Це говорить про те, що надані дані позичальники не перевіряються належним чином.

Пользователем недоволен звонками от Money4you, он не брал займ у компании

Варто відзначити, що при реєстрації особистого кабінету на вказаний номер стільникового надходить код підтвердження. Його потрібно ввести в рядку, щоб завершити створення облікового запису. Мабуть дана послуга з’явилася недавно після численних скарг від громадян, яким дзвонили по боргах клієнтів.

На сайті представлений негативний відгук про співробітників Money4you. За словами Дмитра, вони грублять і хамлять при зверненні до них за допомогою або консультацією. В іншому чоловік задоволений онлайн-сервісом, але неприємний осад у нього залишився.

Клиент недоволен сервисом Money4you

Як видно з представлених відгуків, клієнти в більшості задоволені послугами компанії і говорять про такі переваги сервісу:

  1. Швидка обслуга в будь-який час доби.
  2. Перерахування позикових коштів на банківську карту клієнта.
  3. Не потрібно надавати додаткових документів, що підтверджують дохід.

З негативних моментів варто відзначити ставку за позикою, складову 1,8%. Тоді як в інших компаніях вона може бути нижче, тим більше якщо мова йде про перший кредит. Питання про реєстрацію за завідомо неправдивими даними, в тому числі із зазначенням контактної інформації, не актуальний, тому що на сайті потрібно підтвердження номера телефону.

Відгуків про мікрофінансової організації Money4you в інтернеті мало, тому ми просимо діючих клієнтів залишити свій коментар і детально розповісти про позитивні і негативні сторони співпраці. Ваша думка дозволить іншим потенційним позичальникам скласти повноцінне уявлення про які надають послуги онлайн-сервісом.

Оновлено:
06.01.2023 в 15:32
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (3 оценок, среднее: 3.33 из 5)
Loading...