Блог колектора Задати питання

Гаряча лінія OnCredit

08.10.2019 в 11:51

Мікрофінансова організація OnCredit робить послуги виключно через онлайн-ресурс. Уся інформація про кредитні продукти і вимоги до потенційних представлена на сайті компанії. Для отримання позики необхідно створити особистий кабінет, що має увесь необхідний функціонал для взаємодії між клієнтом і сервісом.

Сума до:3 000 грн.
Ставка: 1,9%
Термін:До 28 днів
 • Вигідні кредитні умови
 • Низька процентна ставка
 • Гроші через 15 хвилин
 • Відплата тільки за дні користування кредитом
 • Кредити без довідки про доходи
 • На будь-яку банківську карту
 • Паспорт та ІПН

Періодично користувачам ресурсу потрібна консультація менеджерів ресурсу. Тому в огляді ми детально розповімо про усі способи зв’язку із Службою підтримки OnCredit.

Контакти

Оператори Гарячої лінії консультують з усіх питань, пов’язаних з роботою українського онлайн-сервісу кредитування:

 1. Правила реєстрації та подачі заявки.
 2. Вимоги до позичальників і умови видачі позики фізичним і юридичним особам.
 3. Необхідні документи.
 4. Умови продовження термінів кредитування.
 5. Інформація за чинним договором при наданні паспортних даних позичальника.
 6. Проведення оплати і реквізити компанії.

Співробітники Служби підтримки Кредітон по телефону не приймають заявки на отримання кредиту.

Звернутися можна за багатоканальним номером 0-800-330-273. З’єднання безкоштовне зі стаціонарних і стільникових апаратів, зареєстрованих в Україні і знаходяться на її території. При дзвінках з мобільного телефону з-за кордону вартість хвилини оплачується за тарифами оператора.

На офіційному ресурсі немає інформації про графік роботи операторів Гарячої лінії.

Якщо необхідно направити скани документів, то можна скористатися електронною поштою OnCredit: help@crediton.ua.

Соціальні мережі

Активним користувачам соцмережі Твіттер можна вступити в співтовариство OnCredit і отримувати актуальну розсилку новин і звертатися в Службу підтримки за допомогою.

На офіційній сторінці мікрофінансової організації є інформація про те, що у компанії зареєстровані спільноти в Фейсбуці і Інстаграме. Але при переході на дані сервіси видається помилка. Можливо, що найближчим часом відновиться робота даних сторінок.

Як проїхати?

Інтернет-платформа OnCredit надає послуги тільки в дистанційному режимі. Тому наземних офісів обслуговування немає. Якщо Вам необхідно направити офіційний запит через Укрпошту, то на конверті вкажіть юридична адреса мікрофінансової організації: 04073, г. Киев, пр. Степана Бандеры, 8, корпус 6.

Як видно з огляду, отримати консультаційні послуги клієнтам сервісу кредитування OnCredit можна в основному за номером Гарячої лінії. Для направлення офіційного запиту краще скористатися електронною поштою або відправити лист по Укрпошті на юридичну адресу.

Якщо Ви вже зверталися до Служби підтримки OnCredit, то ми просимо поділитися своїм досвідом і розповісти про компетентність співробітників. Ваша думка дуже важлива для нас та інших користувачів, так як на його основі ми можемо зробити висновки про роботу сервісу.

Оновлено:
17.04.2021 в 16:42
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...