Блог колектора Задати питання

Гаряча лінія Кредит Радар

27.09.2019 в 09:22

Сайт Кредит Радар, що діє в Україні, займається підбором мікрофінансових організацій для своїх клієнтів з метою економії часу на пошук найбільш вигідної пропозиції по позиках. Онлайн-сервіс проводить перевірку потенційних позичальників за різними параметрами, тому послуга компанії платна і складає 119 грн. Нерідко у клієнтів виникають питання щодо умов кредиту та правилам роботи з веб-ресурсом.

В огляді ми докладно розповімо про те, як отримати консультацію фахівця інтернет-платформи Кредит Радар.

Контакти

Оператори Гарячої лінії онлайн-сервісу надають консультаційні послуги не тільки діючим клієнтам організації, а й потенційним. Виправити це для мене можна з наступних питань:

  1. Правила реєстрації на сайті.
  2. Вимоги до позичальників і умови по фінансовим продуктам.
  3. Зміна персональних відомостей в анкеті.
  4. Питання по оплаті послуг веб-ресурсу.

Оператори Служби підтримки відповідають по телефону + 38-044-29-077-50.

Якщо необхідно направити пакет документів або офіційний запит, то краще скористатися адресою електронної пошти: kreditradar@kreditradar.com.ua. Для більш швидкого розгляду звернення в темі листа вкажіть короткий його зміст. Наприклад, документи для зміни даних, питання щодо реєстрації, скарга та інше.

Ви також можете на сайті компанії скористатися формою зворотного зв’язку. Вкажіть в ній своє ім’я та електронну адресу, на який менеджер компанії відправить відповідь.

Соціальні мережі

Інтернет-проект Кредит Радар не має офіційних сторінок в соцмережах. Можливо, що незабаром організація прийме рішення про створення спільноти. У цьому випадку її потенційні клієнти зможуть вступити в групу і отримувати новинні розсилки, а також звертатися до Служби підтримки.

Як проїхати?

Інтернет-платформа Кредит Радар не має наземних офісів і всі послуги надає виключно в онлайн-сервісі. Якщо Вам необхідно надіслати рекомендованого листа Укрпоштою, то на конверті необхідно вказати юридичну адресу компанії: 01033 м.Київ, вул. Жилянська 29. Офіс розташований в бізнес центрі “Аквамарин”.

[Su_gmap address = “01033 м Київ, вул. Жилянська 29”]

Як видно з огляду, пріоритетним способом отримання консультації від фахівців Кредит Радар вважається дзвінок на Гарячу лінію. Оператори не приймають заявок, а тільки допомагають у вирішенні питань, пов’язаних з реєстрацією, отриманням позик, вимогам і умовам кредитування.

Якщо Ви вже зверталися за допомогою до фахівців компанії Кредит Радар, то ми просимо поділитися своїм досвідом і розповісти про компетентність співробітників. Ваша думка дозволить скласти реальне уявлення про якість послуг, що надаються.

Оновлено:
22.02.2021 в 22:37
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 1.00 из 5)
Loading...