Блог колектора Задати питання

Гаряча лінія Кредит 365

06.08.2019 в 11:00

Фінансова установа Кредіт365 надає послуги з мікрокредитування населення України на підставі виданого Свідоцтва з 2013 року. У зв’язку з тим, що наземних офісів у компанії немає, то обслуговування громадян проходить на веб-ресурсі. Нові клієнти для ідентифікації особи повинні пройти реєстрацію і створити персональний кабінет.

Нерідко у громадян виникають різного роду питання по процедурі оформлення позик або умов кредитування в Кредіт365. Тому була створена Служба підтримки, про яку докладно ми розповімо в огляді.

Контакти

Менеджери мікрофінансової організації готові допомогти як постійним, так і потенційним позичальникам у вирішенні наступних питань:

  • проходження реєстрації та авторизації в сервісі Кредіт365;
  • відновлення даних при їх втраті;
  • консультація з фінансових продуктів, умовами кредитування та продовження договору;
  • нарахування штрафів і пені;
  • проведення оплати та реквізити компанії для складання платіжного документа.

У фінансовій установі працює Гаряча лінія, оператори якої готові проконсультувати Вас щодня без вихідних з 8:00 до 0:00 за номером: 0-800-210-365. Плата за з’єднання не стягується, якщо дзвінок здійснюється з українських мобільних або стільникових телефонів.

Якщо немає можливості зателефонувати, то можна направити письмове звернення на адресу електронної пошти: info@credit365.ua.

Ви також можете звернутися через телеграм, Вайбер або на Фейсбук. Для цього потрібно зайти на сторінку Кредіт365 і справа внизу підвести курсор миші до жовтого знаку “Повідомлення”. Відповідь на запрошення вибрати зі списку підходящий месенджер.

Ярлычок для вызова чата с оператором

Соціальні мережі

Для тих хто часто користується соцмережами Кредіт365 пропонує вступити в їх групу на Фейсбуці і ютуб. В такому випадку можна отримувати актуальну інформацію по проведеним акціям, дізнаватися про промокодом, направляти звернення до Служби підтримки або просто спілкуватися з іншими користувачами.

Як проїхати?

Якщо у Вас виникла необхідність направити письмове звернення через Укрпошту керівництву Кредіт365, то необхідно на конверті вказати наступний юридична адреса фінансової установи: Україна, Київ, вул. Михайлівська, 15/1, Літ.Б.

У мікрофінансової організації Кредіт365 отримати позику можна тільки через веб-ресурс. Тому дуже важливо клієнтам отримувати своєчасну і кваліфіковану підтримку менеджерів компанії. У Колл-центр можуть звертатися не тільки постійні, але і потенційні клієнти, які бажають уточнити інформацію щодо умов кредитування або дізнатися про реєстрацію в особистому кабінеті. Оператори допоможуть оперативно вирішити всі питання щодо співпраці з Кредіт365.

Якщо Ви вже зверталися до Служби підтримки фінансової установи, то ми просимо поділитися своїм досвідом і детально розповісти про допомогу з боку операторів. Ваша думка допоможе іншим користувачам скласти реальне уявлення про роботу менеджерів і їх кваліфікації, а керівництву Кредіт365 – поліпшити сервіс обслуговування.

Оновлено:
14.03.2021 в 20:16
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...