Блог колектора Задати питання

Гаряча лінія Кредит Каса

29.07.2019 в 12:48

При виникненні складних питань найкраще звертатися до фахівців. У мікрофінансової організації Кредит Каса працює Служба підтримки, де оператори готові допомогти у вирішенні різних ситуацій, пов’язаних:

  • з реєстрацією на веб-ресурсі;
  • отриманням мікрокредиту;
  • консультацією за договором позики;
  • продовження договору;
  • проведення оплати та інших питаннях.

Контакти

В Кредит Каса клієнти можуть дзвонити на гарячу лінію, що працює за наступним графіком:

з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 21:00;
у вихідні та святкові дні з 10:00 до 20:00.

Телефони для звернень:

Крім цього, клієнт завжди може написати лист на електронну адресу info@creditkasa.com.ua. У темі обов’язково потрібно вказати коротко, про що Ви хочете дізнатися (відсотки, пролонгація договору, скарга чи заява та інше). В такому випадку лист швидше надійде фахівця, який допоможе у вирішенні питання.

Якщо необхідно направити запит рекомендованим листом, то необхідно вказувати наступну адресу: 01133, м.Київ, бул. Лесі Українки, будинок 26, офіс 407.

Як проїхати

Мікрокредітна організація Кредит Каса працює тільки через веб-ресурс. Наземних офісів у неї немає. Тому клієнти можуть звертатися тільки на гарячу лінію або написавши рекомендований лист на юридичну адресу компанії: г. Киев, бул. Лесі Українки, будинок 26, офіс 407.

Як видно з огляду при виникненні питань клієнти мікрофінансової організації Кредит Каса можуть отримати кваліфіковану допомогу в основному за телефонами Служби підтримки. Якщо направляти письмове звернення, то розгляд його може зайняти деякий час. Тому даний варіант не підходить тим клієнтам, яким потрібно оперативно вирішити питання або уточнити інформацію по позиках.

Якщо Ви вже користувалися послугами гарячої лінії Кредит Каса, то ми просимо залишити свій відгук і детально розповісти про позитивні і негативні сторони співпраці. Ваша думка дуже важлива для інших користувачів, так як на його основі вони можуть скласти своє уявлення про роботу компанії і кваліфікованості її співробітників. А також керівництво Кредит Каса зможе зробити висновки і, можливо, поліпшити сервіс.

Оновлено:
20.03.2021 в 12:13
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 1.00 из 5)
Loading...