Блог колектора Задати питання

Відгуки VeroCash (ВероКеш)

08.10.2019 в 14:38

Мікрофінансових компанія VeroCash – це онлайн-сервіс з надання позик населенню України. Оформлення договірних відносин проходить на сайті компанії, де клієнт створює особистий кабінет, який замінює по функціоналу наземний офіс.

Сума до:5 000 грн.
Ставка:0,0%
Термін:До 30 днів
 • вік 18+
 • Перший кредит під 0%
 • Цілодобова робота фахівців
 • Обробка заявки займає всього 11 хвилин
 • Без прихованих платежів і комісій
 • На будь-яку банківську карту
 • Можливість оформити кредит з поганою кредитною історією

Найбільш точне уявлення про якість послуг, що надаються можна дізнатися з відгуків клієнтів організації. Тому ми проаналізували різного роду відгуки з різних сайтів і склали для Вас рейтинг плюсів і мінусів онлайн сервісу VeroCash.

Компанія існує на ринку кредитування з 2009 року. Але незважаючи на такий великий термін, в інтернеті представлено трохи відгуків від її клієнтів. Наприклад, на одному з сайтів всього три коментаря, що дають загальну оцінку в 3,0 бали з максимальних 5,0.

Наприклад, клієнт Василь загалом задоволений компанією VeroCash, так як двічі звертався в неї і обидва рази отримував запитувану суму. Але у чоловіка залишилися двоякі почуття від співпраці, так кожен раз фахівці довго розглядали заявку і передзвонювали контактним особам для уточнення інформації.

Компанія перевіряє клієнтів на платоспроможність і виключає видачу позик особам, що дає завідомо неправдиву інформацію.

Клиент описывает рассмотрение своего обращения в VeroCash

Практично про це ж говорить і користувач, що представилася в мережі як Люда. Жінка дуже незадоволена роботою онлайн-сервісу VeroCash, так як пишуть про цілодобову обробці інформації, а на ділі можна чекати цілий день, коли подзвонить менеджер і прийме рішення щодо видачі кредиту. У зв’язку з цим Люда зробила висновок, що мікрофінансових організація несерйозна.

Клиентка считает компанию VeroCash несерьйозной

Існує в інтернеті форум клієнтів онлайн-сервісу VeroCash, на якому в основному спілкуються боржники. З коментарів можна зробити висновок, що при недотриманні термінів оплати часто через місяць дзвонить менеджер і пропонує пройти процедуру реструктуризації, а деяким клієнтам дається можливість підписати новий договір, згідно з яким нараховані штрафи анулюються і залишається виплатити тіло кредиту.

Іноді такі дії з боку кредитної організації дивують боржників. Наприклад, користувач під ніком “Савіт78” розповідає, що через два місяці прострочення їй подзвонили з VeroCash і запропонували підписати новий договір, де анульовані відсотки. При цьому жінка не зверталася зі скаргами в саму мікрофінансову організацію і до регулятора (в Нацкомісію).

Клиентка не погасившая кредит в VeroCash описывает свою ситуацию

Справа в тому, що деякі мікрофінансові організації йдуть назустріч своїм клієнтам і готові надати їм реструктуризацію договору, так як це вигідніше, ніж направляти справу до суду або передавати борг колекторському агентству.

Але такі ситуації не означають, що варто зловживати ставленням мікрофінансової організації до боржників, так як негативна інформація все ж прямує в банк кредитних історій, а також в будь-який момент компанія може змінити політику поведінки щодо позичальників і подати позов до суду для стягнення повної суми боргу .

На даному форумі також обговорюються різні методи Служби стягнення VeroCash. Крім стандартних дзвінків, повідомлень на телефон і приїзду додому фахівців компанії, відзначений ще один цікавий спосіб впливу на боржників. Позичальник отримує повістку в суд, але в ній немає підпису судді, а номер справи в базі сайту зазначеного суду відсутня. Як з’ясувалося на даному документі стоїть знак зірочки “*” і виноска внизу говорить: зразок порядку.

Ситуация с судом и VeroCash

В інтернеті на одному з сайтів представлений повноцінний відгук від клієнта під ніком Kusyuka. Жінка розповідає про позитивні і негативні сторони співпраці з VeroCash. Про компанію вона дізналася з реклами.

До плюсів співпраці вона віднесла наступні моменти:

 1. Просте оформлення і стандартна анкета, в якій потрібно вказати основні відомості про себе. Підтверджувати доходи не потрібно.
 2. Підвищення ліміту при своєчасному погашенні боргових зобов’язань.
 3. Швидке прийняття рішень.
 4. Співробітники не обдзвонюють контактних осіб та родичів для перевірки позичальника.
 5. Можуть оформити договір з клієнтом, у якого є невелика кредитне навантаження.

До мінусів жінка віднесла наступні пункти:

 • при отриманні відмови нову заявку можна подати тільки через 30 днів;
 • високий відсоток, що становить 1,5% на добу, коли у інших подібних компаній можна отримати позику більше вигідними ставками;
 • іноді можуть затримувати прийняття рішення і видачу грошей до доби.

Положительный отзыв о микрокредите в VeroCash

Як видно з огляду, компанія володіє багатьма позитивними якостями. Істотними недоліками можна вважати тільки завищені відсотки і в деяких ситуаціях затримки з видачею грошей. Навіть до боржників мікрофінансових організація VeroCash ставиться лояльно і пропонує реструктуризацію боргу.

Якщо Ви вже стали клієнтом фінансової установи ВероКеш, то ми просимо поділитися своїм досвідом з іншими користувачами і детально розповісти про позитивні і негативні якості онлайн-сервісу. Ваша думка дозволить скласти повне уявлення про компанію VeroCash.

Оновлено:
06.09.2021 в 17:32
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...