Блог колектора Задати питання

VeroCash (Веро Кеш) — оформлення онлайн кредиту

VeroCash (Веро Кеш) — оформлення онлайн кредиту

Імовірність схвалення

98%

Отримати гроші

Фінансова установа ТОВ "IЗI КРЕДИТ" діє на підставі ліцензії, отриманої в 2009 році української Нацкомісією. Короткострокові позики видаються компанією через онлайн-ресурс VeroCash. Для оформлення договору новому клієнтові потрібно пройти реєстрацію на сайті і заповнити анкету.

Сума до:5 000 грн.
Ставка:0,0%
Термін:До 30 днів

Результати пошуку за запитом:

На карту
Сума500-5000 грн
Термін30 днів
Ставка в день0,0%
Переплата від98
Вік18+ років
ДокументиПаспорт та ІПН
Швидкість розгляду заявки11 хвилин
Швидкість виплатиМиттєво після схвалення
Ідентифікаціяверифікація карти
Графік роботицілодобово
 • вік 18+
 • Перший кредит під 0%
 • Цілодобова робота фахівців
 • Обробка заявки займає всього 11 хвилин
 • Без прихованих платежів і комісій
 • На будь-яку банківську карту
 • Можливість оформити кредит з поганою кредитною історією

Свідоцтво про реєстрацію: ФК №1394 от 30.04.2020

Ліцензія Нацкомфінпослуг: №905 від 19.05.2020

В огляді ми докладно розповімо не тільки про те, як оформити позику в мікрофінансової організації VeroCash, а й розповімо про нюанси, що впливають на отримання схвалення за заявкою. Крім цього, Ви дізнаєтеся про правила кредитування і вимоги до позичальника.

Переваги та недоліки кредиту в Веро Кеш

Ми вивчили відгуки клієнтів фінансової установи VeroCash з різних сайтів і на їх основі склали позитивні і негативні характеристики компанії. Таким чином, Ви можете скласти більш повне уявлення про якість послуг.

До плюсів багато клієнтів віднесли наступні пункти:

 1. Проста анкета позичальника, в якій не потрібно надавати офіційні довідки про доходи.
 2. Швидкий розгляд заявок і видача грошей на банківську карту протягом 20 хвилин.
 3. Підвищення лімітів при повторному зверненні.
 4. Цілодобова робота сайту.
 5. При повторних зверненнях не потрібно заповнювати анкету, оскільки дані зберігаються в базі мікрофінансової організації.
 6. Можливо пролонгувати договір.
 7. Допускається дострокове погашення з перерахунком відсотків.
 8. При простроченнях немає дзвінків з погрозами родичам.

З негативних моментів багато хто відзначив наступні пункти:

 • високу ставку;
 • іноді рішення з видачі позики затримується до доби;
 • максимально можна отримати 5 000 гривень.

Умови кредиту в VeroCash

Мікрофінансових організація VeroCash висуває такі вимоги до потенційного позичальника:

 • вік від 18 років;
 • громадянство України.

Для оформлення позики потрібно надати контактну інформацію, а також дані паспорта і номер ІПН. Додатково збирати довідки про доходи не потрібно.

Стандартна ставка становить 1,49% щодня, але в дні проведення акцій вона може значно знижуватися. Термін кредитування від 5 до 30 днів. Запросити можна від 800 до 5000 гривень, але остаточне рішення приймає фахівець організації.

Можливі причини відмови в кредиті

Фінансова установа VeroCash укладає кредитні договори в 96% звернень. При цьому позику можуть отримати навіть ті клієнти, які мають непогашені боргові зобов’язання в банках. У даній ситуації враховуються:

 • відсутність прострочень;
 • платоспроможність.

Відмова в укладенні договору позики з онлайн-сервісом VeroCash можна отримати, якщо неправильно заповнити анкету або свідомо внести в неї неправдиву інформацію.

Причиною негативної відповіді за поданою заявкою можуть стати такі ситуації:

 1. В анкеті прізвище, ім’я та по батькові вказані не українською мовою.
 2. Є помилки і помилки в даних.
 3. У клієнта зіпсована кредитна історія.
 4. Позичальник не відповідає вимогам організації.
 5. На банківській картці менше 10 гривень, вона є неіменної і випущена не українським банком.

Що робити, якщо заявка не схвалена?

Звертаємо Вашу увагу на те, що за правилами мікрофінансової організації VeroCash подати повторно заявку на отримання кредиту можна тільки через 30 днів. Тому уважно перевіряйте всі поля анкети, а також заповнюйте всі рядки, щоб не було пропусків.

Як оформити кредит в ВероКеш?

Для отримання позики необхідно пройти реєстрацію особистого кабінету на сайті VeroCash. На головній сторінці в онлайн-калькуляторі потрібно вибрати суму кредиту і термін погашення. Справа відобразиться повна інформація за договором, а саме розрахунок ставки і крайня дата сплати боргу.

Информация для оформления кредита VeroCash

Після переходу по кнопці Оформити кредит відкриється сторінка, на якій потрібно заповнити номер мобільного телефону і повторити символи з капчі.

Регистрация на сайте VeroCash

На телефон надійде повідомлення з коротким кодом. Його потрібно продублювати в з’явилася нижче рядку. Таким чином, Ви підтверджуєте свій контактний номер, який надалі буде служити логіном від особистого кабінету.

Ввод кода из смс при регистрации на сайте VeroCash

На цьому завершується реєстрації облікового запису і система переводить Вас до заповнення анкети позичальника. Вносити відомості потрібно максимально повно, не пропускаючи полів, а персональні дані вказувати на українській мові.

В особистому кабінеті

Розглянемо покроково всі розділи анкети позичальника на онлайн-ресурсі VeroCash, щоб Ви мали повне уявлення про правила заповнення.

Спершу заповнюються “Персональні дані”. Клієнтові потрібно вказати:

 • прізвище, ім’я та по батькові відповідно до паспорта;
 • дату народження;
 • адреса електронної пошти, як запасний контакт.

У розділі “Паспортні дані” вноситься інформація з документа, а також вказується номер ІПН позичальника. Зверніть увагу, що інформація про організації, що видала документ, заповнюється українською мовою.

Крім цього, в даному розділі буде потрібно внести відомості про реєстрацію та фактичного проживання, якщо воно відрізняється від прописки.

Для блоку “Соціальні відомості” заповнюються такі поля:

 • наявне повне закінчену освіту;
 • соцстатус клієнта;
 • наявність утриманців до 18 років;
 • дані про роботодавця, в тому числі і неофіційному працевлаштуванні;
 • щомісячний дохід.

На останньому етапі необхідно надати реквізити банківської картки. Вона повинна бути оформлена на заявника, випущена українським банком і мати позитивний баланс. У момент перевірки з її рахунку можуть бути зняті до 10 гривень. Після верифікації вони знову будуть доступні.

Дана міра необхідна для перевірки клієнта онлайн-сервісу Веро Кеш на платоспроможність.

Способи оплати кредиту

Провести оплату на користь фінансової установи VeroCash за допомогою таких дій:

 1. В особистому кабінеті на сайті організації за реквізитами банківської карти.
 2. У терміналі самообслуговування, вибравши розділ платежі і компанію ВероКеш.
 3. У касі будь-якого українського банку, вказавши в квитанції свої прізвище, ім’я та по батькові, а також номер договору і реквізити одержувача.
 4. В інтернет-банкінгу свого банку.

Боргові зобов’язання вважаються закритими тільки при повному надходженні суми на рахунок мікрофінансової організації з урахуванням відсотків на день зарахування. При оплаті через термінали і каси банків фінанси можуть надходити одержувачу протягом 3 робочих днів. Тому заздалегідь проводите платежі, щоб не потрапити в список боржників.]

Реквізити Веро Кеш

Для оплати кредиту через сторонні сервіси необхідно в квитанції вказувати повні реквізити мікрофінансової організації VeroCash:

 • ЄДРПОУ 36183990;
 • п / р 265063309;
 • в АТ “Райффайзен БАНК АВАЛЬ” у м. Київ;
 • МВО 380805.

У призначенні платежу обов’язково заповнити:

 • номер договору;
 • ПІБ позичальника;
 • номер ІПН.

Що робити, якщо допустив прострочення?

Згідно відгуками клієнтів мікрофінансових організація Верокеш лояльно ставиться до боржників. При простроченні співробітники не дзвонять з погрозами позичальникам і їхнім родичам.

Згідно з угодою з першого дня невиплати боргу буде нараховуватися підвищений відсоток. Після закінчення місяця компанія ВероКеш передає негативну інформацію про боржника в базу кредитних історій.

Згідно з українським законодавством Веро Кеш також має право звернутися до суду з позовом про стягнення боргу та відсотків за користування грошима з позичальника.

Продовження кредитного договору

Онлайн-сервіс VeroCash надає послугу з продовження термінів кредитування, якщо в клієнта виникли непередбачені фінансові труднощі. Для оформлення пролонгації необхідно виплатити одноразово всі нараховані відсотки на даний момент. Зробити це краще через особистий кабінет, так як в даному випадку гроші надходять на рахунок без затримки. А також в онлайн-сервісі Ви побачите точну суму боргу на сьогоднішній день і не помилитеся з розрахунками.

Зверніть увагу на нюанси:

 1. Продовження термінів оформляється до 12 разів по одному кредитним договором.
 2. За замовчуванням пролонгація встановлюється на той же термін, на який було оформлено позику, але можна встановити максимальний період в 30 днів.
 3. Оформити послугу можна до настання крайнього терміну виплати позики.
 4. При продовженні договору протягом 5 днів після настання дати погашення боргових зобов’язань, буде потрібно виплатити всі нараховані відсотки за договором, а також штрафи і пені.

При оформленні продовження термінів кредитування поновлюється нарахування відсотків за договором, але відсутній неустойка. А також не подається негативна інформація про клієнта в базу кредитних історій. Таким чином, можна зберегти свою репутацію і заощадити на переплату.

Реструктуризація та рефінансування

На офіційному сайті онлайн-ресурсу VeroCash немає інформації щодо можливого оформлення реструктуризації боргу. Але вивчаючи відгуки позичальників можна побачити коментарі, в яких йдеться про пропозицію співробітників ВероКеш оформити новий договір з анулюванням всіх штрафів і пенею.

Ліцензія ВероКеш

Перед подачею заявки на отримання кредиту рекомендується ознайомитися з документами мікрофінансової організації VeroCash. Це дозволить Вам дізнатися про відповідальність сторін, а також переконатися в легальності компанії.

 1. Правила видачі позик населенню України.
 2. Зразки кредитних договорів.
 3. Юридична інформація про мікрофінансової організації ВероКеш.
 4. Свідоцтво.

Промокодом VeroCash

Періодично онлайн-сервіс VeroCash проводить акції, за якими пропонується скористатися промокодом. Вони дозволяють поліпшити умови по кредитах шляхом зниження ставки.

Дізнатися про актуальні пропозиції можна на офіційному сайті компанії ВероКеш в розділі “Акції” або на сторінці в Фейсбуці.

Як видно з огляду, мікрофінансових організація VeroCash лояльно ставиться до своїх позичальників і боржникам. Оформити позику можна цілодобово через особистий кабінет, попередньо заповнивши невелику анкету. Гроші надходять на банківську карту протягом 20 хвилин.

Якщо Ви вже користувалися послугами онлайн-сервісу VeroCash, то ми просимо поділитися своїм досвідом з іншими клієнтами і розповісти про плюси і мінуси компанії. Ваша думка дозволить скласти найбільш точне уявлення про якість послуг, що надаються фінансовою організацією VeroCash.

Оновлено:
06.09.2021 в 17:32

Загальна оцінка компанії