Блог колектора Задати питання

Особистий кабінет ВероКеш (VeroCash) – вхід, реєстрація

08.10.2019 в 14:38

Фінансова установа ВероКеш надає послуги з видачі мікропозик і оформлення розстрочок населенню України. Обслуговування клієнтів проводиться виключно через онлайн-сервіс. Тому новому клієнтові потрібно пройти реєстрацію на офіційному сайті компанії і заповнити анкету з персональними даними.

В огляді ми викладемо покрокову інструкцію по створенню особистого кабінету на VeroCash, а також опишемо його функціонал.

Главное изображение на сайте VeroCash

Функції та можливості особистого кабінету

Обліковий запис клієнта ВероКеш повністю замінює обслуговування в наземному офісі. Тому функціонал сервісу наділений такими повноваженнями:

 1. Подача нових заявок на отримання позики в більш спрощеному варіанті. Буде потрібно вказати тільки суму до отримання та термін кредитування.
 2. Проведення оплати за реквізитами банківської карти. Вважається найбільш сприятливим варіантом для погашення боргових зобов’язань, так як гроші надходять на рахунок без затримки.
 3. Отримання інформації за чинним договором. Система оновлює інформацію щодня і при надходженні грошей на рахунок. Ви можете бачити наступні дані: залишок боргу, нараховані на сьогоднішній день відсотки, крайній термін погашення. При наявності боргу з’являються додаткові рядки: нараховані штрафи та пені.
 4. Персональні відомості клієнта, його контактна інформація, дані про роботодавця і доходи. Допускається зміна внесених даних при їх зміні. Наприклад, змінився паспорт або прізвище позичальника.
 5. В налаштуваннях профілю можна змінити логін і пароль від особистого кабінету. При цьому варто враховувати, що при оплаті через платіжні термінали потрібно вказувати ті контакти, які були вписані в заявку на отримання позики.

Реєстрація в кабінеті ВероКеш

Для оформлення кредиту новому клієнтові потрібно пройти реєстрацію на сайті ВероКеш. для цього заздалегідь приготуйте:

 • паспорт громадянина України;
 • ІПН;
 • банківську карту, випущену на Ваше ім’я української комерційною організацією;
 • стільниковий телефон.

На головній сторінці сайту розташований онлайн-калькулятор. У ньому потрібно задати суму кредиту і термін його погашення. При первинному зверненні можна запросити до 5000 гривень строком до 30 днів.

Справа відображається інформація за кредитним договором:

 • сума переплати з урахуванням всіх відсотків;
 • крайній термін погашення;
 • повний розрахунок позики.

Информация о кредите в VeroCash

Система запропонує вказати в першому рядку номер Вашого стільникового телефону, а в другій потрібно буде повторити символи капчи. Якщо Вам незрозумілий набір букв і цифр, то його можна оновити, натиснувши ліворуч на круглу стрілку.

Форма регистрации на сайте VeroCash

На вказаний номер мобільного практично відразу прийде СМС-повідомлення з унікальним чотиризначним кодом. Повторіть його на наступному етапі, щоб підтвердити контакт.

Зверніть увагу, що номер стільникового надалі служитиме логіном від особистого кабінету на сайті VeroCash.

Ввод кода из смс для подтверждения номера телефона на сайте VeroCash

Як тільки Ви підтвердите номер стільникового, система перенаправить в анкету позичальника. У ній потрібно заповнити всі розділи. Зверніть увагу, що персональні відомості вносяться тільки українською мовою. В іншому випадку у видачі позики буде відмовлено.

Розділи анкети позичальника:

 1. “Персональні дані”. Вноситься особиста інформація по клієнту, а також адресу електронної пошти для розсилки новин і в якості запасного контакту при відновленні пароля.
 2. “Паспортні дані”. Вказати серію і номер документа, а також ким він був виданий і дату видачі. Зверніть увагу, що дані вносяться українською мовою з дотриманням скорочень як у паспорті. Крім цього необхідно вказати номер ІПН. На даному етапі необхідно прикріпити до анкети фото з розкритим паспортом в руках для ідентифікації клієнта та виключення маніпуляцій з боку шахраїв. А також потрібно вказати унікальну фразу, яку повідомить служба безпеки VeroCash.
 3. “Соціальна інформація”. У цьому розділі буде потрібно заповнити наступні поля: соцстатус позичальника, наявність утриманців до 18 років, найменування роботодавця і його контакти. А також вкажіть щомісячний дохід з урахуванням неофіційною його частини. Підтверджуючих документів не вимагається.
 4. На останньому етапі заповнюються реквізити банківської картки клієнта, на яку буде перераховано позику. На її рахунку повинно знаходитися не менше 5 гривень. Гроші на деякий час заморожуються з метою перевірки особи клієнта. Протягом доби вони будуть знову доступні.

На цьому завершується етап формування заявки на сайті VeroCash. Відомості проходять автоматичну перевірку за офіційними баз, в тому числі і в БКІ. Протягом 10 хвилин приймається рішення про видачу кредиту. Дізнатися результат можна з СМС-повідомлення або в своєму обліковому записі.

Вхід в особистий кабінет ВероКеш

Для авторизації в обліковий запис на сайті VeroCash необхідно у верхньому правому кутку головної сторінки перейти по кнопці “Увійти”.

 
Кнопка для входа в систему VeroCash

Спливе вікно, в якому в якості логіна вказується номер мобільного телефону, а в нижньому рядку – пароль.

Форма для входа в личный кабинет VeroCash

Як відновити пароль?

Якщо кодове слово, яке використовується для авторизації в особистому кабінеті VeroCash, було забуто або втрачено, то його можна легко відновити. Для цього увійдіть в форму входу в аккаунт і внизу натисніть на посилання “Забули пароль?”.

Ссылка для восстановления пароля на сайте VeroCash

Для відновлення доступу в особистий кабінет необхідно вказати номер мобільного телефону і продублювати символи капчи в нижньому рядку. Практично відразу поступить повідомлення на стільниковий з новим кодом. Використайте його для авторизації в системі.

При возникновении проблем при входе - подтверждение происходит через смс

Після входу в обліковий запис замініть пароль на постійний через настройки особистого кабінету. Не використовуйте для цього простий набір символів. Краще застосувати латинські букви різного регістра спільно з цифрами. В такому випадку обліковий запис буде надійно захищена від несанкціонованого відвідування.

Служба підтримки

Якщо у Вас виникли труднощі при реєстрації, авторизації або відновлення даних, то зверніться за допомогою до фахівців мікрофінансової організації VeroCash. Менеджери також готові проконсультувати за умовами кредитування.

Телефон Служби підтримки VeroCash: + 380-67-338-65-38.

Якщо немає можливості набрати номер оператора, то можна відправити повідомлення через соціальну мережу Фейсбук або на електронну скриньку компанії: info@verocash.com.ua.

В огляді ми крок за кроком розписали всі етапи реєстрації особистого кабінету на сайті української мікрофінансової організації VeroCash. Як видно анкета досить проста. Невелика складність може полягати в прикріпленні фото з паспортом в руках. Але дана говорить про серйозність організації і небажанні видавати гроші шахраям, які надають відомості про інших громадян. Тому варто поставитися до процедури з розумінням.

Якщо Ви вже оформляли позику в мікрофінансової організації VeroCash, то ми просимо поділитися своїм досвідом з іншими користувачами і детально описати плюси і мінуси онлайн-сервісу. Ваша думка дозволить скласти найбільш повне уявлення про послуги компанії.

Оновлено:
20.03.2021 в 12:47
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...