Блог колектора Задати питання

Особистий кабінет Мега Гроші – вхід, реєстрація, можливості

08.10.2019 в 10:18

Мікрофінансових організація Мега Гроші діє на території України, надаючи послуги з видачі позик через онлайн-ресурс. Особистий кабінет організації наділений всім необхідним функціоналом, які вигідно відрізняються відвідування наземного офісу. Новим клієнтам для подачі заявки необхідно спершу пройти реєстрацію і заповнити персональну анкету позичальника.

В огляді ми докладно розповімо про те, як зареєструвати особистий кабінет на сайті Мега Грошi, а також детально опишемо його можливості, щоб Ви зрозуміли його значимість.

Функції та можливості особистого кабінету

У зв’язку з тим, що сервіс МегаГроші не має наземних офісів обслуговування і послуги надаються виключно дистанційно, то особистий кабінет володіє всім необхідним клієнту функціоналом:

 1. Заповнення нових заявок на кредит без зазначення персональних даних. Вони беруться з первинної анкети, яку клієнт заповнює при реєстрації аккаунта. Тому на повторний запит йде менше 5 хвилин.
 2. Інформація за чинним договором. Клієнт може переглядати відомості за нарахованими відсотками на поточний день, повну суму до погашення і крайній термін кредитування. Якщо вже утворилася прострочення, то також буде видно нараховані пені і штрафи.
 3. Проведення оплати за прикріпленою банківської карти. Спосіб вважається найбільш зручним, так як зарахування грошей відбувається моментально.
 4. Зміна персональних відомостей. Функція необхідна, якщо клієнт змінив особисті дані, контакти або поміняв банківську карту.

Реєстрація в кабінеті Мега Гроші

Створення облікового запису на онлайн-сервісі Мега Гроші проходить спільно з заповненням анкети позичальника. Для цього необхідно на головній сторінці сайту в онлайн-калькуляторі вибрати суму до отримання та термін кредитування.

Зверніть увагу, що знижки надаються тільки до суми в 3 000 гривень. Вказуючи великі ліміти при первинному зверненні, Ви ризикуєте отримати відмову або схвалення, але з більш низькою сумою.

Справа з’явиться розрахунок за договором, де відображається інформація за датою повернення позики, нарахованими відсотками за весь період, а також варіанти оплати при пролонгації.

Онлайн-калькулятор на сайте МегаГрошi

Після переходу по кнопці “Продовжити” відкривається анкета, що складається з п’яти розділів:

 1. Особисті дані.
 2. Паспортні дані.
 3. Адреса і рід занять.
 4. Платіжні дані.
 5. Документи.

Всі їх потрібно заповнити повністю, без помилок і помилок. Зверніть увагу, що персональні відомості на сайті МегаГрошi вказуються тільки українською мовою, як в паспорті.

У першому блоці заповніть наступні поля:

 1. Прізвище, ім’я та по батькові.
 2. Номер ІПН.
 3. Контактна інформація.
 4. Визначити пароль від особистого кабінету і повторити його в рядку поруч.

Внизу потрібно ознайомитися з Правилами кредитування від мікрофінансової організації МегаГрошi, перейшовши за посиланням. Потім поставити в знак згоди “галочку” в тому ж рядку. А ось від розсилки можна відмовитися, щоб не засмічувати свою пошту.

Заполнение паспортных данных и ознакомление с договором на сайте МегаГрошi

На стільниковий телефон буде висланий одноразовий код. Продублюйте його в рядку, що з’явився, для підтвердження внесеної інформації і продовження реєстрації.

Верификация кода с помощью смс кода на сайте МегаГрошi

Після ідентифікації заповніть по порядку всі розділи анкети на МегаГрошi.

В “паспортних даних” зазначаються серія, номер і дата документа, а також прописується орган, що видав паспорт громадянина України.

У блоці “Адреса і рід занять” необхідно заповнити наступні поля:

 1. Повні реєстраційні дані. Якщо фактичне проживання відрізняється від прописки, то його також потрібно вказати повністю.
 2. Вид володіння майном.
 3. Термін проживання за даною адресою.
 4. Назва роботодавця навіть якщо Ви працюєте у нього неофіційно.
 5. Контакти відділу кадрів або керівника.
 6. Щомісячний дохід з урахуванням неофіційною його частини.

Розділ “Платіжні дані” необхідний для того, щоб прикріпити до особистого кабінету МегаГрошi банківську карту. На неї буде перерахований позику, а також в подальшому по ній можна проводити платежі в рахунок погашення боргу.

Внесіть номер карти, термін дії її терміну дії та короткий код на зворотному боці. На час перевірки, але не більше доби, на картковому рахунку заморожується до 2 гривень. Це необхідно для перевірки клієнта. Пізніше сума буде знову доступна до використання.

Вимоги до банківської карти:

 1. На ній вказано ім’я заявника.
 2. Позитивний баланс не менше 5 гривень.
 3. Випущена будь-яким українським банком.

На останньому етапі в розділі “Документи” система зажадає прикріпити скани паспорта з основною інформацією і пропискою.

Вхід в особистий кабінет Мега Гроші

Для авторизації використовуйте тільки офіційний сайт Мега Гроші, де для входу необхідно у верхньому рядку меню праворуч перейти по кнопці “Вхід”.

Кнопка входа в личныйкабинет на сайте МегаГрошi

З’явиться вікно, в якому треба в полі логін вказати електронний ящик або номер ИНН, а в нижньому рядку – пароль, заданий при реєстрації.

Вход на сайт МегаГрошi с промощью логина и пароля

Як відновити пароль?

Коли пароль від особистого кабінету Мега Гроші забутий або загублений, його можна відновити. Тому наново реєструватися на сайті не потрібно.

У формі входу в аккаунт внизу перейдіть за посиланням “Забули пароль?”.

Кнопка для восстановления пароля на сайте МегаГрошi

На наступному етапі введіть логін і внизу виберіть варіант відправки одноразового коду : на електронну пошту або мобільний телефон.

Ввод данных для получения инструкции по восстановления пароля

Після авторизації встановіть в налаштуваннях особистого кабінету постійний пароль.

Служба підтримки

На сайті і в облікового запису клієнта Мега Гроші є вся необхідна інформація, але іноді громадянам потрібна допомога або консультація. З усіх питань, щодо роботи мікрофінансової організації, можна звертатися до фахівців Центру підтримки за номером: 0-800-30-12-12. Менеджери відповідають щодня незалежно від вихідних і святкових днів з 9:00 до 21:00.

Зверніть увагу, що дзвонити можна безкоштовно з усіх стаціонарних і мобільних пристроїв, що знаходяться в межах України.

Як видно з огляду, зареєструватися в мікрофінансової організації МегаГрошi не складно. Досить вказати всі основні відомості про себе. При цьому немає необхідності підтверджувати доходи, так як в анкеті вносяться відомості зі слів клієнта.

Якщо Ви вже користувалися послугами фінансової установи МегаГрошi, то ми просимо поділитися своїм досвідом і розповісти більш докладно про переваги і недоліки сервісу. Ваша думка дуже важлива для нас, так як на його основі ми можемо скласти рейтинг мікрофінансових компаній і оцінити якість їх послуг.

Оновлено:
19.03.2021 в 22:26
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...