Блог колектора Задати питання

Особистий кабінет CashUp (Кеш Ап) – реєстрація, вхід, функції

01.08.2019 в 15:55

Мікрокредітной організація CashUp діє на території України з 2016 року. Займається кредитуванням населення на короткі терміни через оформлення електронної заявки на веб-ресурсі. В огляді ми докладно розповімо про те, як пройти реєстрацію особистого кабінету на сайті КешАп, а також опишемо його функціонал.

Функції та можливості особистого кабінету Кешап

Обліковий запис користувача на сайті CashUp дозволяє оперативно управляти кредитним договором, одержувати консультацію фахівців компанії, проводити оплату і направляти нові запити. Після проходження реєстрації персональні дані клієнта зберігаються в базі КешАп, що дає можливість в наступні рази подавати заявки на отримання позики набагато швидше.

Функціонал особистого кабінету CashUp дозволяє клієнтам користуватися наступними можливостями:

 1. вносити зміни в персональну інформацію;
 2. оформляти заявки на отримання позики;
 3. відслідковувати історію кредитного договору: строки сплати та суми до оплати;
 4. проводити онлайн платежі через банківську карту;
 5. направляти звернення до Служби підтримки.

Реєстрація в кабінеті Cash Up

У мікрофінансової організації CashUp кожен новий клієнт повинен перед подачею заявки на отримання позики пройти реєстрацію в особистому кабінеті. Процедура не займе більше 15 хвилин і вимагає внесення інформації щодо персональних даних, паспорта громадянина України, номера ІПН і реквізитів банківської карти. Додаткові довідки про доходи не потрібні.

На головній сторінці мікрофінансової організації КешАп розташований онлайн-калькулятор. У ньому потрібно вказати параметри кількості:

 • сума кредиту (для нових клієнтів до 4000 грн.);
 • термін повернення (до 30 днів).

Справа з’явиться інформація по переплати і терміну погашення. Якщо у Вас є промокод, отриманий від одного, то його потрібно вказати, натиснувши на відповідний рядок. Якщо умови влаштовують Вас, то перейдіть до створення особистого кабінету, клікнувши на кнопку “Отримати кредит”.

Выбор суммы кредита и срока его покашения на сайте CashUp

Наступним етапом система запропонує два варіанти створення особистого кабінету:

 • Прискорена реєстрація: через вхід в інтернет-банкінг за логіном і паролем. Спосіб підходить для клієнтів наступних комерційних організацій: ПриватБанк, Мобiльна, Конкорд, Банк Пiвденний і Monobank. Переходячи на сторінку банку Ви погоджуєтеся з передачею персональних даних мікрофінансової організації КешАп. Тому дана процедура вважається прискореної, так як не вимагає ручного заповнення анкети позичальника.
 • Проста реєстрація: введення персональних відомостей клієнта мікрофінансової організації CashUp.

Прохождение регистрации на сайте CashUp

Розглянемо більш докладно другий варіант реєстрації особистого кабінету.

Відкриється форма, в якій потрібно заповнити наступні поля:

 • номер стільникового телефону;
 • Адреса електронної пошти;
 • задати пароль від особистого кабінету, що містить не менше 6 символів.

Внизу ознайомитися з правилами надання кредитів в компанії CashUp, перейшовши за відповідним посиланням, і поставити знак “галочка” в цьому рядку.

Регистарция нового пользователя на сайте CashUp

Після цього відкривається анкета позичальника, яка містить наступні розділи:

 1. “Особиста інформація”: прізвище, ім’я та по батькові позичальника, його контакти, дата народження і стать.
 2. “Домашня адреса”: інформація за пропискою і фактичного проживання.
 3. “Соціальна інформація”: освіта, сімейний стан, склад сім’ї, серія і номер паспорта та ІПН.
 4. “Сфера діяльності”: сфера діяльності організації, найменування компанії, контакти організації, дата працевлаштування, щомісячний дохід і витрата в гривнях.
 5. “Реквізити карти”: заповнення номера картки, дата закінчення її терміну дії та код на зворотному боці. На рахунку повинно знаходитися не менше 2 грн.
 6. “Підтвердження”: перевірити суму і термін кредиту. При бажанні дані можна змінити. Нижче заповнити наступні поля: мета отримання позички, додатковий телефон контактної особи.

Этапы заполнения анкеты заемщика на сайте CashUp

Зверніть увагу, що всі відомості, що вносяться до анкети позичальника повинні заповнюватися українською мовою. Ухвалення рішення проходить протягом 5 хвилин. Після закінчення терміну система оповіщає про схвалення або відхилення заявки на отримання позики.

Вхід в особистий кабінет Кеш Ап

Відразу ж після проходження реєстрації облікового запису клієнти можуть заходити на свою сторінку в будь-який зручний для себе час. При цьому неважливо рішення по заявці. Персональна інформація зберігається в базі компанії КешАп і позичальники завжди мають можливість відправляти нові заявки на отримання позики або керувати своїми фінансами.

Для авторизації клієнта в особистому кабінеті потрібно зайти на сайт CashUp і в правому верхньому куті клікнути на кнопку “Вхід”.

Вход в систему компании CashUp

У формі потрібно заповнити два рядки:

 • логін, тобто номер стільникового або адресу електронної пошти, вказані при реєстрації особистого кабінету;
 • пароль, придуманий при створенні облікового запису.

Ввод логина и пароля на сайте CashUp

Як відновити пароль

Іноді користувачі забувають секретний код від свого особистого кабінету і не можуть увійти в нього, щоб провести фінансові операції або направити заявку на отримання позики в CashUp. Не варто впадати у відчай і намагатися створити нову сторінку.

Дані можна відновити через форму входу в особистий кабінет, де під логіном і паролем потрібно перейти за посиланням “Нагадати”.

Кнопка для восстановления пароля в системе CashUp

З’явиться рядок, в якій потрібно вказати стільниковий телефон або адресу електронної пошти.

Окно для восстановления пароля в системе CashUp

Залежно від обраного способу відновлення пароля від особистого кабінету (телефон або пошта), на вказаний контакт надійде повідомлення з одноразовим кодом. Його потрібно використовувати для авторизації в особистому кабінеті на сторінці CashUp. Після авторизації потрібно задати новий код доступу.

Сума до:4 000 грн.
Ставка:0,01%
Термін:До 30 днів
 • Кредит на карту за 7 хвилин
 • вік 18+
 • цілодобово
 • проста анкета
 • Можливість дострокового погашення без відсотків
 • Без довідок та поручителів
 • без застави
 • Тільки паспорт і ІПН

Служба підтримки

У зв’язку з тим, що клієнти направляють заявки самостійно через сервіс КешАп у них нерідко виникають питання різного характеру. Оператори Служби підтримки готові допомогти у вирішенні наступних проблем:

 1. проходження реєстрації та авторизації на сайті мікрофінансової організації CashUp;
 2. консультації по кредитним продуктам;
 3. проведення оплати через обліковий запис;
 4. зміна персональних відомостей про клієнта;
 5. продовження кредитного договору.

Основний спосіб звернення за допомогою вважається дзвінок на Гарячу лінію. У мікрофінансової організації КешАп можна зателефонувати за наступними телефонами:

Останні три номери працюють за таким режимом з 9:00 до 21:00 незалежно від вихідних і святкових днів.

Якщо немає можливості набрати номер оператора Гарячої лінії, то можна написати повідомлення через онлайн-форму.

Як видно з огляду, для реєстрації особистого кабінету потрібно підготувати паспорт громадянина України, ідентифікаційний код і банківську карту. Сама процедура займає не більше 10-15 хвилин. Перевірка анкети позичальника проводить система. Тому перевіряйте введені відомості на наявність помилок, помилок і пам’ятайте, що дані вказуються строго українською мовою.

У будь-якій незрозумілій ситуації завжди можна звернутися за допомогою в Службу підтримки, де досвідчені оператори проконсультують з усіх питань, пов’язаних з діяльністю мікрофінансової організації.

Якщо Ви вже реєстрували особистий кабінет на сайті CashUp, то ми просимо поділитися своїм досвідом і детально розповісти про позитивні і негативні моменти. Ваш відгук може допомогти іншим користувачам правильно заповнити анкету і скласти реальне уявлення про сервіс компанії.

Оновлено:
02.12.2023 в 15:54
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...