Блог колектора Задати питання

Особистий кабінет Бізнес Позика – вхід і реєстрація

28.09.2019 в 09:38

Фінансова установа Бізнес Позика надає послуги з видачі позик українським підприємцям. Оформити кредит можна в наземному офісі і через онлайн-ресурс. У другому випадку заявку можна подавати в будь-який зручний час. Тому даний спосіб найбільш затребуваний серед клієнтів компанії.

В огляді ми докладно розповімо про всі етапи реєстрації особистого кабінету на сайті Бізнес Позика, а також опишемо його функціонал, щоб Ви знали про переваги аккаунта.

Функції та можливості особистого кабінету

Обліковий запис на онлайн-ресурсі Бізнес Позика дозволяє клієнту компанії отримувати інформацію за договором, проводити оплату і подавати нові заявки. Особистий кабінет – це свого роду офіс, доступний в будь-який зручний час і незалежно від місцезнаходження позичальника, що дуже важливо для людей, які ведуть бізнес.

В акаунті можна скористатися наступними сервісами:

 1. Переглянути інформацію за чинним договором: графік платежів, залишок боргу, нараховані відсотки, пені та штрафи за їх наявності.
 2. Прикріпити банківську карту для проведення платежів.
 3. Направити звернення до Служби підтримки.
 4. Роздрукувати договір.

Реєстрація в кабінеті Бізнес Позика

Для створення реєстрації на сайті Бізнес Позика необхідно в правому верхньому кутку перейти по кнопці “Особистий кабінет”.

Кнопка для входа в личный кабинет на сайте Бізнес Позика

У формі авторизації, що відкрилася, внизу перейдіть по посиланню “Реєстрація”.

Особистий кабінет Бізнес Позика - вхід і реєстрація

На наступному кроці треба в першому рядку вказати своє ім’я російською мовою, а в нижній – номер телефону для зв’язку менеджера з Вами.

Ввод имени и номера телефона для регистрации на сайте Бізнес Позика

Потім заповнюється заявка на кредит. Для цього в блоці “Особисті дані” вкажіть такі відомості:

 1. Ваші прізвище та по батькові. Ім’я вже буде введено в рядок з попереднього етапу.
 2. Дата народження.
 3. Місто проживання.
 4. Паспортні дані.
 5. Номер ІПН.

У другому блоці буде потрібно вказати адресу електронної пошти.

Внизу перейдіть за посиланням “Загальні положення та умови”, виділеної синім кольором, щоб ознайомитися з інформацією. Тільки після ознайомлення з документом встановлюйте знак “галочка” в якості згоди.

Особистий кабінет Бізнес Позика - вхід і реєстрація

Після переходу по кнопці “Далі” заявка потрапляє в обробку фахівцям Бізнес Позика. На екрані з’явиться повідомлення про час роботи менеджерів і про те, що найближчим часом вони зателефонують Вам на вказаний номер.s

Приготуйтеся назвати паспортні дані та додаткову інформацію про Ваш бізнес і доходи. Після схвалення відкриється доступ в особистий кабінет, а для остаточного оформлення позики потрібно з усіма оригіналами документів прийти в найближчий офіс компанії Бізнес Позика.

Вхід в особистий кабінет Бізнес Позика

Якщо Ви вже отримали позику, то можете повноцінно користуватися своїм акаунтом. Для входу в нього необхідно на головній сторінці Бізнес Позика в верхньому рядку справа перейти по кнопці “Особистий кабінет”.

Відкриється форма, в якій в першому рядку вказується номер мобільного, а в другій – пароль, присвоєний Вам при підписанні кредитного договору.

Особистий кабінет Бізнес Позика - вхід і реєстрація
Увійти до особистого кабінету Бiзнес Позикi

Як відновити пароль?

Якщо Ви забули кодове слово, то не варто турбуватися, так як його можна легко задати новий пароль від особистого кабінету. Для цього в формі авторизації внизу перейдіть за посиланням “Забули пароль?”.

Для ідентифікації особи на наступному кроці заповніть номер мобільного і ІПН.

Особистий кабінет Бізнес Позика - вхід і реєстрація
Вказати номер телефону

Якщо всі дані були вказані правильно, то система Бізнес Позика відправить на Ваш стільниковий телефон тимчасовий код доступу. Пройдіть по ньому в свій особистий кабінет і в настройках задайте постійний пароль.

Служба підтримки

При виникненні труднощів при реєстрації або авторизації, а також якщо Ви хочете отримати консультацію фінансового фахівця компанії Бізнес Позика, то зателефонуйте за безкоштовним номером: 0-800-211-503.

Години роботи:

 • будні з 9:00 до 20:00;
 • вихідні з 10:00 до 19:00.

Як видно з огляду, мікрофінансових організація Бізнес Позика в онлайн-сервісі приймає тільки заявки на отримання кредиту. Видача здійснюється через офіси компанії. Після схвалення заявки перерахування грошей здійснюється на банківську картку клієнта, а погашення позик тільки через обліковий запис. Тому кожному позичальникові необхідно зареєструватися на сайті. Процедура проста і не потребує багато часу і особливих навичок користування комп’ютером.

Якщо Ви вже користувалися послугами мікрофінансової організації Бізнес Позика, то ми просимо поділитися своїм досвідом і розповісти докладно про позитивні і негативні сторони компанії. Ваша думка дуже важлива для інших клієнтів, які бажають оформити кредит в Бізнес Позика.

Оновлено:
20.03.2021 в 15:09
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...