Блог колектора Задати питання

Credit7 — оформлення онлайн кредиту

Credit7 — оформлення онлайн кредиту

Імовірність схвалення

98%

Отримати гроші

Мікрофінансових організація Credit7 була зареєстрована в березні 2019 року за номером ФК 1177, що зазначено в Свідоцтві. Компанія здійснює діяльність в області кредитування фізичних осіб на термін не більше 30 днів. Для оформлення позику необхідно заповнити онлайн-анкету на сайті Кредіт7 і пройти реєстрацію.

Сума до:4 000 грн.
Ставка:0,01%
Термін:До 30 днів

Результати пошуку за запитом:

На карту
Сума500-4000 грн
ТермінДо 30 днів
Ставка в деньОт 0,01%
Переплата від14 грн
Вік18+ років
ДокументиПаспорт та ІПН
Швидкість розгляду заявкиМоментально
Швидкість виплатиМиттєво після схвалення
ІдентифікаціяПеревірка карти
Графік роботиЦілодобово
 • Кредит на карту за 7 хвилин
 • вік 18+
 • цілодобово
 • проста анкета
 • Можливість дострокового погашення без відсотків
 • Без довідок та поручителів
 • без застави
 • Тільки паспорт і ІПН

Свідоцтво про реєстрацію: ФК №1177 від 19.03.2019

Ліцензія Нацкомфінпослуг: №529 від 04.04.2019

У даного огляді ми докладно розповімо про Преимущества и Недоліки Фінансової установи, а такоже опішемо нюанси подачі заяви на Отримання позики.

Перевеги та Недоліки кредиту в Credit7

Більше 50% активних позічальніків воліють звертатися за позика не в банки, а в мікрофінансові встанови, так як тут є свои Преимущества. Если розглядаті послуги фінансової установи Credit7, то можна відзначіті следующие плюси:

 1. Дистанційне обслуговування. Если Ви вірішілі отріматі позику в Кредіт7, то немає необхідності шукати відділення компании: Досить зайти на офіційний сайт и заповнити анкету позичальника.
 2. Проста реєстрація. Для Отримання позику клієнтові необходимо создать особистий кабінет, в якому нужно вказаті персональні Відомості, контактну інформацію та дані про роботодавця, в тому чіслі и неофіційному. Весь процес займає около 7-10 хвилин.
 3. Швидке Прийняття РІШЕНЬ. После відправкі заявки система перевіряє введені дані течение декількох хвилин и відає решение в особістом кабінеті або в СМС-Повідомленні.
 4. Просте Отримання грошей. Если Вам Було схвалено позику, то гроші надійдуть відразу ж на банківську карту, зазначеним в анкеті позичальника.
 5. Прозорі умови договору. На етапі розрахунку необхідної суми в онлайн-калькуляторі клієнт бачіть все розраховуються відсотки за повний срок кредитування.
 6. Можлівість достроково погашаті позички. За умови договору Кредіт7 клієнт має право достроково закрити боргові зобов’язання з перерахунку відсотків только за период Користування грошима.
 7. Продовження термінів кредитування. Максимальний период, на Який можна Оформити позику, ставити 30 днів. Альо если у клієнта вінікають фінансові Труднощі, то ВІН может продовжіті кредитний договір на следующие 30 діб.
 8. Велика частина людей может без проблем Оформити позику в Кредіт7. Це одна з небагатьох ОРГАНІЗАЦІЙ, яка дает позику громадянам з негативною кредитною історією. Таким чином люди могут спробуваті виправити свой рейтинг платоспроможності среди КОМЕРЦІЙНИХ компаний. Кроме цього, отріматі позику могут студенти, пенсіонери, непрацюючі особи та інші категорії громадян України.

Розглядаючі Преимущества мікрофінансової организации, Варто відзначіті и ее недоліки:

 • если оформляті позику поза дією Акції и без промокодом, то ЩОДЕННИЙ Відсоток Досить високий и ставити 1,9%, что в перерахунку на річний – 693,5%;
 • низька ліміт в 4000 грн. даже для постійніх КЛІЄНТІВ.

Вимоги до позичальника

Для Отримання позику в фінансовій установі Credit7 необов’язково мати офіційне працевлаштування и не нужно надаваті довідки про доходи. Компанія вісуває Такі вимоги до потенційніх КЛІЄНТІВ:

 • вік від 18 років (максимальний не встановлено);
 • українське громадянство;
 • Постійний (можна неофіційний) дохід.

Для подачі заявки на Отримання позику нужно вказаті дані Наступний документів:

 • паспорта громадянина України;
 • ідентіфікаційного податкового номера;
 • реквізити банківської картки, власником якої є позичальник.

Це необходимо для того, щоб Кредіт7 зміг ідентіфікуваті клієнта через Різні бази, Доступні для мікрофінансовіх ОРГАНІЗАЦІЙ и банків України.

Як Оформити кредит?

У компании Credit7 немає наземних офісів, все обслуговування клієнтів проходити дістанційно. Тому для Отримання позики новим Клієнтам нужно спершись пройти реєстрацію особістом кабінету, а после цього заповнити анкету позичальника.

У особістом кабінеті

Розглянемо поетапна весь процес реєстрації облікового запису на сайті Credit7. В онлайн-калькуляторі нужно вказаті суму до Отримання та срок, за Який Ві Готові повернути борг. Справа буде відображатіся інформація з ПОВНЕ розрахунком кредиту за Вказаним период. Если Вас влаштувалі умови, то перейдіть по кнопці “Отріматі гроші”.

Сумма кредита и срок его погашения выбирается в этой форме

Відкриється форма реєстрації особистого кабінету. У верхній частині відображається інформація по заявці на отримання позики. Якщо необхідно змінити умови, то досить клацнути по знаку “ручка” і виправити дані.

У реєстраційній формі заповніть свої прізвище, ім’я, по батькові та контактний телефон.

Регистрация на сайте организации Credit7

На вказаний номер надійде повідомлення з чотиризначним кодом. Його потрібно продублювати в рядку, що з’явився, щоб підтвердити інформацію.

ПОдтверждение номера телефона на сайте Credit7

Після цього відкриється анкета, в якій потрібно вказати такі відомості про себе:

 • дата народження;
 • номер паспорта та ІПН;
 • адреса за пропискою і фактичного проживання;
 • інформація про роботодавця (найменування компанії і контактний телефон);
 • соціальний статус (кількість дітей, сімейний стан, освіту);
 • контакти: адреса електронної пошти та мобільний телефон.

Останнім кроком є ​​заповнення реквізитів банківської карти. Зверніть увагу, що картка повинна бути випущена українським банком і на її рахунку повинно знаходитися не менше 2 гривень. Гроші тимчасово заморожуються до проходження процедури перевірки особистості. Після верифікації блокування знімається.

Якщо компанія Credit7 схвалила заявку на позику, то гроші надходять практично відразу на банківський рахунок клієнта.

Детальніше про оформлення кредиту в Credit7 дивіться в нашому відеоогляді.

Причини відмови в кредиті в компанії “Кредит 7”

Фінансова установа Credit7 відноситься до клієнтів досить лояльно і видає позику навіть тим, у кого є прострочення по кредитах в інших комерційних організаціях. Але все ж іноді клієнти можуть отримати відмову. Причинами цього можуть бути такі чинники:

 1. Заповнення анкети позичальника не українською мовою.
 2. Введення помилкових відомостей і некоректної інформації в заявку.
 3. Низький рівень доходу або висока кредитне навантаження.
 4. Під час перевірки, внесеної інформації, номер телефону позичальника був поза зоною доступу.

Що робити, якщо заявка не схвалена?

Якщо Ви отримали відмову від мікрофінансової організації Credit7, то спершу потрібно проаналізувати відомості, внесені в анкету позичальника, щоб виявити помилки, друкарські помилки і неточності. Якщо вони мали місце бути, то виправте інформацію і направте заявку повторно.

А також можна зателефонувати на гарячу лінію операторам Кредіт7 і з’ясувати причини відмови, а також дізнатися про варіанти виправлення помилок. Телефон доступний по всій території України: 0-800-33-07-33.

Способи оплати та реквізити

Для погашення боргових зобов’язань перед Credit7 клієнти компанії можуть скористатися наступними способами:

 • через сервіс особистого кабінету за реквізитами банківської карти;
 • через термінали самообслуговування ПриватБанку і iBox;
 • через касу будь-якого українського банку за реквізитами Кредіт7.

Реквізити Кредит 7

У тому випадку, коли клієнт Credit7 вирішив погасити борг не через особистий кабінет, а скориставшись сторонніми сервісами, то йому буде потрібно в документі на оплату вказати номер кредитного договору, свій ІПН і реквізити одержувача:

ТОВ “ЛIНЕУРА УКРАIНА”

ЄДРПОУ 42753492

р / с 26506052600502 в АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

МФО 320649

Що робити, якщо допустив прострочення кредиту в Credit7?

Всі штрафні санкції прописані в договорі з мікрофінансової організацією Credit7, з яким клієнт знайомитися до моменту підписання і видачі грошей. Одержати більш детальну інформацію можна в особистому кабінеті в розділі “Мої кредити” або зателефонувавши на гарячу лінію і назвавши персональні дані позичальника: 0-800-33-07-33.

Несвоєчасне погашення боргу влечён до підвищення щоденного відсотка за прострочення, а також компанія має право стягнути борг через суд і передати інформацію про клієнта в базу кредитних історій.

Продовження кредитного договору

Для того щоб не потрапити в список боржників, фінансова установа Credit7 пропонує своїм клієнтам продовжити кредитний договір до 30 днів. Зробити це можна в такий спосіб:

 • до моменту настання крайнього терміну оплати внесіть на свій рахунок в Кредіт7 повну суму розрахованих відсотків за весь період, зазначений у договорі;
 • зателефонуйте в колл-центр за номером 0-800-33-07-33, щоб уточнити надходження грошей і включення послуги пролонгації.

Бонуси і промокодом Credit7

Мікрофінансових організація Credit7 діє на ринку України всього кілька місяців, тому вона потребує залучення нових клієнтів для просування своїх послуг. У компанії постійно проводяться акції зі зниженням ставок по позиках. Ними можуть скористатися як постійні, так і нові клієнти.

Якщо у Вас зареєстрований особистий кабінет, то в ньому можна побачити інформацію за діючими промокодом. Зверніть увагу, що термін їх дії обмежений.

Документи Credit 7 на здійснення фінансової діяльності

Мікрофінансових організація Credit7 діє на території України на підставі виданого Національною комісією Свідоцтва та ліцензії:

Свидетельство о регистрации компании Credit7

Распоряжение на проведение деятельности компании Credit7

Крім вищевказаних документів, Кредіт7 клієнти можуть ознайомитися з наступними:

 • Типовий договір позики. Він носить інформаційний характер, так як при оформленні позики користувачеві надсилається індивідуальний договір, де умови можуть відрізнятися.
 • Додаткова угода до кредитного договору.
 • Правила видачі позичок.
 • Згода на обробку персональних даних.

Гаряча лінія Credit7

Оператори гарячої лінії мікрокредітной організації Credit7 можуть допомогти у вирішенні наступних питань:

 • проходження реєстрації або авторизації на сайті компанії;
 • умови кредитування;
 • продовження договору при неможливості своєчасного погашення;
 • проведення оплати;
 • інформація за чинним кредитним договором;
 • уточнення реквізитів Кредіт7 для оплати через сторонні сервіси.

Зателефонувати на гарячу лінію можна за телефоном 0-800-33-07-33. Режим роботи фахівців:

 • в будні з 9:00 до 20:00;
 • у вихідні з 10:00 до 18:00.

На сайті Credit7 внизу праворуч можна в робочі години поспілкуватися через онлайн-чат. Якщо Ви напишете в неробочий час, то менеджер Кредіт7 передзвонить за вказаною контакту.

Кнопка для обращения в службу поддержки

В анкеті заповніть наступні поля:

 • своє ім’я, щоб фахівець міг звернутися до Вас;
 • контактний телефон;
 • в коментарі можна вказати час для дзвінка, але тільки збігається з графіком роботи гарячої лінії, або питання, що цікавить.

Форма для отправки сообщений в Credit7

Клієнти Кредіт7 можуть направляти офіційні запити і на електронну пошту компанії: info@credit7.ua. В темі листа обов’язково вкажіть коротко суть звернення. Наприклад, скарга, претензія, питання щодо пролонгації та інше.

Соціальні мережі

Компанія Кредіт7, діюча на території України, утворена зовсім недавно і тому поки не має своєї сторінки в популярних соціальних мережах. Але, можливо, незабаром такі сторінки з’являться. Тоді клієнти зможуть отримувати актуальну інформацію, новини або звертатися в підтримку через соцмережі.

Як проїхати

Мікрофінансових організація Credit7 не має наземних відділень, так як пріоритетом вважається робота з клієнтами через веб-ресурс. При необхідності клієнти можуть направляти офіційні звернення на адресу головного офісу: 01030, Київ, вул. Леонтовича, будинок 7.

[Su_gmap address = “01030, Київ, вул. Леонтовича, будинок 7”]

Відгуки про кредит в Кредіт7

зв’язку з невеликим досвідом копманіі знайти в інтернеті відгуки про послуги Кредіт7 майже не представляється можливим.

На єдиному сайті, на якому є коментарі клієнтів компанії, всі вони носять виключно позитивний характер. Тут люди говорять загальними фразами про те, що отримати позику на сайті дуже просто і при цьому оформити позику може і студент, і пенсіонер. Трохи насторожує схожість відгуків і створюється відчуття написання “під копірку”, що говорить про замовні коментарі.

Отзывы пользователей о компании Credit7

А ось користувачі Ольга і Олена пишуть свої відгуки на різних мовах, але слово в слово повторюючи один одного.

Таким чином, робити висновки про реальний сервісі Кредіт7 складно, так як повноцінних відгуків клієнтів в мережі поки що немає.

Мікрофінансових організація Credit7 працює на ринку України з весни 2019 року. Через високу конкуренцію в цій сфері компанія практично не видає відмов клієнтам. Тому тут можуть отримати позику навіть ті громадяни, у яких кредитна історія зіпсована. При повному погашенні вони здатні виправити своє становище в рейтингу комерційних організацій.

Якщо Ви вже зверталися в мікрофінансову організацію Кредіт7, то ми просимо поділитися своїм досвідом і розповісти про переваги і недоліки сервісу. Ваш відгук допоможе іншим користувачам скласти реальне уявлення про компанію, а керівництву організації – поліпшити якість обслуговування.

Оновлено:
02.12.2023 в 15:54

Загальна оцінка компанії