Блог колектора Задати питання

Гаряча лінія VeroCash

08.10.2019 в 14:39

Мікрофінансових організація VeroCash надає послуги з видачі позик і оформлення розстрочок населенню України терміном до 30 днів. Для отримання кредиту новому клієнтові необхідно зареєструватися на сайті і заповнити заявку. Надалі все взаємодія з фінансовою установою проходить через особистий кабінет.

Сума до:5 000 грн.
Ставка:0,0%
Термін:До 30 днів
 • вік 18+
 • Перший кредит під 0%
 • Цілодобова робота фахівців
 • Обробка заявки займає всього 11 хвилин
 • Без прихованих платежів і комісій
 • На будь-яку банківську карту
 • Можливість оформити кредит з поганою кредитною історією

В огляді ми докладно розповімо про те, як отримати консультацію і допомогу менеджерів компанії VeroCash.

Контакти

Звернутися до служби підтримки мікрофінансової організації VeroCash можуть як діючі, так і потенційні клієнти. Оператори готові допомогти в таких ситуаціях:

 1. Правила кредитування і вимоги до позичальників.
 2. Інформація за чинним кредитним договором.
 3. Допомога при заповненні анкети на сайті компанії.
 4. Консультація за послугою продовження термінів кредитування.
 5. Способи повернення боргу і реквізити компанії для перерахування грошей через українські банки.

Найбільш затребуваним способом звернення за консультацією вважається дзвінок на Гарячу лінію. Зв’язатися з менеджерами фінансової установи можна за багатоканальним безкоштовним номером: + 380-67-338-65-38. Дзвонити можна зі стаціонарних і стільникових апаратів, зареєстрованих в Україні.

Якщо Вам необхідно отримати інформацію за чинним кредитним договором, то необхідно назвати оператору персональні відомості, паспортні дані або номер ІПН. Це необхідно для ідентифікації клієнта.

Якщо зателефонувати немає можливості, то можна написати письмове звернення через електронну пошту info@verocash.com.ua.

Соціальні мережі

Якщо у Вас є сторінка на Фейсбуці, то в даній соцмережі можна підписатися на новини VeroCash. Крім цього, тут можна звернутися в Центр підтримки клієнтів мікрофінансової організації, написавши повідомлення. Максимальна очікування відповіді становить не більше доби.

Як проїхати?

Мікрофінансових організація VeroCash входить до складу міжнародної компанії Management Financial Group. Юридична адреса українського офісу: 04210, г. Киев, Ул. Оболонська набережна 15, корпус 4. На нього можна спрямовувати рекомендовані листи Укрпоштою з претензіями, скаргами та пропозиціями.

Фінансова установа VeroCash, що діє на території України, надає кредити від імені ТОВ “IЗI КРЕДИТ”. Власник компанії зареєстрований за адресою: Болгарія, м.Софія, громада Столична, район Люлин, ж.к. Люлин-7, бул.Джавахарлал Неру, 28, пов.2, оф. 40-46.

Як видно з огляду, отримати консультацію фахівця онлайн-сервісу VeroCash можна кількома способами, але найбільш зручний і швидкий вважається дзвінок на Гарячу лінію. Оператори допоможуть вирішити всі питання, пов’язані з діяльністю компанії.

Якщо Ви вже користувалися послугами мікрофінансової організації VeroCash, то ми просимо поділитися своїм досвідом і розповісти про компетентність операторів Центру підтримки клієнтів. Ваша думка дозволить іншим користувачам скласти повне уявлення про якість послуг, що надаються компанією VeroCash.

Оновлено:
06.09.2021 в 17:32
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...