Блог колектора Задати питання

Money4you — оформлення онлайн кредиту

Money4you — оформлення онлайн кредиту
Отримати гроші

Фінансова установа Money4you, яке здійснює діяльність з видачі мікропозик в Україні, діє на підставі Свідоцтва, виданого від травня 2019 року. Сервіс належить двом українським громадянам, частка участі яких в статутному капіталі становить по 50%: Кузмінову Олегу Васильовичу і Рябинину Віталію В'ячеславовичу.

Сума до:15 000 грн.
Ставка:0.1%
Термін:До 30 днів

Результати пошуку за запитом:

На карту
Сума500-15000 грн
Термін3-30 днів
Ставка в день0.1%
Переплата від17,50 грн
Вік18+ років
ДокументиПаспорт та ІПН
Швидкість розгляду заявки20 хвилин
Швидкість виплатиМиттєво після схвалення
ІдентифікаціяСМС на Ваш номер телефону
Графік роботиЦілодобово
 • вік 18+
 • На будь-яку банківську карту
 • Гроші через 20 хвилин
 • Дострокове погашення без комісій
 • Тільки паспорт і ІПН
 • Без довідок та поручителів
 • Можливість оформити кредит з поганою кредитною історією

Свідоцтво про реєстрацію: ФК №1198 от 07.05.2019

Ліцензія Нацкомфінпослуг: №947 від 28.05.2019

Послуги надаються виключно в онлайн-режимі, тому новим клієнтам потрібно створити особистий кабінет на сайті компанії і заповнити невелику анкету. В огляді ми докладно розповімо про всі нюанси оформлення заявки на отримання позики на сайті Money4you, а також опишемо сервіс особистого кабінету.

Переваги та недоліки кредиту в Money4you

Сервіс Money4you працює на ринку мікропозик України менше року, тому відгуків про компанії практично немає. Аналізуючи функціонал особистого кабінету, ми можемо визначити наступні плюси:

 1. Цілодобове обслуговування.
 2. Швидке оформлення та прийняття рішення про видачу позики.
 3. Компанія періодично проводить акції з метою поліпшення умов за договором.
 4. Можливе дострокове погашення без нарахування штрафів.
 5. Діє пролонгація термінів кредитування.

До мінусів сервісу Money4you можна віднести:

 • Вимоги погасити боргові зобов’язання з громадян, що не оформляли договір з компанією.
 • Спочатку можна отримати до 10 000 гривень.

Умови кредиту в Money4you

Перед оформленням договору позики в Money4you необхідно ознайомитися з його умовами:

 • Вік потенційного позичальника від 18 років.
 • Наявність українського громадянства.

Для подачі заявки необхідно подати відомості з паспорта та ІПН. Видача позик в Money4you проводиться на іменні банківські карти позичальників, на яких є позитивний баланс не менше 10 гривень.

Ставка по кредиту складає 1,8% щодня. У дні проведення акцій вона може знижуватися. Термін, на який можна отримати позику, становить від 2 до 30 днів. Максимальна сума при первинному зверненні 10 000 грн., А при повторних може збільшуватися до 15 000 гривень.

Причини відмови в кредиті

Відсоток схвалення в мікрофінансової організації Money4you досить високий. Але незважаючи на це деякі громадяни все ж отримують відмову. Згідно з чинним законодавством України співробітники фінансових компаній мають право не розголошувати причин відхилення заявок.

Мнение эксперта
Александр Мирошниченко
Коллектор со стажем. Эксперт в области кредитования и личных финансов.
Задать вопрос эксперту
У більшості випадків клієнти Money4you отримують відмову через неправильне оформлення анкети позичальника і внесення завідомо неправдивої інформації. Тому ми рекомендуємо перед відправкою заявки перевіряти всі поля.

При цьому варто враховувати, що персональні дані мають бути заповнені українською мовою. Пов’язано це з тим, що система направляє запити в офіційні бази, де відомості про громадян зберігаються на державну мову. Тому якщо будуть невідповідності, то програма прийме інформацію як завідомо неправдиву.

Ще однією причиною відмови може послужити негативна історія про клієнта в БКІ. Наявність прострочених платежів і непогашені борги в банках сьогодні легко перевіряються і мікрофінансові організації мають доступ до бази кредитних історій.

Що робити, якщо заявка не схвалена?

Якщо Ви отримали негативну відповідь від онлайн-системи Money4you, то повторно направити запит можна тільки після закінчення 30 днів. Тому при первинному зверненні в мікрофінансову ретельно перевіряйте всі поля анкети перед відправкою її на розгляд. організацію.

Як оформити кредит в Money4you?

Якщо Вас влаштували умови отримання позики в Money4you, то для подачі заявки потрібно на офіційному сайті створити особистий кабінет і заповнити анкету.

Для цього на головній сторінці в онлайн-калькуляторі задайте два параметри:

 • сума кредиту;
 • термін погашення.

Справа відобразиться розрахунок за договором, у якому вказано повний відсоток і кінцева дата оплати.

Money4you — оформлення онлайн кредиту

Після переходу по кнопці “Отримати кредит” відкривається анкета. У ній необхідно заповнити такі відомості:

 • прізвище, ім’я та по батькові позичальника;
 • контактна інформація (мобільний номер і електронна пошта);
 • задати пароль від майбутнього аккаунта.

Внизу перейдіть по посиланнях для ознайомлення з Правилами кредитування і Згодою на обробку даних. Тільки після прочитання документа ставте знак “галочки” у цьому рядку.

Заполнение личных данных на сайте Money4you

На вказану в анкеті номер мобільного телефону надійде повідомлення з коротким кодом. Його потрібно продублювати в рядку, що з’явився, щоб підтвердити контакт.

Подтверждение номера телефона с помощью кода от Money4you

На цьому завершується реєстрація облікового запису позичальника. Система пропонує далі заповнити розділи анкети позичальника для подачі заяви на отримання кредиту. Процедура проводиться один раз, і дані зберігаються в базі мікрофінансової організації. При наступних зверненнях анкету заповнювати не потрібно, а достатньо вказати суму до отримання та термін кредитування.

В особистому кабінеті

Розберемо більш детально кожен розділ анкети позичальника в мікрофінансової організації Money4you.

У блоці “Паспортні дані” заповнюється інформація по документу, а також вказується номер ІПН. Зверніть увагу, що найменування організації, що видала паспорт громадянина України, не може залишатися порожнім як в документі.

Тут також потрібно вказати адресу за пропискою і фактичного проживання, якщо інформація відрізняється.

У розділі “Соціальні відомості” заповнюються такі поля:

 1. Отримана освіта.
 2. Соціальний статус позичальника.
 3. Кількість утриманців до 18 років.
 4. Дані про роботодавця, сфера діяльності компанії і одержуваний щомісячний дохід, в тому числі і неофіційний.

У наступному розділі сайту Money4you вноситься інформація по банківській карті. Вона повинна бути випущена українським банком на ім’я позичальника і на її рахунку знаходиться не менше 20 гривень. На час перевірки невелика частина грошей заморожується, але протягом доби вони знову стають доступні. Процедура необхідна для перевірки особистості клієнта.

Після заповнення анкети вся інформація надходить в обробку. Система Money4you направляє в автоматичному режимі запити в різні офіційні бази, в тому числі і в БКІ. Після отримання схвалення гроші надходять на рахунок клієнта протягом 10 хвилин. Відстежити статус заявки можна в особистому кабінеті Money4you.

Мнение эксперта
Александр Мирошниченко
Коллектор со стажем. Эксперт в области кредитования и личных финансов.
Задать вопрос эксперту
У рідкісних випадках заявки вимагають додаткової перевірки. У таких ситуаціях отримання кредиту може бути відстрочено, так як фахівець мікрофінансової організації буде дзвонити в робочі дні з 8:00 до 18:00 і перевіряти отриману інформацію.

Способи оплати позики Money4you

Для погашення боргових зобов’язань перед мікрофінансової організацією Money4you можна скористатися одним із способів:

за реквізитами банківської карти в особистому кабінеті позичальника;
через термінали самообслуговування, вибравши в меню грошові перекази і найменування одержувача Money4you;
через касу будь-якого українського банку, надавши співробітнику реквізити компанії одержувача;
в інтернет-банкінгу.

Зверніть увагу на те, що у всіх випадках, крім першого, гроші можуть надходити на рахунок мікрофінансової організації протягом 3 діб. А днем ​​погашення боргових зобов’язань вважається не дата оплати, а надходження фінансів на рахунок. Тому заздалегідь проводите переклади, щоб не потрапити в список боржників.

Реквізити Money4you

Для оплати боргових зобов’язань клієнта Money4you необхідно вказати в квитанції не тільки свої персональні дані, номер ІПН та договору, а й реквізити отримувача: т / с № 26500052601251 в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 320649.

Що робити, якщо допустив прострочення?

Згідно з угодою кредитування мікрофінансових організація Money4you вправі нараховувати клієнтам-боржникам підвищені відсотки за кожен день несплати. А також компанія може направити позовну заяву в суд для стягнення боргу з урахуванням ставки за договором.

Якщо позичальник після закінчення місяця не погасив боргові зобов’язання, то компанія передає негативну інформацію в базу кредитних історій. Це негативно позначається на репутації громадянина і він не зможе в подальшому оформити позику в іншої фінансової установи або банку.

Продовження кредитного договору

Для того щоб не потрапити в список боржників і не зіпсувати кредитну історію онлайн-сервіс Money4you пропонує скористатися послугою продовження договору позики. Для цього потрібно увійти в особистий кабінет і оплатити все нараховані на даний момент відсотки. Потім вибрати термін пролонгації, але не більше 30 днів.

Ви можете також зателефонувати на телефон гарячої лінії, щоб перевірити підключення послуги пролонгації: 0-800-330-024.

документи Money4you

У нашому огляді Ви можете ознайомитися з усіма документами мікрофінансової організації Money4you до укладення договору.

 1. Інформація по ліцензуванню.
 2. Інформація по виданим Свідоцтва на ведення фінансової діяльності.
 3. Правила видачі кредиту.
 4. Типовий договір.

Промокодом

Компанія Money4you періодично відправляє своїм постійним клієнтам на електронну адресу інформацію по проведеним акціям. Промокод містить набір цифр і символів і дозволяє отримати привілеї при укладенні договору кредитування.

Як видно з огляду, створення аккаунта займає не більше 5 хвилин і зажадає наявність під рукою стільникового телефону для підтвердження контакту. В анкету необхідно вносити тільки основні відомості про позичальника і не потрібно підтверджувати свій дохід або надавати інформацію про заставне майно. Умови по кредитах в мікрофінансової організації Money4you багато в чому схожі з іншими подібними компаніями. Але вигоду можна отримати при використанні промокодом, який розсилається постійним клієнтам на електронну пошту.

Компанія Money4you на ринку України порівняно недавно, тому ми просимо ми просимо поділитися своїм досвідом співпраці, якщо Ви вже є клієнтом даної мікрофінансової організації. Ваша думка дозволить іншим потенційним позичальникам скласти повне уявлення про якість послуг.

[Autor_bq] Оновлено:
06.01.2023 в 15:32

Загальна оцінка компанії