Блог колектора Задати питання

Гаряча лінія Money4you

16.09.2019 в 14:05

Мікрофінансових компанія Money4you надає послуги з видачі позик громадянам України з травня 2019 року. Подати заявку можна тільки через особистий кабінет клієнта, так як наземних офісів у фінустанови немає. Функціонал облікового запису повністю замінює безпосереднє відвідування клієнтом відділення Money4you і наділений всіма необхідними сервісами.

В огляді ми докладно розповімо про всі способи зв’язку з менеджерами мікрофінансової організації, щоб Ви могли оперативно отримати консультацію і вирішити важливі питання.

Контакти

Фахівці онлайн-сервісу Money4you готові допомогти в таких ситуаціях:

  1. Правила видачі кредиту і вимоги до потенційних позичальників.
  2. Інформація за чинним договором.
  3. Допомога при реєстрації, відновлення пароля, зміни персональних даних та проведенні онлайн-платежів.
  4. Оформлення продовження термінів кредитування.

Основним способом звернення вважається дзвінок на Гарячу лінію, де оператор відповість на будь-яке питання, щодо роботи сервісу Money4you. Для цього потрібно набрати один з номерів:

При отриманні консультації за своїм договором позики потрібно подати такі дані:

  • персональні відомості позичальника;
  • серію і номер паспорта;
  • номер договору або ІПН.

Це необхідно для ідентифікації клієнта співробітником фінансової установи, так як дані за договором вважаються конфіденційною інформацією і не підлягають розголошенню третім особам.

У тому випадку коли немає можливості зателефонувати, то можна направити письмове звернення на електронну пошту: info@money4you.com.ua.

На офіційному ресурсі Money4you можна написати повідомлення в чат оператору. Для цього на будь-якій сторінці мікрофінансової організації потрібно внизу праворуч розкрити спеціальну форму.

Кнопка для связи с оператором Money4you

Соціальні мережі

На сторінці сервісу мікрокредитування Money4you в розділі “Контакти” внизу є іконки для переходу на сторінки в Фейсбук, ВК, Ютуб і телеграм. Але в даний час вони не активні.

Мабуть, пов’язано це з недавнім утворенням організації і бажанням керівництво найближчим часом створити додаткові сторінки для своїх клієнтів, де вони зможуть отримувати актуальну інформацію по акціях і умов, а також звертатися до Служби підтримки.

Як проїхати?

У зв’язку з тим, що у мікрофінансової організації Money4you немає наземних офісів і все обслуговування проходить тільки в дистанційному режимі, то є тільки юридична адреса компанії. На нього можна спрямовувати рекомендовані листи з претензіями, скаргами та пропозиціями: 03150, місто Київ, вулиця Казимира Малевича, д. 87.

Як видно з огляду, у фінансової установи Money4you є кілька способів звернення за допомогою і консультацією до Центру підтримки. Єдиним мінусом можна вважати те, що на офіційному сайті немає інформації про графік роботи операторів Гарячої лінії і створюється враження, що вони готові приймати дзвінки цілодобово.

Тому якщо Ви володієте інформацією про режим роботи менеджерів Служби підтримки, то ми просимо поділитися цією інформацією в коментарях, а також розповісти про позитивні і негативні сторони сервісу. ваша думка дозволить скласти більш повне уявлення про якість послуг Money4you.

Оновлено:
06.01.2023 в 15:32
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (3 оценок, среднее: 3.33 из 5)
Loading...