Блог колектора Задати питання

Особистий кабінет Money4you – вхід і реєстрація

16.09.2019 в 14:02

Український сервіс кредитування Money4you надає послуги з оформлення позик населенню країни тільки в дистанційному режимі. Тому для подачі заявки потрібно попередньо зареєструвати особистий кабінет на офіційному сайті компанії, а потім заповнити анкету з персональними відомостями. В огляді ми докладно розповімо про всі етапи створення облікового запису на онлайн-сервісі Money4you, а також опишемо можливості особистого кабінету.

Функції та можливості особистого кабінету

Онлайн-сервіс від Money4you призначений для того, щоб клієнт можуть цілодобово і незалежно від святкових і вихідних днів користуватися послугами компанії, а також отримувати необхідну інформацію договором.

Особистий кабінет Маніфо володіє наступним функціоналом:

 1. Зберігання персональних відомостей про клієнта.
 2. Інформація за чинним договором: сума до погашення з урахуванням відсотків, крайній термін, пені та штрафи за їх наявності.
 3. Сервіс оплати за реквізитами банківської картки клієнта.
 4. Подача нового заяви на отримання кредиту.

Реєстрація в кабінеті Money4you

Новим клієнтам, які бажають оформити позику в мікрофінансової організації Money4you, необхідно спершу пройти реєстрацію особистого кабінету. Для цього на головній сторінці компанії буде потрібно в онлайн-калькуляторі встановити суму до отримання та термін кредитування.

Справа відобразиться інформація по відсотках, що нараховуються. Прихованих комісій у фінансової установи немає, тому остаточна сума розрахунку не зміниться, якщо дотриматися умов договору.

Условия кредитования на сайте Money4you

Після переходу по кнопці “Отримати кредит” відкривається анкета позичальника, що складається з декількох розділів. Їх необхідно заповнити повно, не пропускаючи рядки, а інформацію персональну інформацію вносити тільки українською мовою.

На першому етапі заповнюється розділ з особистими даними:

 1. Прізвище, ім’я та по батькові позичальника як в паспорті
 2. Контакти: мобільний номер і адресу електронної пошти.
 3. Визначити пароль від особистого кабінету і продублювати його в рядку нижче.

Під цим розділом перейдіть за посиланням “Правила” і “Згода”, щоб ознайомитися з документами. Після цього встановлюйте галочку в цьому рядку, висловлюючи згоду з встановленими правилами кредитування в Money4you.

Ввод личных данных на сайте Money4you

Після переходу по кнопці продовжити на мобільний номер вирушає сполучення з коротким кодом підтвердження. Його треба продублювати у вікні, що з’явилося.

Ввод кода для подтверждения на сайте Money4you

У наступному розділі вказуються паспортні дані:

 • серія і номер;
 • орган, що видав документ (заповнюється українською мовою);
 • дата отримання;
 • адреса прописки і фактичного проживання, якщо відрізняється від реєстрації;

А також необхідно внести в окреме поле номер ІПН.

Потім відкривається розділ з соціальними відомостями, до яких відноситься наступна інформація:

 1. Отримана освіта.
 2. Соціальний статус.
 3. Наявність утриманців до 18 років.
 4. Відомості про роботодавця, в тому числі і про неофіційному працевлаштуванні.

На наступному кроці система Money4you зажадає вказати дані банківської картки. Вона повинна бути оформлена на заявника, випущена українським банком і мати позитивний баланс не менше 20 грн.

За допомогою даних карти система перевіряє відповідність внесених даних з паспортом, ІПН, а також реквізити необхідні для перерахування позики.

Після цього онлайн-майданчик Money4you попросить ще раз перевірити суму кредиту і термін виплати. Якщо Ви за час оформлення анкети вирішили змінити умови, то в даний момент можна виправити інформацію. А також на цьому етапі можна відмовитися від отримання позики.

Після переходу по кнопці “Продовжити” інформація надходить в обробку. Система автоматично проводить звірку даних з офіційними базами і банком кредитних історій. Відповідь буде отримано протягом 5 хвилин шляхом оповіщення позичальника за допомогою СМС і в особистому кабінеті.

Вхід в особистий кабінет Money4you

Якщо у Вас вже створений акаунт на сайті Money4you, то увійти в нього можна з головної сторінки, де в правому верхньому кутку клікнути по відповідній кнопці.

Кнопка входа на сайт Money4you

Відкриється вікно авторизації, в якому у верхньому полі треба вказати адресу електронної пошти або номер стільникового, а в нижньому – пароль.

Окно авторизации на сайте Money4you

Як відновити пароль?

Якщо Ви втратили код доступу в свій особистий кабінет, то перейдіть в форму авторизації на сайті Money4you і внизу виберіть посилання “Відновити пароль”.

Ссылка для восстановления пароля на сайте Money4you

Система запропонує написати адресу електронної пошти, вказану при реєстрації аккаунта. На нього буде надіслано лист з тимчасовим паролем і посиланням для переходу у свій обліковий запис.

Ввод почты для восстановления пароля в системе Money4you

Змінити секретний код на свій постійний можна в особистому кабінеті в налаштуваннях персональних даних.

Служба підтримки

При виникненні труднощів з реєстрацією на сайті Money4you або при необхідності отримати консультацію з фінансових продуктів можна звертатися за телефонами Колл-центру:

Ви також можете написати письмове звернення на електронну пошту: info@money4you.com.ua або скористатися онлайн-чатом з фахівцем компанії. На будь-якій сторінці фінансової установи Money4you внизу справа розкрийте форму “Напишіть нам, ми онлайн”!.

Ссылка на онлайн-чат на сайте Money4you

Як видно з огляду, реєстрація особистого кабінету на сайті Money4you досить проста процедура. Тут не потрібно прикріплювати скани документів, робити фото з паспортом, а досить правильно ввести відомості про себе та контактну інформацію. За часом все оформлення займає не більше 10 хвилин, а розгляд заявки проходить протягом 5 хвилин. Тому позику в онлайн-сервісі Money4you можна отримати швидко і в цілодобовому режимі.

Компанія на ринку України менше року і багатьом користувачам недостатньо інформації щодо якості послуг, що надаються. Тому ми просимо клієнтів мікрофінансової організації Money4you поділитися своїм досвідом і розповісти про позитивні і негативні сторони співпраці.

Оновлено:
21.03.2021 в 14:46
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...