Блог колектора Задати питання

КошельОК (KoshelOk) — оформлення онлайн кредиту

КошельОК (KoshelOk) — оформлення онлайн кредиту

Імовірність схвалення

99%

Отримати гроші

ебанковская організація Гаманець отримала Свідоцтво на право здійснення фінансової діяльності на території України в листопаді 2016 року. Компанія займається видачею мікропозик через онлайн-ресурс, де користувачі повинні створити особистий кабінет і заповнити в нім анкету з персональними даними.

Сума до:15 000 грн.
Ставка:1,65%
Термін:До 65 днів

Результати пошуку за запитом:

На карту
Сума500-15000 грн
Термін7-65 днів
Ставка в день1,65%
Переплата від10,60 грн в день
Вік18-75 років
ДокументиПаспорт та ІПН
Швидкість розгляду заявки7 хвилин
Швидкість виплатиМиттєво після схвалення
ІдентифікаціяФото з паспортом
Графік роботи24/7
 • Позики до 15 000 грн за 7 хвилин
 • вік 18-75
 • без застави
 • Тільки паспорт і ІПН
 • На карту будь-якого банку України
 • Без поручителів
 • Ставка - 1,65% в день
 • Цілодобово

Свідоцтво про реєстрацію: ФК № 814 от 01.11.2016

Ліцензія Нацкомфінпослуг: №432 от 28.02.2017

В огляді ми докладно опишемо роботу сервісу, його плюси і мінуси, а також розповімо про умови кредитування в мікрофінансової організації KoshelOK.

Переваги та недоліки кредиту в компанії КошельОК

Опис позитивних і негативних сторін фінансової установи ми проводимо на основі відгуків клієнтів. Але на жаль, про сервіс Гаманець немає жодного відгуку в мережі інтернет. Тому ми складемо свій рейтинг, порівнюючи думку людей щодо інших мікрофінансових організацій.

До позитивних сторін кредитного сервісу KoshelOK можна віднести наступні пункти:

 1. Оформлення позики проходить дистанційно в цілодобовому режимі. Користувачі можуть оформити договір кредитування в будь-якій точці країни і незалежно від часу доби.
 2. Для заповнення анкети потрібні тільки паспорт та ІПН. Це полегшує процес оформлення заявки, тому що не потрібно надавати довідки про доходи і підтверджувати офіційне працевлаштування.
 3. На весь процес реєстрації і заповнення анкети піде не більше 10-15 хвилин. Приблизно стільки ж буде потрібно системі для прийняття рішення. Тому можна сказати, що в мікрофінансової організації отримати позику набагато простіше і швидше, ніж у банку.
 4. Високий відсоток схвалення. Тут отримують позики не тільки працюючі громадяни України, а й пенсіонери, студенти, домогосподарки і самозайняті особи.
 5. Пролонгація договору. Якщо виникли фінансові труднощі і своєчасно погасити борг не виходить, то можна підключити послугу продовження термінів кредитування. Вона збереже кредитний рейтинг позичальника і дозволить відсунути крайню дату повернення позики в Гаманець.
 6. Зрозумілі умови кредитування. На етапі вибору суми і терміну позики клієнт бачить нараховуються відсотки і дату платежу. Додаткових комісійних зборів у мікрофінансової організації немає.
 7. Перерахунок відсотків при частковому або повному достроковому погашенні. Якщо клієнт вирішив повернути частину боргу достроково, то відсоток перераховується на залишок боргу. Це дозволяє менше переплачувати.

З негативних моментів можна виділити наступні фактори:

 • високі штрафи при невиплаті боргу;
 • під час пролонгації нараховується щоденна стандартна ставка, тому замовляти пролонгацію на тривалий період вкрай невигідно;
 • мінімальна процентна ставка – 1,65%;
 • немає реструктуризації при великих простроченнях.

Хто може оформити кредит в KoshelOk

Кожен новий клієнт повинен пройти реєстрацію на веб-ресурсі фінансової установи KoshelOK, де заповнити анкету позичальника і створити свій аккаунт. Для того щоб не витратити свій час даремно, ознайомтеся заздалегідь до вимог фінустанови до потенційних клієнтів:

 • вік від 18 до 75 років;
 • громадянство України;
 • постійна реєстрація в країні.

Для оформлення буде потрібно ввести дані наступних документів:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код;
 • реквізити банківської картки.

Мікрофінансова установа KoshelOK встановила наступні правила для своїх позичальників:

Новий клієнтПостійні клієнти
Ліміт (грн)від 500 до 15 000від 500 до 15 000 (встановлюється індивідуально)
Термін без пролонгації (дн.)до 30до 65
Щоденна стандартна ставка1,62%

Як оформити кредит в компанії КошельОК?

Новому клієнтові необхідно зайти на офіційний сайт мікрофінансового установи KoshelOK, де в онлайн-калькуляторі заповнити такі відомості:

 • сума до отримання;
 • термін, за який Ви готові повернути борг.

Онлайн-калькулятор компании KoshelOK

Після переходу по кнопці “Отримати кредит” відкриється анкета позичальника. Її потрібно заповнювати українською мовою без помилок і помилок. Тому уважно перевіряйте кожен розділ перед переходом в новий.

Спершу потрібно вказати контакти і особисті дані:

 1. Прізвище, ім’я та по батькові позичальника.
 2. Номер ІПН.
 3. Дата народження.
 4. Контактні відомості: електронна пошта і номер мобільного телефону (він же буде логіном).
 5. Задайте пароль від майбутнього особистого кабінету і повторіть його в рядку поруч.

Внизу потрібно дати згоду на обробку персональних даних та підтвердити свої дії на сторінці KoshelOK, позначившись в рядку “Я не робот”.

Внесение контактных данных в анкету KoshelOK - шаг 1

Після переходу до наступного етапу на стільниковий поступить сполучення з коротким кодом. Його треба повторити у вікні, що з’явилося, щоб підтвердити.

Ввод кода из сообщения от компании KoshelOK

Тепер необхідно закінчити заповнення особистої інформації:

 1. Місце народження, як зазначено в документі.
 2. Чи змінювалася прізвище. Якщо “Так”, то з’явиться рядок, в якій потрібно вказати попередню.
 3. Повні паспортні дані. При внесенні інформації дотримуйтесь регістр букв і скорочення слів, щоб пройти ідентифікацію в системі.

Внесение паспортных данных в анкету KoshelOK - шаг 2

Нижче буде потрібно заповнити блок “Соціальна інформація”, тобто вказати:

 • сімейний стан;
 • кількість утриманців;
 • отримана освіта.

А також дати два номери телефону контактних осіб. Ними можуть стати родичі, друзі або колеги.

Внесение данных о контактных лицах в анкету KoshelOK

Далі, система зажадає скачать фото з паспортом в руках, а такоже скани усіх заповнений сторінок документу того, что засвідчує особу и ІПН.

Загрузка фото или сканов документов для KoshelOK

У розділі “Проживання” вкажіть свою реєстрацію. Якщо фактична адреса відрізняється від прописки, то його треба також повідомити. Для цього приберіть знак галочки в рядку нижче.

Заполнение инормации о месте жительства - шаг 3

Після переходу по кнопці “Далі” відкривається блок “Зайнятість”. У ньому потрібно розповісти про своє роботодавця, а також вказати щомісячний дохід, включаючи неофіційну його частина.

Внизу рядок “Мета кредиту” обов’язкове для заповнення. Тут потрібно тільки вибрати найбільш підходящий варіант відповіді.

Внесение информации о доходах на сайте KoshelOK

У анкеті необхідно обов’язково вказати реквізити своєї банківської карти. Вона має бути випущена українським банком на Ваше ім’я. Зверніть також увагу, що на рахунку повинно зберігатися не менше 5 гривен. Частина грошей будуть заморожені на 24 години для перевірки особи клієнта. Але вони повертаються після процедури ідентифікації.

Подтверждение банковской карты на сайте KoshelOK

На останньому етапі потрібно ще раз перевірити критерії заявки за сумою і термінами. До того як Ви натиснете на кнопку “Далі” можна виправити параметри кредиту. Після – вже система прийме в роботу анкету.

В особистому кабінеті

Постійні клієнти мікрофінансової організації KoshelOK можуть подавати нові заявки на отримання позики відразу після погашення попереднього. Робити це потрібно в особистому кабінеті, увійшовши в нього за логіном і паролем. Заново заповнювати анкету вже не буде потрібно, так як всі дані зберігаються в базі мікрофінансової організації. Тому досить задати потрібну суму і термін кредитування. Розгляд заявок проходить протягом 5 хвилин.

Чому можуть відмовити в кредиті?

Основним критерієм, за яким визначається платоспроможність клієнта в мікрофінансової компанії KoshelOK є кредитний рейтинг громадянина в УБКІ. Тому анкету потрібно заповнювати строго українською мовою, щоб при процесі ідентифікації дані збіглися з офіційними базами.

А також перевіряється відповідність поданих документів особистості клієнта. Тому якщо допустити помилку в номері паспорта або ІПН, то система вважатиме це як шахрайство і спробу отримати гроші за третю особу.

Крім вищевказаних моментів, послужити причиною відмови в фінустанові KoshelOK можуть такі чинники:

 1. Наявність діючих кредитів у банку і мікрофінансової організації KoshelOK.
 2. Компанії оформлена на іншу людину, термін її використання закінчився або на її рахунку немає коштів.
 3. Клієнт не відповідає вимогам фінансової установи до позичальників.

Що робити, якщо заявка не схвалена?

При отриманні відмови направити нову заявку можна тільки через 30 днів. Тому уважно перевіряйте всю внесену інформацію. Ви можете зателефонувати на Гарячу лінію мікрофінансової організації KoshelOK і уточнити у оператора можливість виправити помилки або помилки в заявці, щоб направити новий запит. Для цього наберіть один з номерів:

+ 38-093-238-20-20;

+ 38-095-238-20-20;

+ 38-096-238-20-20.

Способи оплати мікропозик в компанії КошельОК

Повністю або частково погасити боргові зобов’язання перед фінансовою установою KoshelOK за допомогою таких дій:

 • в особистому кабінеті на веб-ресурсі небанківської організації;
 • в інтернет-банкінгу Вашого банку;
 • через термінали самообслуговування;
 • в касі будь-якого українського банку.

Проведення платежів через акаунт мікрофінансової компанії проходить миттєво і без комісії. А в інших випадках оплата може надходити на рахунок протягом 3 днів. Тому проводити її потрібно заздалегідь і зберігаючи чеки.

Реквізити

Якщо Ви вирішили скористатися способом проведення платежу через сторонні ресурси, то потрібно буде вказати реквізити одержувача, тобто небанківській організації KoshelOK:

Найменування компаніїТовариство з обмеженою вiдповiдальнiстю “КОШЕЛЬОК”
ЕГРПОУ40842831
р/с26501052200633 в АТ КБ “ ПриватБанк”
код банку351533

Для зручності Ви також можете роздрукувати квитанцію про оплату в особистому кабінеті і потім пред’явити її касирові банку. В цьому випадку нічого заповнювати не треба.

Що робити, якщо допустив прострочення?

У небанківської організації KoshelOK діють наступні правила щодо боржників:

 • На повернення повної суми кредиту дається 24 години від крайнього терміну, зазначеного в договорі. В дані добу не нараховуються штрафні санкції.
 • Якщо гроші не надійшли на рахунок мікрофінансової організації KoshelOK, то встановлюється щоденна ставка в розмірі 3%.
 • При цьому нарахування буде йти з першого дня прострочення.
 • Якщо на 30 добу клієнт не повертає борг, то нараховується 50% одноразової штрафу на всю суму боргу. Одночасно подається в
 • Український банк кредитних історій негативна інформація про клієнта.
 • На 99 день від дати повернення кредиту, нарахування припиняються. Фінансова установа KoshelOK подає позовну заяву до суду або продає борг колекторському агентству.

Продовження кредитного договору

Для оформлення пролонгації необхідно до настання крайнього терміну платежу звернутися по Гарячої лінії до операторів і повідомити про своє бажання скористатися послугою продовження.

Телефони Колл-центру:

+ 38-093-238-20-20;

+ 38-095-238-20-20;

+ 38-096-238-20-20.

Менеджер повідомить умови даної програми і суму до оплати. Для підключення послуги необхідно повернути всі відсотки по позиці, залишивши тільки тіло кредиту.

З усіма документами мікрофінансової організації можна ознайомитися на її офіційному сайті в розділі “Юридична інформація”.

Промокоди KoshelOk

Небанківська компанія KoshelOK не застосовує у своїй діяльності промокодом для поліпшення умов по кредитах. А також у фінустанові КошельОК новим клієнтам не надаються умови зі зниженими відсотками, як у більшості подібних компаній. Можливо, що найближчим часом компанія введе акції і промокодом для залучення більшого числа клієнтів до своїх послуг.

У мікрофінансової організації стандартні умови кредитування, як і у більшості подібних компаній. Щоденна ставка 1,65% є стандартною і застосовується до всіх клієнтів (новим і постійним). На відміну від інших подібних організацій в KoshelOK Ви не отримаєте промокодом і зниження відсотків при оформленні першого кредиту.

Реєстрація проходить на веб-ресурсі, де потрібно заповнити анкету з персональними відомостями, а також прикріпити скани документів для ідентифікації особи. З документів знадобиться тільки паспорт та ІПН. При прострочені платежі штрафні санкції дуже жорсткі, тому краще скористатися програмою продовження термінів кредитування, якщо виникли фінансові труднощі.

Якщо Ви вже зверталися в мікрофінансову організацію KoshelOK, то ми просимо поділитися своїм досвідом з іншими клієнтами. А також у зв’язку з тим, що про компанії немає відгуків, то ми просимо детально розповісти про її плюси і мінуси, щоб скласти більш реальне уявлення про якість послуг.

Оновлено:
17.04.2021 в 17:15

Загальна оцінка компанії