Блог колектора Задати питання

Відгуки про кредит в компанії KoshelOk (Гаманець)

21.08.2019 в 12:31

Небанківська організація KoshelOK надає послуги з кредитування населення України з 2017 року. Позики видаються за системою “до зарплати”, тобто невеликими сумами (до 10 000 гривень) і на термін від 30 до 65 днів. Стати позичальником може кожний дієздатний громадянин країни. Для цього потрібно лише зареєструвати особистий кабінет на веб-ресурсі і заповнити заявку на сайті.

Сума до:15 000 грн.
Ставка:1,65%
Термін:До 65 днів
 • Позики до 15 000 грн за 7 хвилин
 • вік 18-75
 • без застави
 • Тільки паспорт і ІПН
 • На карту будь-якого банку України
 • Без поручителів
 • Ставка - 1,65% в день
 • Цілодобово

В огляді ми розглянемо позитивні і негативні відгуки клієнтів фінансової установи KoshelOK, щоб скласти повне уявлення про якість послуг, що надаються.

Незважаючи на те що компанія існує на українському ринку з 2017 року, відгуків в інтернеті про неї практично немає. Лише на одному ресурсі можна ознайомитися з трьома коментарями від клієнтів KoshelOK, де два з них позитивно оцінюють сервіс, а один – негативно.

Наприклад, Саша Орлов говорить, що йому терміново знадобилися 1000 гривень і він оформив позику в мікрофінансової організації KoshelOK. Для чоловіка сума невелика, але на той момент взагалі не було коштів. Оформив на місяць, але повернув раніше, так як відсоток високий і переплата виходить в результаті велика. У Олександра склалася думка, що компанія готова оформити позику будь-якому громадянину України, який представить паспорт і ІПН.

Пользователь отмечает очень высокий процент в KoshelOK

Коментар другого користувача наводить на думку про замовний відкликання. По-перше, чоловік говорить про те, що в інтернеті прочитав багато позитивних відгуків про компанії. Насправді їх немає навіть на великих ресурсах. По-друге, не вказана сума до отримання. Зазвичай клієнти мікрофінансових організацій кажуть скільки взяли і в підсумку переплатили. По-третє, компанія KoshelOK при первинному зверненні надає позики терміном до 30 днів, а у Дмитра він склав 35.

Заемщик доволен сервисом компании KoshelOK

А ось Євгенії не сподобався сервіс кредитування. Жінці терміново знадобилися 3 000 гривень. Вона звернулася до фінансової установи KoshelOK, де їй схвалили тільки 2 500 грн. Гроші надійшли на рахунок через 3 години, замість заявлених 15 хвилин. Через місяць Євгена віддала борг, де 1 200 гривень склали лише відсотки. Це дуже дорого в порівнянні з іншими небанківськими організаціями.

Клиентка считает что проценты очень большие и повторно обращаться в KoshelOK не хочет

Аналізуючи відгуки та умови кредитування фінансової установи KoshelOK можна зробити висновки, що до позитивних моментів відносяться:

 1. Лояльне ставлення до клієнтів.
 2. Прозорі умови договору.
 3. Дистанційне та цілодобове обслуговування.
 4. Можливість продовжувати терміни кредитування.

З негативних моментів можна виділити наступні пункти:

 • Високі відсотки за договорами.
 • Ні акцій і промокодом, що дозволяють знизити щоденну ставку і тим самим залучити нових клієнтів.

Якщо Ви вже зверталися в небанківську організацію KoshelOK, то ми просимо поділитися своїм досвідом з іншими користувачами і розповісти про позитивні і негативні сторони сервісу. Ваша думка дозволить скласти загальне уявлення про компанію і як її послуг.

Оновлено:
17.04.2021 в 17:15
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...