Блог колектора Задати питання

ZAIMOO – допомога в одержанні позик для клієнтів зі зіпсованою кредитною історією

ZAIMOO – допомога в одержанні позик для клієнтів зі зіпсованою кредитною історією

Імовірність схвалення

95%

Отримати гроші

Фінансова організація ZAIMOO – не кредитна компанія. Вона не оформляє онлайн-позики, надаючи послуги виключно інформаційного характеру.

Сума до:50 000 грн.
Ставка:0.1%
Термін:До 1825 днів
Сума1000 - 50000 грн
Термін91 - 1825 днів
Ставка в день0.1%
Вік18+ років
ДокументиПаспорт, ІПН
ІдентифікаціяПаспорт, ІПН
Графік роботиЦілодобово
  • Це безкоштовно.
  • Надіслати заявку можна відразу до кількох компаній.
  • Рішення ухвалюється за 10 хвилин.
  • Більший відсоток схвалення заявок через укладені партнерські договори.

ZAIMOO – допомога в одержанні позик для клієнтів зі зіпсованою кредитною історією

Фінансова організація ZAIMOO – не кредитна компанія. Вона не оформляє онлайн-позики, надаючи послуги виключно інформаційного характеру. Від більшості конкурентів відрізняється тим, що послуги є абсолютно безкоштовними для позичальників. Компанією засновником виступає ТОВ «Інсула», яке працює на території Росії та України.

Особливості проекту

Оскільки ZAIMOO не є кредитором, відповідальність за підписані кредитні договори лягає на плечі клієнта. Майданчик обробляє анкету клієнта та надає йому список МФО, у яких він може оформити позику. Нагорі списку знаходяться компанії, які пропонують вигідніші умови порівняно з конкурентами. Клієнти можуть побачити можливість схвалення їх позики у відсотках. Значення стоятиме навпроти назви фінансової компанії. ZAIMOO працює із МФО на підставі укладених партнерських договорів. У скарбничці компанії кілька десятків найпопулярніших МФО України.

Щодня кредит за допомогою ZAIMOO оформляє близько 750 осіб.

Способи отримання позики:

  • на банківську картку;
  • електронний гаманець;
  • готівкою.

Основні кредитні продукти

Існує 3 основних фінансових продукти, які можна оформити за допомогою партнерів майданчика:

моментальна допомога – спеціальна пропозиція для нових клієнтів (до 8 тисяч гривень під 0,01%);
персональна позика – вигідна позичка зі збільшеною кредитною сумою (до 22 тисяч гривень під 0,1% на день);
на тривалий термін – великі грошові суми із тривалим періодом кредитування (до 50 тисяч гривень під 16,7% річних).

Переваги та недоліки майданчика

Переваги

  1. Це безкоштовно.
  2. Надіслати заявку можна відразу до кількох компаній.
  3. Рішення ухвалюється за 10 хвилин.
  4. Більший відсоток схвалення заявок через укладені партнерські договори.
  5. Лояльність до клієнта з негативним рейтингом.
  6. Кредитні продукти та компанії на будь-який смак.
  7. Величезний вибір МФО та лише перевірені партнери.

Недоліки

  1. Відповідальність за умови кредиту лежить на клієнті.

Вимоги до клієнтів фінансових компаній

Розглянемо вимоги мікрокредитів. Клієнти МФО повинні відповідати таким умовам:

  1. Громадянство України.
  2. Вікові рамки – від 18 до 65 (іноді від 21 до 70, залежно від МФО).
  3. 2 основні документи – паспорт та індивідуальний податковий номер.
  4. Постійне джерело доходу (довідка про доходи мікрокредитів не потрібна).
  5. Телефон, комп’ютер та електронна пошта для оформлення позики.

Для оформлення великих кредитів із тривалим періодом кредитування може знадобитися розширений пакет документів, включаючи довідку про доходи, заставне майно та поручителів.

Як отримати позику

ZAIMOO – допомога в одержанні позик для клієнтів зі зіпсованою кредитною історією

Оформити кредит за допомогою ZAIMOO можна швидко та просто.

Крок 1. Вибрати умови кредитування

Спочатку клієнт повинен визначитися із сумою та періодом кредитування. Новачки можуть оформити позику під 0% або близько до цього значення. Якщо користувачеві потрібна велика грошова сума на тривалий термін, то краще вибрати третій тип кредитного продукту, де відсотки будуть нараховуватися щомісяця, а не щодня. Дрібні позики мають більше шансів схвалення, особливо для клієнтів, чия кредитна історія зіпсована.

Умови позики перевіряються на кредитному калькуляторі безпосередньо на сайті ZAIMOO. Внизу можна побачити попередній відсоток схвалення позики. При цьому умови кредитування та нараховані відсотки можуть відрізнятись залежно від обраного МФО.

Крок 2. Зареєструватися на сайті

Реєстрація не забере багато часу. Анкета заповнюється один раз, а потім вона є кредитною заявкою, яку можна буде надсилати до обраних МФО. Клієнт повинен заповнити всі графи анкети, не допускаючи помилок та не спотворюючи інформацію. Помилка в одній літері прізвища або домашньої адреси може призвести до того, що алгоритми сайту не зможуть обробити дані клієнта і відповідно буде отримано відмову за кредитом.

Яка інформація зазвичай вказується в анкеті:

  • особисті дані (ім’я, прізвище, дата народження, електронна адреса);
  • дані паспорта та інших документів (номер, серія, дата та орган видачі паспорта, ІПН номер);
  • місце проживання та прописки;
  • освіту та сімейний стан;
  • відомості про роботу (посада, тип зайнятості, місце роботи, зарплата та дата її отримання, в окремих випадках просять вказати контакти начальника);
  • інформація про номер банківської картки або електронного гаманця;
  • дані про права на нерухоме майно (для великих кредитів).

Крок 3. Вибрати кредитну компанію

Після заповнення анкети майданчик ZAIMOO пропонує клієнту перелік МФО на вибір. Компанії представлені у списку залежно від відсотка схвалення позики клієнта (виходячи із умов, які він виставив на кредитному калькуляторі). Також до уваги береться той факт, наскільки вигідним буде кредит для клієнта – зверху списку будуть позички з нижчими відсотковими ставками.

Вибравши кредитну компанію, клієнт надсилає туди свою анкету. ZAIMOO рекомендує надсилати заявку до 2-3 кредитних компаній. Одночасне подання заявок у велику кількість кредитних організацій може знизити шанси отримання кредиту.

Крок 4. Отримати відповідь кредитора

Зазвичай відповідь кредитора надходить потенційному клієнту за 10 хвилин. В окремих випадках може знадобитися більше часу для перевірки його даних. Основне джерело отримання інформації – база УБКД, куди всі фінансові організації за новими законами зобов’язані передати інформацію про своїх клієнтів.

Якщо відповідь негативна, клієнт може продовжувати розсилати заявки до тих пір, поки не отримає схвалення. Отримавши згоду одразу від кількох компаній, клієнт може відмовитись від деяких або оформити одразу кілька мікропозичок – за своїм бажанням.

Крок 5. Підписати договір та отримати гроші

Якщо йдеться про мікропозику, договір зазвичай підписується в електронному варіанті. На номер телефону, який клієнт вказав в анкеті, приходить смс з обмеженим терміном дії (15-20 хвилин). Код із смс потрібно ввести у спеціальне поле на сайті компанії кредитора. Після цього клієнту залишається натиснути кнопку «підписати» або «далі». Договір вважатиметься укладеним, кошти прийдуть на банківську карту протягом 1 хвилини, якщо клієнт вибрав цей спосіб зарахування коштів.

Способи погашення кредиту

Віддати борг фінансової компанії можна кількома способами:

  1. Особистий кабінет

Погашення відбувається на сайті компанії кредитора. Клієнт входить в аккаунт за допомогою заздалегідь придуманого логіну та паролю. Списання грошей відбувається з верифікованої банківської картки. У багатьох МФО погашати кредит можна з будь-якої банківської картки (не тільки тієї, що була прикріплена під час реєстрації). Головне, щоб картка пройшла перевірку.

  1. Платіжний термінал

Це може бути як термінали Приватбанку, і будь-які інші платіжні термінали. Погашення відбувається після пошуку компанії за логотипом, назвою або реквізитами. Позичальник повинен знати номер свого кредитного договору. Погашення відбувається готівкою, термінал також може знімати комісію.

  1. Через інтернет-банкінг

Погасити позику можна також за допомогою мобільного додатка клієнта. Це простий спосіб, комісія при цьому мінімальна.

  1. У будь-якому українському банку

Довгий та трудомісткий спосіб. Позичальник повинен знати повні реквізити фінансової компанії (вони вказані у кредитному договорі). Банк може знімати комісію. Перевагою цього буде паперовий чек на руках клієнта.

Проект ZAIMOO не бере участі у погашенні кредиту користувача. Всі розрахунки ведуться між позичальником та його кредитором (вибраним ним МФО, з яким клієнт підписав кредитний договір). Відповідальності за умови та наслідки підписаної угоди майданчик також не несе.

Наслідки прострочення кредиту

Приймаючи він кредитні зобов’язання, позичальник зобов’язується погашати борг у обсязі й у термін. В іншому випадку на нього можуть бути накладені штрафні санкції, а дані про прострочення будуть передані до бюро кредитних історій України. Розмір пені залежить від МФО та може досягати 2% на день. Іноді фінансовою компанією передбачено одноразовий штраф за порушення умов договору у розмірі 15, або 20% від тіла кредиту. Буває і навпаки – МФО дають клієнту 3 пільгові дні на оплату поточного боргу вже після закінчення терміну дії кредитного договору.

Щоб уникнути штрафів клієнти в останній день кредиту можуть оформити пролонгацію позики, заплативши відсотки, що набігли. Пролонгація діє лише для мікрокредитів та продовжує термін використання кредиту ще на 7, 14 або 30 днів.

Контакти компанії ZAIMOO

Компанія реєстратор: ФК «Інсула».

ОГРН: 1177847231396.

ІПН: 7819037126.

Юридична адреса: 117452, м. Київ, бульвар Чорноморський, б.17, корпус 1, офіс 55.

e-mail: info@zaimoom.com.ua.

Оновлено:
03.02.2023 в 22:51

Загальна оцінка компанії